5 starých známých lží, které často říkáme o svých penisech. Trefili jsme i ty vaše?

Jako muži velice často zveličujeme věci, se kterými jsme na sobě spokojení a na druhé straně bagatelizujeme ty, které nás naopak trápí. Tak prostě mužské ego a sebeprezentace funguje a není na tom nic nového.

Muž s průměrným penisem tak může tvrdit, že má v kalhotách dravou anakondu a naopak ten, který má třeba zvětšenou prostatu a trápí ho časté močení tyto trable nikdy nepřizná.

Největší mužskou chloubou po svalech je penis, takže není divu, že se ho snažíme v očích žen či známých trošku zvětšit. A to i když třeba není úplné hezký a má v erekci slabých 12 cm.

lži o penisu

 

Moje kláda je gigantická dravá anakonda!

Muži podvědomé cítí, že pokud okolí přesvědčí o nadměrné velikosti a síle svého penisu, budou vypadat jako ti praví alfa-samci. Ženy jim začnou bez řečí padat k nohám, dožadovat se ochutnávky té lahůdky, kterou ukrývají v kalhotách a okamžitě vlhnout mezi nohama.

Zároveň jsou muži přesvědčení, že pokud tyto kvality dostatečně hlasitě nevysvětlí, nenajdou si žádnou partnerku a ostatní muži je navěky odsoudí do samotného kouta společnosti.

Samozřejmě je zcela vyloučeno, aby každý pán, který o sobě tyto věci tvrdí, měl nadrozměrný penis i v reálu. Tyto chlapácké řeči často pramení pouze z nedostatku informací o skutečných rozměrech běžných penisů. Proto se jim i slabých 12 cm v erekci může zdát jako vikingské beranidlo, se kterým zboří celá města a odpaní všechny ženy v nich.

Průměrný český penis v erekci měří necelých 13 cm (!!) a statistik se účastnili statisíce Čechů. Penis kolem 15 cm v erekci je poměrně ojedinělý, penis kolem 18 cm je již spíše rarita. Nevěřte všemu, co jste viděl v pornu.

Svoje rozměry si přikrášlují i muži, kteří jsou si vědomí svého malého penisu. Pouze se snaží odvrátit pozornost hrdinskými slovy. Bohužel jsou muži doslova posedlí velikostí svých penisů a to i teď. V době, kdy víme, že na velikosti spíše nezáleží a prakticky nikoho dalšího to ani nezajímá. Zbytečná starost.

 

Penis si nepotřebuji měřit! Velikost mě nezajímá!

Tohle je opačný případ. Většina mužů, kteří tvrdí, že penis nikdy neměřili, znají jeho délku a obvod na milimetr přesně, ale nejsou spokojeni. Právě proto tvrdí opak, aby náhodou někomu nemuseli rozměry přiznat.

Muže totiž zajímá, zda se mohou rovnat s ostatními muži z okolí nebo filmů. Chtějí zjistit, zda jsou také v normě nebo za něčím zaostávají a to je normální. Nikdo se nemusí stydět za to, že chce poznat své parametry. Je zbytečné o tom lhát.

 

Jé, já si ten kondom úplné zapomněl navléknout 🙂

Klasická lež mužů, kterým sex s kondomem příliš nešmakuje a chtějí si užít na ostro bez ochrany. Dalo by se to pochopit, pokud by muž a žena šli souložit úplně na mol a kondom se nestarali.

Během nečekaného sexu s náhodnou známostí je ale jasné, že na riziko pohlavní nemoci myslí oba a výmluva o zapomenutí je pouze lež.

POKUD NÁHODOU NEUMÍTE KONDOM NASADIT, přečtěte si manuál, jak na to a proč vlastně

 

Promiň zlato, ale já se s kondomem neudělám 🙁

Ano, je pravda, že kvůli penisu jsou pocity ze sexu poněkud otupělé, ale neschopnost dosáhnout orgasmu pouze kvůli kondomu je spíše ojedinělá. Navíc existují kondomy s hřejivými stimulačními gely, které požitek zesilují.

Kondom doporučujeme používat vždy, zvlášť pokud souložíte s novým děvčetem nebo pokud vás k nasazení dotyčná přímo vyzve.

POKUD VÁŽNĚ NIC NECÍTÍTE, naučte se, jak zvýšit citlivost penisu pro uspokojivý orgasmus a radost ze sexu.

 

Promiň zlato, ale erekce mi selhala vážně poprvé 🙁

Selhání a náhlé opadnutí erekce je běžné a děje se tak třeba kvůli únavě nebo nervozitě z nové známosti, kterou se snažíte okouzlit. Není vždy vhodný čas na soulož i když si muži někdy myslí, že ženu pořádně ojedou kdykoliv. Zde se dočtete o běžných vlivech selhání erekce.

Erekci neprospěje ani alkohol, takže se snažte holky vábit spíše za střízliva. Stejně tak žádné drogy. Erekci ovlivňují i některé nemoci, které zvyknou trápit starší muže.

Důležité je nezačít se selhání obávat během každého sexu. Muž se tak dostane do permanentní nervozity, kdy již bude na selhání vysloveně čekat a nevědomky si tak zhorší schopnost dosáhnout erekci dlouhodobě.

POKUD SELHÁVÁTE ČASTĚJI, než je běžné, doporučujeme české tobolky Proerecta KLASIK bez předpisu.

Do 45 minut navodí pevnou a spolehlivou erekci, se kterou můžete souložit bez selhání a opakovaně.

Proerecta KLASIK pro podporu erekce

Klikněte na tlačítko a čtěte o všech účincích přímo na e-shopu. Objednávku doručí do 48 hodin.

 

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply