Dilatátor do penisu – velice specifická legrácka

Dilatátory do penisu jsou poměrné populární nástroje pro sexuální experimenty a praktiky v oblasti BDSM a klinik. Samotná hra s pomůckou může být velmi vzrušivá a přinést spoustu rozkoše a vzrušivých pocitů.

Na první pohled sice vypadá spíše jako mučící nástroj, ale dokáže přinést nepoznané dimenze rozkoše. Ve světě tuto pomůcku používá mnoho mužů k obohacení svého sexuálního života. Nutno zmínit, že jde hlavně o záležitost pro opravdové fajnšmekry. Tedy muže, kteří hledají ostřejší sexuální koření.  Samotný nástroj lze použít při:

Využití mají dilatátory do penisu opravdu široké a je omezeno pouze velikostí fantazie. K vytěžení jejich potenciálu na 100% je třeba vědět, jak fungují a jak je správně používat.

dilatátory do penisu

 

Stovky druhů dilatátorů do penisu

Každý, kdo uvažuje o zasouvání dilatátoru do penisu, by měl znát veškeré dostupné možnosti. Diltátory lze ještě rozdělit na:

 • plugy – zátky
 • sondy

Obě varianty lze použít na hrátky s močovou trubicí a na vsouvání do penisu. Rozdíl spočívá v jejich užití.

Plug je v prvé řadě erotická hračka. Někteří uživatelé ji dokonce považují za určitý druh šperku. Zasouvá se do močové trubice za účelem dosažení sexuálního vzrušení a intenzivního orgasmu.

Díky dilatátoru je penis více citlivý a reaguje lépe na dráždění. Erekce je silnější stejně jako orgasmus.

 

VIDEO: Speciální německý dilatátor s elektroimpulzem.

Mystim Elektro sex - Tickleberry Finn Dilatátor

Duté dilatátory

Existuje mnoho různých designů. V základním provedení jsou hladké a kovové. Pokročilejší modely jsou upraveny tak, aby zvýšily dráždění a držely na svém místě.

Tím pádem mají některé členitou vnější strukturu, případně jsou vybaveny prstenci. Ty udrží dilatátor na správném a bezpečném místě. Také zvyšují kvalitu erekce a citlivost penisu. Některé jsou duté, tím pádem může moč a sperma volně proudit ven.

 

 

Sondy jsou delší

Sondy jsou používány v medicíně na rozšíření močové trubice. Toto opatření je nezbytné při lékařských testech. Nicméně jsou používány také v pikantnějších oblastech.

Mnoho lidí miluje pocit vniknutí do močové trubice a její roztažení. Ideální pro muže, kteří hledají další koření do svého sexuálního života.

Zásadní rozdíl je v délce pomůcky a její šířce. Sonda je často tenčí než plug a dokáže proniknout velmi hluboko do penisu. Dokáže tak stimulovat prostatu i močový měchýř.

Pocity mohou být velmi intenzivní. Existují typy zákazníků, kteří nedají na sondy dopustit. Stimulací prostaty zevnitř zažívají velmi intenzivní pocity. Osobně znám člověka, který zažil 10 – ti násobný vnitřní orgasmus. Použil k tomu tuto sondu.

dilatační sondy do penisu

 

Pro začátečníka je důležité vybrat pro start správný dilatátor. Roli hraje design, délka a celkové provedení. Pouze bezpečnou a pohodlnou manipulací dojde začátečník k závěru, zda je tento typ sexuálních her opravdu pro něj.

POZOR: Při těchto praktikách je třeba dbát opatrnosti a sterility všech pomůcek. Lékaři by mohli vyprávět, co všechno vyndali z močových trubic. Někteří pacienti to přehnali.

Lékaři pak tahali figurky od hry Člověče, nezlob se a podobné předměty ze zanícených močových trubic. Špatně provedené postupy ohrožují zdraví akutně a hrozí riziko chronických potíží.

 

Jak vybrat kvalitní a bezpečný dilatátor?

Dilatátory penisu mají rozdílné velikosti. Rozmanité šířky, délky i design. V první řadě byste měl hledět na zpracování pomůcky. Kvalita hraje roli hlavně v bezpečnosti. Hry s močovou trubicí nejsou legrace a tak je bezpečné provedení prioritou.

Dilatátory mají typicky různá zakřivení, povrchy a někdy i špičatá zakončení. Návrh tak musí být vždy maximálně přizpůsoben anatomii muže a jeho potřebám. Důležité je hladké a bezpečné zasunutí. Konec dilatátoru má být hladký a vyroben z kvalitního kusu kovu. Nehrozí pak poranění stěn trubice při zasouvání.

Dalším důležitým faktorem je prevence proti příliš hlubokému zasunutí. Muž by měl mít při výběru pocit, že hračka bude dobře sedět a bude držet na místě. Správný dilatátor nikdy nepůjde dále do trubice, než na jakou délku je vyroben.

Některé modely používají disky, nebo kuličky, které zabraňují přílišnému zasunutí. Jiné modely mají na konci madla.

Je velmi důležité, aby pomůcka dokázala zůstat v trubici na jednom místě. To je někdy složité, protože svaly močové trubice mají tendenci objekt vytlačit ven. Zejména začátečníci mají problémy.

Někdy výrobci přidávají po obvodu různé prstence, takže pomůcka pak lépe drží. Tato provedení jsou lepší pro pokročilé uživatele. Začátečník by měl raději sáhnout po jednodušším provedení.

NATÁLIE RADÍ: Jako muž máte právo i na anální orgasmus. Zde se naučíte správně vybrat a používat pánské anální kuličky

anální kuličky pro muže

 

Váš první dilatátor

Na začátků je ideální volit jednoduchý a velmi solidní výrobek. Dilatátor by měl být malý, kvalitně zpracovaný a hladký na povrchu. Takový tip není určen pro dlouhodobé nošení, ale o to v začátcích nejde.

Dalším faktorem ke zvážení je šířka. Pro začátečníky dokonce existují speciální edice. Ty jsou určeny pro mírné dráždění. V průměru mají do 0,5 cm a délka nepřekročí 5 cm.  

Tyto rozměry jsou pro nováčky ideální. Muž by nikdy neměl přecházet na vyšší rozměry, dokud se necítí dobře při stávající velikosti. Až po získání zkušenosti, následuje přechod na větší modely s členitým povrchem, modely duté a další vychytané kousky.

 

 

Jak používat dilatátor do penisu?

Zavedení dilatátoru je poměrně snadné. Všechny mají zpravidla tvar, umožňující snadné použití. Manipulace s nim tedy nevyžaduje titul z raketového inženýrství. Důležité je postupovat pomalu, aby se močová trubice mohla přizpůsobit postupně vnikajícímu tělesu.

Pro co nejlepší zážitek je důležitá bezpečnost. Je třeba dbát na hygienu. Používat sterilizované hračky a dát si načas. Vždy je třeba mít čisté nejen hračky, ale i tělo. Pokud vám asistuje partnerka, pak by měla mít umyté ruce a ideálně používat chirurgické rukavice.

Také je třeba myslet na lubrikant. Nejlepší je kvalitní s antisetpickými účinky. Pro začátek se může hodit i mírně znecitlivující varianta. Gel muž nanáší na špičku penisu v místě ústí močové trubice a na samotnou pomůcku.

 

Při zasouvání do penisu není erekce žádoucí

Naopak. Pro nejlepší zasunutí je ideální měkký penis. Muž by měl uchopit úd jednou rukou a pomalu začít zasouvat dilatátor. To samé platí pro partnerku, pokud muž vyžaduje asistenci.

Během zasouvání je klíčové maximální uvolnění. Jakýkoliv boj a odpor přinese jen bolest. Svaly močové trubice automaticky bojují proti pomůcce a snaží se ji vytlačit ven, případně ji zablokovat. Muž by měl tomuto reflexu odolat a snažit se maximálně uvolnit.

V ideálním případě je nejlepší pomůcku ponechat poklesnout do trubice vlastní vahou. Gravitace je v tomto případě vynikající pomocník. Penis je tedy ideální držet ve vertikální poloze.

V momentě, kdy je dilatátor penisu uvnitř, by měl muž cítit pohodlí. Nejlepším testem je stimulace penisu. Ruku k dílu může přiložit i partnerka. Jemná masturbace odhalí, jak je pomůcka muži příjemná.

Někteří mají rádi vjem, kdy hračka vyjíždí a zajíždí zpět do trubice. Jiní preferují pomůcku uvnitř během masturbace. Muž má možnost dojít až k orgasmu, ale musí se cítit v pohodě.

Po první zkušenosti lze samozřejmě dále experimentovat. První zkušenost odhalí, jaký typ stimulace je nejlepší. Postupně lze zařazovat pokročilé dilatátory penisu.

Dominika z e-shopu RůžovýSlon.cz představuje použití dilatátoru v praxi. Tenhle dilatátor je vhodný i pro začátečníky. Ve videu zmiňuje důležitost lubrikace a sterilizace pomůcky. Raději se na video podívejte sami a udělejte si obrázek.

 

Vibrační dilatátor

Pro ještě větší fajnšmekry existují i vibrační varianty. Tyto dilatátory jsou vybaveny motorkem, který zvyšuje celkový vjem ze stimulace. Vibrační modely jsou vyráběny ze silikonu i nerezové oceli.

 

Dilatátor do konečníku

Anální dilatátor je specifikou skupinou spadající pod dráždiče prostaty. Jde o kolík, který roztáhne anální otvor a následně masíruje mužský G-bod (prostatu) zevnitř. Klikněte a vyberte si z úžasného a rozmanitého sortimentu pomůcek na masáž prostaty.

 

Tipy na bezpečné použití dilatátoru 

Na závěr přidávám některé tipy. Jsou důležité pro co nejlepší a bezpečný průběh. Dilatátory penisu jsou skvělým nástrojem k obohacení sexuálního života, ale je třeba držet se několika zásad:

 • Doporučuji vždy používat dilatátory penisu na to určené. Je to klíčový prvek bezpečnosti. K dráždění močové trubice nikdy nepoužívejte náhodné předměty v domácnosti. Dilatátory jsou speciálně vyrobeny k tomuto účelu. Procházejí náročnými testy a certifikacemi. Náhodné objekty nemusejí být sterilní. Mohou se také rozlomit uvnitř trubice, případně způsobit nepříjemné zranění. Ta mohou vést ke zdravotním komplikacím nejen v současnosti, ale i v budoucnu.
 • Pro první zkušenost volte nejjednodušší, nejtenčí, nejkratší dilatátor se zaobleným koncem. Takové hračky jsou ideální na rozjezd a pomáhají při zvykání si na nový jev.
 • Vždy sterilizujte jakýkoliv dilatátor na penis. To je jeden z důvodů, proč jich je většina z kovu. Snadno je lze dezinfikovat v horké vodě. Stačí 5 minut ve varu a pomůcka je připravena k akci. K dezinfekci lze použít také alkohol. Dále je třeba dbát na čistotu rukou a těla.
 • Doporučuji použití kvalitního a sterilního lubrikantu. Je ho třeba dostatečné množství, aby byl zážitek příjemný. Nikdy nepoužívejte jako lubrikant sliny. Nejsou v žádném případě sterilní.
 • Postupujte pomalu. Stres není na místě. Penis si musí zvyknout na nový vjem, kdy je močová trubice zevnitř natahována. K protažení trubice přistupujte zlehka a s maximální pozorností. Není třeba spěchat.
 • Netlačte na pilu. Nechte dilatátor vklouznout přirozeně. Zbrklost způsobí pouze bolest a zranění.
 • Relaxujte. Uvolněný přístup vám zprostředkuje ten nejlepší možný zážitek. Dráždění trubice je něco nového. Užijte si to.
 • Pokud jste pokročilí a používáte zakřivený dilatátor, počkejte až odezní erekce. Až potom pomůcku vytáhněte.
 • Pokud není dutý, vždy byste měli dilatátor vytáhnout před ejakulací. Jen tak zabráníte retrográdní ejakulaci.  

Doufám, že tyto tipy vám pomohu k co nejlepšímu zážitku. Dráždění močové trubice přináší mimořádně silné vjemy. Schválně sami zkuste. Možná už nebudete chtít jinak.

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

 

Leave a Reply