Sex v práci – rozcuchejte sukýnku šéfce nebo kolegyni

Ať už jde o krátkodobý úlet nebo dlouhodobou záležitost, může mít svádění a sex na pracovišti různě vážné dopady. Vyplatí se jít do rizika nebo ne? Jaké existují překážky a jak to vlastně chodí na pracovištích v Čechách? Čtěte, jak to s románky na pracovišti je nebo může být, pokud hledáte nakopnutí.

sex v práci

 

Sex s kolegy nebo šéfem na pracovišti je dnes celkem běžná věc

V současné kultuře, kdy trávíme dlouhé hodiny v práci, vídáme naše kolegy častěji, než naše přátele a rodinu. Muži sedí v zasedacích místnostech ve svých nažehlených oblecích, zatímco tvoří hodnoty ve světě byznysu. Ženy nejsou vůbec pozadu. Často se strojí do práce lépe, než domů pro své partnery.

Nelze se tedy divit, že sex na pracovišti je na vzestupu.  Dle businesinssiders.com má téměř polovina pracovníků sex na pracovišti. Jde tedy o běžnější záležitost, než by si možná někdo myslel.

Také spousta vztahů vzniká právě na pracovištích. Posílat si během pracovní doby nestydaté emaily skrze firemní poštu a užívat si kouzlo zakázaného ovoce je lákavé. Na druhou stranu může tato situace přinést i fatální následky.

Vyzpovídali jsme několik lidí z korporátní scény a jiných pracovišť. Jejich názory vám možná pomohou pochopit pro a proti sexu v práci.

 

RYCHLOVKA V PRÁCI ŽÁDÁ RYCHLOU EREKCI: Česká Proerecta pro okamžitou podporu erekce rychle prokrvuje penis. Ráno na poradě užijete a hned o pauze si užíváte jako ředitel.. 🙂

proerecta

 

Starší šéfová – ideální pro králíčka ve firmě

„V 19 letech jsem nastoupil do nahrávací společnost. Tehdy jsem tam potkal svoji šéfovou a zažil pár nezapomenutelných chvil. Byla o 13 let starší a hned na první pohled mě hodně přitahovala. Náš začátek byl hodně o sexu. Nyní jsme spolu už 8 let s tím rozdílem, že oba již pracujeme jinde.

Na začátku kariéry jsem pracoval jako stážista v její kanceláři. Zvedal jsem telefony a vyřizoval korespondenci. Když mi zadávala práci, měl jsem co dělat, abych zakryl svoje pohledy do jejího výstřihu. A její parfém byl tak omamný. Věděl jsem, že se líbím ostatním holkám z oddělení, byl jsem mladý a celkem pohledný. Mě ale fakt zajímala jen moje šéfová.

Nakonec vše vyvrcholilo na jedné party, kterou jsme pořádali pro jednu kapelu. Všichni už byli hodně napití. Pamatuji si, jak jsem šel do lednice pro pití a v tom mi někdo sáhl na zadek. Otočil jsem se a koukal do tváře svojí šéfové. Začali jsme spolu spát.

Hudební průmysl je doslova “kámen cihla” a lidé příliš nesoudí, když se zapletete s podřízenými, nadřízenými nebo s některým z umělců. Nikdo z firmy se tedy nad naším vztahem nepozastavil a my se ani nesnažili cokoliv tajit.

Po 3 měsících jsem dostal nabídku na regulérní práci. Oba jsme kariérně rostli a přitom si užívali „benefitu“ v podobě sexu na pracovišti.

Když jsme se nastěhovali k sobě, začala být situace náročnější. Pracovali jsme, bydleli, jezdili autem do práce, jedli a spali spolu. Občas přicházely konflikty a hádky. Bylo to těžké pro nás oba.

Naše spory se začaly přenášet z našeho vztahu do práce. Začalo být dusno. Konflikty se přenesly i do domácí pohody a sexu, který přestal být tak nespoutaný, jako dříve. V této situaci jsme vydrželi 3 roky.

Nakonec jsem si musel najít práci jinde. Nedalo se to vydržet a tak jsem začal pracovat pro konkurenční společnost. Náš vztah je stále pevný. Jsme spolu 8 let a naší dceři jsou už 3 roky. Nikdy jsme nelitovali, že jsme jsme spolu toho večera skončili a táhli to pěkných pár let.“

Má pracovní prostředí vliv na nadrženost?

Pracovní prostředí zkrátka k sexu vybízí. Noví a neokoukaní kolegové a kolegyně. Rozmanitost. Sex na pracovišti může mít i své světlé stránky, protože sexuální nabuzení mezi kolegy se může přenést do práce. U kreativních funkcích jako copywriteři, manageři a podobně to může jít až do extrémních a úsměvných mezí.

Celkově v krátkém období tato nálož pozitivní energie a hormonů přinese pravděpodobně nárůst v efektivitě práce. V dlouhém období to může být jinak. Dejme tomu, že situace nakonec nedopadne dle představ. Kolegové se zlomeným srdcem nebo pošramoceným egem se na sebe musí dívat celý den.

V Čechách to dělá na pracovišti dle výzkumu STEM/MARK každý třetí zaměstnanec. U nás všeobecně není sex na pracovišti nijak regulován. Jiné je to třeba v Japonsku, kde sex na pracovišti zakazují pracovní smlouvy, nebo v USA, kde jsou vztahy upraveny kodexy.

Různá prostředí nabízejí různé šance na sexuální vyžití. Lze se představit, že fabriky, kravíny a podobná místa poskytují místa i více příležitostí. Naopak zaměstnání jako jsou kontrola v jaderných elektrárnách, nebo řízení letového provozu budou trochu jiné kafe.

Notoricky známá kombinace je lékař a sestřička. Noční je služba dlouhá a lékař na lůžku se může cítit osaměle. Pohledná sestřička často ráda vypomůže v nastalé krizi. Dalšími dobrými profesemi jsou maséři a osobní trenéři. Osobní blízkost nahrává velmi často ke vzniku sexuálního napětí.     

TIP: Tantra masáž jako žádná jiná

tantra intimní masáž praha

 

Sex asistentky s přísným nadřízeným 

Veronika pracuje na vysoké pozici v managementu. Ve svém životě toho zažila mnoho. Ve svém příběhu popisuje románek z pracovního prostředí. 

Ve 23 letech nastoupila na první pozici. Svou práci měla ráda a protože měla vysoké ambice, pracovala často přesčasy a trávila v zaměstnání spoustu času. Tehdy poznala v zaměstnání svého kolegu z IT oddělení.

Byl to atraktivní muž, který měl těsně před rozvodem. Na první pohled něco nedostupného, co ji nesmírně přitahovalo. Postupem času mezi nimi vzniklo silné pouto. Nikdy v životě ještě nebyla do nikoho tak zamilovaná. Přestože, byla ve vztahu, něco v něm postrádala. To něco dokázal zaplnit právě tento člověk.

Jejich vzájemná přitažlivost vyvrcholila vzájemným sexem u kopírky, kde se oba setkali po pracovní době. Čím dál častěji mizeli spolu, aby měli chvíli pro sebe. Ve firmě bylo normální vědět, kdo s kým spí a většinou to všichni tolerovali.

Veronika byla v jiné situaci. Její šéfová ji těžce šlapala na paty. Ve hře byla možná žárlivost na její mládí, krásu a zajímavého partnera. Alfasamce, kterého ona nemohla mít. Další a další úkoly se kupily na stole, stejně jako příkazy na dodržování pracovní doby.

Veronika neměla ani na chvíli klid. Její šéfka byla jako fantom, který ji byl neustále v patách. V této situaci se nedalo dlouhodobě vydržet a nakonec celá situace vyústila ve výpověď a odchod ze zaměstnání. Vztah páru skončil hádkou. Muž, s kterým jí bylo tak dobře, neunesl fakt, že mu odchází pryč. Dodnes jí nemůže přijít na jméno. Ona na něj nikdy nezapoemene.

 

10 věcí, které by měl zvážit každý odhodlaný šéfík – rizika sexu na pracovišti

Pokud šéfujete ve firmě a máte zálusk na některou ze svých krásných zaměstnankyň, uvědomte si, že jde o lidské bytosti. Zvažte všechna pro a proti, než se pustíte do něčeho, čeho můžete později litovat. Zde je několik důvodů, proč se ženy vyhýbají sexu se svými šéfy:

1. Může se to zdát jako dobrý nápad.

Mladá holka si říká, že to může být skvělý nápad. Dobře vypadáte, máte klíče a přístup do všech místností ve firmě a jste vždy připraveni jít na věc. Ale….

2. …máte závazky.

Je dost možné, že pokud už šéfujte, máte doma závazky. Vaše žena se v dobré víře ptá, jaký jste měl den. Jak se budete cítit, když budete muset lhát? Zvažte to.

3. Vše je více okaté, než se zdá a paranoja narůstá

I když to budete tutlat, většinou se to vaši zaměstnanci dozvědí. Budou nenávidět ji i vás, protože v podobné situaci byly, nebo naopak chtějí být.

4. Pravděpodobně se bude ptát na vaši společnou budoucnost

Co ji na to máte říct? Pokud jste single, tak to není problém. Jestliže na vás doma čeká rodina, budete muset stáčet téma na své kolegy.

5. Víte, že svou ženu stejně neopustíte

K tomu není co dodat. Každý chlap se rád vrací k rodinnému krbu i když situace není vždy růžová.

6. Bude vám kontrolovat korespondenci

Protože si nebude jistá, zda už zároveň nespíte s tou novou kolegyní, kterou jste právě přijali.

7. Není to moc romantika

K Titanicu má většinou vztah šéf/podřízená daleko. Skončili jste spolu pravděpodobně proto, že jste se opili na firemním večírku a dali si spolu rychlovku na toaletách.

8. Až to skončí, bude to divný

Hodně, hodně divný a to až pokud vás nezačne vydírat a škemrat o peníze. 

facebook erekce.cz

 

Sex v práci – často kladené dotazy

Měl by být sex s kolegou povolen?

Tato otázka je relevantní spíše v USA, kde existují obvinění ze sexuálního harašení. U nás se toto téma obecně tolik neřeší. Takový sex na veřejnosti ale problém udělá. 

Co sex s nepřímým kolegou?

Za jistých podmínek může přinášet jisté výhody, než sex přímým nadřízeným, nebo podřízeným. Obecně více rozhoduje přístup okolí v dané firmě.

Měla by společnost vědět, že máme s kolegou sex?

Rozhodně ne. Co je komu do toho, s kým spíte?

Jak ovlivňuje sex s kolegou kariéru?

Zde jsem vycházel z britského výzkumu. Celých 84% respondentů uvedlo, že to nemělo žádný vliv na vývoj jejich kariéry.

Kolik Čechů souloží v práci?

Dle výzkumu společnosti STEM/MARK z roku 2011 zažilo sex na pracovišti 33% mužů a 30% žen.

Je sex mezi kolegy dobrý nápad?

Záleží na situaci. Ideální je pokud zůstane takový vztah utajen. Pokud ne, hraje roli profesionální přístup dvojice i jejich okolí.

Pociťují zaměstnanci sexuální náklonost ke kolegovi?

Dle výzkumu STEM/MARK flirtovalo na pracovišti 94% zaměstnanců.

Přebije někdy profesionalita chuť na sex?

Ano. To že flirtuje 94% zaměstnanců a aférku má něco kolem 30 dokazuje, že zhruba 60% lidí odolá. Důvodem mohou být nejen profesní důvody.

Odchází lidé z práce, aby mohli mít sex s kolegou/kolegyní?

Ano stát se to může. Přečtěte si příběhy výše.

Na jakých místech se souloží v práci?

Velmi rozmanitých. Kanceláře, zasedací místnosti, toalety, služební auta a další.

NEZAPOMEŇTE SE PŘIPRAVIT. Česká Proerecta posilňuje povadlou erekci a do hodiny naplní penis krví pro uspokojivý sex. 

 

Sex s kolegou/s kolegyní má vždy jiné, nepředpokládané následky

Sex na pracovišti může mít různé dopady a následky. Někdy končí happy endem, jindy totálním fiaskem. Bez ohledu na následky tu bude i nadále. Sex se společností táhne jak červená nit. Jinak tomu není a nebude ani v pracovní sféře. I když si některé firmy mohou na oko tvářit seriózně, zkušenosti pracujících lidí a výzkumy dokazují opak.

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

 

Leave a Reply