Melatonin pro léčbu erektilní dysfunkce? Pokusným krysám již pomohl

ED je definována neschopností získat a udržet erekci dostatečně pevnou pro pohlavní styk. Mít problémy s erekcí jednou za čas, neznamená, že trpíte dysfunkcí.

Avšak když se problém stává běžným, měli byste jít k lékaři. ED může být také příznakem jiných zdravotních problémů, které mohou vyžadovat lékařské ošetření.

melatonin a léčba erektilní dysfunkce

 

Co je melatonin?

Melatonin je hormon, který se přirozeně vytváří v mozku. Tělu řekne, kdy je čas jít spát.

Když je venku tma, váš mozek produkuje více melatoninu a méně, když je světlo.

Hormon je také dostupný ve formě pilulek a je užíván pro celou řadu zdravotních problémů, z nichž nejčastější jsou potíže se spánkem nebo poruchy spánku.

 

Jak melatonin ovlivní ED?

V literatuře existuje zatím jedna studie, která se zabývala melatoninem a ED, a také zahrnovala léky, které se používají k léčbě ED.

Tato studie prováděná na potkanech zjistila, že velké dávky melatoninu podané po poranění míchy, jim mohly pomoci znovu získat jejich sexuální výkon.

Vědci se domnívají, že to může mít něco společného s antioxidačními schopnostmi melatoninu, což znamená, že hormon by mohl zabránit poškození tkáně nebo ji obnovit.

Tato studie však musí být zdvojena u lidí a aby byl melatonin doporučen, musel by být studován nezávisle na jiných lécích.

Pokud je melatonin užíván jako doplněk, má stejně jako jiné doplňky potenciální vedlejší účinky. Před použitím na ED se poraďte se svým lékařem.

  • Doplněk je obvykle považován za bezpečný v dávkách 1 až 20 mg, ale může reagovat s jinými léky – konkrétně s léky na krevní tlak.
  • Také může ovlivnit hladinu cukru v krvi – muži s cukrovkou by ho neměli užívat, aniž by to prodiskutovali s lékařem.

POKUD NETRPÍTE PŘÍMO DYSFUNKCÍ, předpis na Viagru nebo jiné léčiva nedostanete. 

V tom případě můžete erekci stimulovat pomocí přírodních doplňků pro podporu prokrvení. 

Redakčně doporučujeme Českou Proerecta LONG pro dlouhodobou stimulaci prokrvení penisu a pevné erekce.

Proerecta Long

 

Ostatní metody léčby erektilní dysfunkce

ED je často řešena léčbou základních problémů. Existují však léky, které můžete brát a které jsou navrženy speciálně pro ED, stejně jako vakuová zařízení, která pumpují penis, a ve vzácných případech chirurgie.

U mužů, jejichž ED je způsobena stavy jako je cukrovka, srdeční choroby a vysoký krevní tlak, mohou změny životního stylu, které tyto stavy zlepší, také pomoci.

Zdravá strava, dostatek pohybu, odvykání kouření a omezení příjmu alkoholu jsou důležité pro podporu dobrého zdraví a pomáhají s problémy s průtokem krve. To jsou všechny změny, které vám lékař pravděpodobně doporučí.

Pokud je problém v léku, můžete se se svým lékařem dohodnout o snížení dávky nebo o přechodu na jiný lék, u kterého je méně pravděpodobné, že se ED projeví jako jeho vedlejší účinek.             

Mluvit s terapeutem vám může pomoci s mentálními problémy, jako je úzkost, deprese a nízká sebeúcta, které rovněž mohou způsobovat ED.

Ať už si vyberete jakoukoliv metodu, nezapomeňte, že nejste sami a že existují způsoby, jak erektilní dysfunkci překonat.

Proerecta Long

 

Léčiva pro léčbu erektilní dysfunkce

Alprostadil- pouze na předpis
Avanafil - pouze na předpis
Sildenafil - pouze na lékařský předpis
Dapoxetine - pouze na lékařský předpis
Tadalafil - pouze na lékařský předpis
Vardenafil - pouze na lékařský předpis
Papaverin - v Česku zakázaný

 

erekce_cz na facebooku

/ZDROJ/

Leave a Reply