Zaseklé dildo, vibrátor a další erotické hračky. Jak je bezpečně vytáhnout z vagíny nebo análu?

Zasekla se vám v pochvě nebo v análu erotická hračka či jiný předmět? Nepodléhejte panice. Bezpečně ji dovedete vyjmout sami, a pokud by byla moc hluboko, pomůže lékař na pohotovosti. Článek adresujeme mužům i ženám.

  • Pokud pomůcka uvízla v pochvě, určitě se nebojte, že by postupovala hlouběji do těla. Na konci vaginálního kanálu leží děložní čípek, přes který se předmět dále nedostane. Hračka tak zůstane „maximálně“ ve vaginálním kanálu.
  • Pokud vám cokoliv uvízlo v análu, ani zde není prostor pro větší obavy. Pokud nemáte silné bolesti či jiné komplikace, tu chvilku, než předmět vyjmou, určitě přežijete.

Upozorňuji, že ve většině případů budete muset k lékaři, zvlášť pokud se hračka dostala příliš hluboko. Určitě se ale nestyďte a nesnažte se předmět vytahovat sami, pokud to nejde hned napoprvé.

Nebezpečnější je vždy uvíznutí v zadku, protože tam žádná „stopka“ neexistuje a hračka může směle postupovat dál, třeba až do střeva.

zaseklé erotické hračky

 

Co pokud je erotická hračka uvnitř, ale vidím ji, kousek vyčnívá a dosáhnu na ni?

Zde záleží na tom, zda je pomůcka ve vagíně nebo v řitním otvoru.

 

Hračka uvízlá ve vagíně

Pokud cítíte přítomnost hračky ve vagíně, obvykle se vám ji povede uchopit. Pokud je hlouběji, uvolněte se, zhluboka se nadechněte, vydechněte a snažte se k ní dostat dvěma prsty.

 

Hračka uvízlá v análu

Buďte v klidu a uvolněte se, aby se uvolnil i anální svěrač. Můžete použít i lubrikační gel. Až se uvolníte, pokuste se dvěma prsty dosáhnout na předmět a vytáhnout jej.

Pozor, o vytažení se snažte pouze pokud hračku dovedete uchopit. Pokud se jí totiž sotva dotýkáte jedním prstem, může se stát, že ji zatlačíte ještě hlouběji a vůbec si tak nepomůžete.

erotické hračky uvízlé v těle

Plechovka, lahev, násada od deštníku a další. Je neuvěřitelné, co všechno jsou lidé schopni o sebe strčit (zdroj obrázku)

 

Co pokud sexuální hračku nevidím, necítím a ani na ni nedosáhnu?

I zde je důležité, ve které dírce hračka uvízla.

 

Hračka uvízlá ve vagíně

Zde mohu doporučit 2 způsoby vyjmutí:

  • Lehněte se na záda a paty dejte k sobě. Uvolníte tak ztuhlé svaly pánevního dna. Zhluboka se nadechněte, vydechněte a buďte uvolněná. Nyní byste měla být schopná uvízlý předmět vytáhnout. Pozor, používejte pouze prsty. Žádné pinzety, nůžky, lžíce a podobně. Mohly by vás poranit a rovněž by se mohly ve vagíně zaseknout.
  • Vagínu namažte lubrikantem. Prsty jemně rozevřete pysky vagíny. Dřepněte si a mírně zatlačte. Někdy tlak ani není potřeba a předmět vyjde sám.

Pokud se hračku nepovede vyjmout hladce, raději jděte na úrazovou ambulanci.

TIP: Nejširší výběr lubrikačních gelů i pro vaginální i anální hrátky najdete v sex-shopu RůžovýSlon.cz.

Klikněte tlačítko a zásobte se. E-shop vám objednávku doručí diskrétně zabalenou do 2 pracovních dnů.

 

Hračka uvízlá v análním otvoru

Zde doporučuji zajít na pohotovost. Zároveň nečekejte, zda se povede hračku vytlačit společně se stolicí. Zde již budete potřebovat odbornou lékařskou pomoc.

 

Co dělat, až se vám povede předmět vyndat?

Vyndáním předmětu práce ještě nekončí. Obecně platí, že pokud v análu nebo vagíně cokoliv uvízlo, pravděpodobně to nebylo určeno pro tento způsob použití. Dávejte velký pozor, co si kam strkáte.

Pro jistotu byste se měli nechat zkontrolovat lékařem i pokud máte pocit, že jste věc vyndali bez problémů. Jasným signálem k návštěvě lékaře je krvácení a bolest, které prokazují vnitřní nebo i vnější poranění.

Vaginální tkáň i tkáň kolem řitního otvoru je jemná, citlivá a náchylná na natržení, zvlášť pokud s hračkami nepoužíváte lubrikant. Tato poškození mohou vyvolat infekce a záněty. Lékař vám předepíše antibiotika.

TIP: Pokud hledáte kvalitní lubrikační gel pro použití s erotickou hračkou, podívejte se, jaký vybrat a jak jej používat.

lubrikační gely na pomůcky

 

Co dělat, pokud se vám hračku nepovede z otvoru vyndat?

spekulum pro rozevření vagíny nebo análního otvoru

Lékařský nástroj spekulum pro rozevření vagíny nebo análního otvoru 

Na nic nečekejte a ihned jděte na pohotovost. Lékař do otvoru vloží nástroj spekulum, kterým jej rozevře. Předmět vyjme pomocí prstencových kleští. Metodu lze použít na pochvu i na anální otvor.

Pokud se ale předmět dostal přes anál až do střeva, řešení může vyžadovat zákrok chirurga. Ten se totiž musí dostat až do břicha, aby předmět bez problémů vyjmul.

Vy se ale nebojte. Dříve nebo později z vás předmět musí vytáhnout, takže návštěvu lékaře za žádných okolností neodkládejte.

 

Jaká rizika hrozí, pokud se hračka nevytáhne?

Žádné cizí předměty do těla nepatří. Situaci vnímejte jako rizikovou. Objevit se může:

Tato negativa budou přetrvávat až do doby, než se předmět nepovede vyndat. Logicky mají tendenci zhoršovat se a způsobit až závažnější komplikace.

Pamatujte, že sex-shopy nabízejí stovky produktů určených pro použití do vagíny nebo do zadku. Kupte si je a nevkládejte si do otvorů jakékoliv předměty, které k tomu nejsou určeny.

klíč uvízlý ve vagíně

Tento snímek snad ani nepotřebuje komentář (zdroj obrázku)

 

Jak se chránit před uvíznutím hraček ve vagíně?

  • Nejjednodušším způsobem ochrany je nestrkat si tam žádné předměty.
  • Pokud ano, je důležité nebát se a pořádně se uvolnit. Pokud máte před hračkou respekt, nikdo vás nesmí nutit použít ji.
  • Mluvte s prodavači a žádejte takové pomůcky, které se do vás vejdou. Vždy důkladně čtěte návody na použití. Platí staré známé „pokud to tam nevejde, nesmíme to tam tlačit na sílu„.

 

Mějte vždy lubrikační gel, krém, olej nebo mast

Lubrikanty jsou velmi důležité. Vždy si sledujte, zda je vaše hračka vhodná pro použití s lubrikantem na bázi vody nebo silikonu. Lubrikant totiž může pomůcky poškozovat, stejně tak i kondomy. Dávejte si pozor a čtěte etikety.

Zvlášť silikonové erotické hračky mohou velmi jednoduše uvíznout kvůli příliš silnému tření o suchou kůži nebo tkáň.

 

Hračku vždy používejte na to, na co je určená

Každá erotická hračka má obvykle jasný způsob použití. Pokud pomůcka není jasně určená pro použití uvnitř těla, nesnažte se ji tam strkat a používejte ji pouze pro vnější stimulaci.

kleště uvízlé v análu

Do tělních otvorů vkládejte vždy pouze předměty k tomu určené (zdroj obrázku)

 

Nechte si poradit od gynekologa

Orgasmus vyvolává rytmické stahy svalů pánevního dna. Pokud tyto svaly z nějakého důvodu nefungují správně, svaly mohou být tak napjaté, že se samy nedovedou dokonale uvolnit. To způsobuje křeče, bolesti a nepříjemné stavy.

Pokud se svaly stáhnou po orgasmu, může být velmi náročné pomůcku vytáhnout. Můžete si tak myslet, že ve vás hračka uvízla, ale přitom jí budou držet „jenom“ svaly napjaté po orgasmu.

Gynekolog vám kondici svalů pánevního dna zkontroluje, a pokud nebudou v pořádku, poradí, co dělat. Obecně jde o nenáročné Kegelovy cviky pro jejich posílení a lepší prokrvení.

NAUČTE SE: Kegelovy cviky na potenci, erekci i výkonnost.

 

Jak se chránit před uvíznutím hraček v análu?

Určitě používejte pouze hračky určené pro stimulaci análního otvoru. Předmět musí mít širokou jednu část, kvůli které se nemůže dostat hlouběji do zadku, případně nějakou rukojeť pro chycení.

Samozřejmě vůbec nešetřete lubrikačním gelem. Anální otvor je poměrně suché místo a lehce se natrhne a poraní.

Silikonové hračky si nerozumějí s gely na bázi silikonu. V takovém případě si kupte gel na bázi vody nebo oleje.

 

Co dělat, pokud hračka uvízne v těle partnera nebo partnerky?

Pokud předmět uvízne v těle vašeho partnera, je velmi důležité, abyste zůstali v klidu. Snažte se jej upokojit, uvolnit a nestresovat. Čím by byl stres větší, o to silněji by byly svaly stáhnuté a o to hůře by se předmět vyndaval.

Pokud se budete snažit předmět vytáhnout sami, myslete na hygienu a vydezinfikujte si ruce. Do otvoru nevkládejte celou ruku, ale pouze 2 prsty, které budou sloužit jako pinzeta. Pokud se ji nepovede vytáhnout hladce, nechte ji tam a partnera doprovoďte na pohotovost.

 

Co jsme zjistili o erotických hračkách a předmětech uvízlých ve vagíně nebo análu?

Hračky jsou skvělým zpestřením sexuálních vztahů. Určitě se jim nevyhýbejte jenom proto, že ve vás mohou uvíznout.

Vždy je používejte dle přiloženého návodu a do každé dírky strkejte pouze to, co je pro ni určeno.

Uvízlý předmět se pokuste vybrat sami čistými prsty. Pokud to nejde, zajděte na pohotovost.

Máte vlastní zkušenost s něčím, co vám uvízlo v pochvě nebo v análu? Co to bylo a jak se vám to povedlo vytáhnout?

Se svými zážitky se nám pochlubte anonymně do komentáře. My v redakci Erekce.cz i naši čtenáři budeme vědět, na co si dávat pozor a co dělat, pokud se to stane. Za vaše příspěvky děkuji 🙂

 

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro ženy:

LUXUSNÍ VIBRÁTORY
DILDA
PŘIPÍNACÍ PENISY (STRAP-ON)
DILDA S PŘÍSAVKOU
SATISFIERY
SKLENĚNÁ DILDA
SVORKY NA BRADAVKY
VAKUOVÉ PUMPY PRO ŽENY
VENUŠINY KULIČKY
WOMANIZERY

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro muže:

DILATÁTORY DO PENISU
MASTURBÁTORY
VAKUOVÉ PUMPY DO 2500 Kč
EREKČNÍ KROUŽKY
NAFUKOVACÍ PANNY DO 5 000 Kč
MASAŽERY PROSTATY

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply