Rozhovor o erotických masážích, službách, masérkách a ceníku s Natalií z ChilliSalon.cz

Erotické masáže v Česku nabývají na popularitě. Ne každý si ale umí představit všechny služby erotických masážních salonů.

Možná sám netušíte, co lze od takové masáže čekat a kdo vás bude masírovat.

Abychom rozšířili váš rozhled a doporučili vám skvělý a velice uspokojivý zážitek, vyzpovídal jsem Natálii, majitelku erotického masážního salonu Chilli v pražském Karlíně.

CHCETE EROTICKOU MASÁŽ LEVNĚJI?
Na konci článku najdete unikátní čtenářský kód na slevu.

A teď čtěte, co všechno na vás v Chilli Salonu čeká 🙂

Chilli Salon Praha rozhovor

 

Co přesně spadá pod erotické masáže?

Dobrý den, Natálie. Mají Češi o erotické masáže zájem? Máte plný diář?
Krásný den, vzhledem k tomu, že se soustředím a cílím na českou klientelu, tak si dovolím konstatovat, že ano.

Služby, náš přístup (jak masérek, tak i provozních) a hlavně obecně koncept Salonu Chilli našim klientům vyhovuje, a proto jsme tolik vyhledávaní. Své asi také dělá samotná lokalita Prahy – Karlín, kde je spousta kancelářských budov a expats.

 

Co si lze představit pod pojmem “kompletní erotická masáž”? Znamená to “masáž až do konce”? 
Asi zdůrazním to, že nikde není tento pojem specifikovaný, a tak si ho jiné salony nebo byty, které se za salony vydávají, vykládají po svém a podle toho mají i specifický “druh” masérek a klientů.

U nás jsou přesně daná pravidla, o kterých je klient vždy obeznámen dopředu (např., že neposkytujeme sexuální služby, orál a žádné příplatky).

Erotická masáž je v našem podání tedy společná sprcha s masérkou, která již uvolní atmosféru a navodí ono erotické napětí. Pokračuje se kvalitní masáží za pomocí nahřátých olejů, kdy masérka je zcela nahá, při intimním osvětlení, příjemné hudbě a klient se zatím může kochat jejím odrazem v zrcadle podél pokoje či se masérky jemně dotýkat (ne však na její intimní partie).

Masáž je zaměřena po celou dobu na klientovy intimní partie a velkým benefitem je to, že počet ručních vyvrcholení není limitován.

masérky Chilli Salon

 

Pro mnohé lidi z mého okolí představuje pojmem “erotická masáž” pouze slušněji pojmenovaný sex za peníze. Můžete prosím jasně vymezit hranice mezi erotickou masáží a placeným sexem?
Je to dost častý omyl, kterému se však není možno divit, vzhledem k tomu, že tento trh je dosti v posledních 4 letech rozpolcený a jak jsem již zmiňovala, hodně privátů, bordelů či bytů se schovávají za “nálepku” erotických masáží, ale přitom poskytují sexuální služby.

Toho se v našem salonu nedočkáte. Podrobněji na toto již odpovídám v předchozí otázce.

A to je zároveň i důvod, proč máme vracející se klientelu a jsme u ní oblíbení. Klient ví, že se nemusí strachovat o své zdraví, a potká se zde s nejen krásnými, ale i chytrými ženami (i při masáži je čas na příjemnou a duchaplnou konverzaci).

 

Přicházejí k vám někdy lidé s jiným očekáváním, než jim vaše nabídka služeb může dopřát?
V drtivé většině je klient vždy s naší službou obeznámen, vše potřebné se dočte na našich webových stránkách nebo přímo na online chatu, kde vše vysvětlí slečna provozní, která zodpoví případné dotazy tak, aby právě nedocházelo k nějaké nekomfortní situaci až na místě.

Jsou i tací, kteří jsou zvyklí z jiných “salonů” na extra služby, ale ti jsou v případě náznaku porušení pravidel z jejich strany (hrubé chování, domáhání se sexuálních služeb, atd.) upozorněni masérkou na to, že pokud se i nadále budou takto chovat, tak se masáž ukončí.

 

Které služby zcela jistě neposkytujete? S čím u vás klient nepochodí?
Toto všechno již bylo zmíněno, jediné, co mě ještě napadá, tak to se týká služby BDSM.

Lidé, kteří tyto praktiky mají v oblibě a vyhledávají je, tak se zde musí předem zjistit jejich požadavek, aby spadal do naší nabídky. Přeci jenom nejsme SM studio.

 

Co všechno na vás čeká v nabídce Chillisalon.cz?

Poskytujete i masáž varlat nebo prostaty? Věřím, že pánové mají veliký zájem právě o ně. 
Ano, poskytujeme buďto samostatnou masáž prostaty, kterou si lze objednat navíc k jakémukoliv druhu masáže.

Nabízíme však i tzn. masáž Lingamu, kdy se po celý čas věnuje masérka pouze oblasti penisu, varlat, vnitřní straně stehen a zadečku. Jedná se o speciální techniku, při které využije hmaty a tlak svých rukou k intenzivní masáži penisu.

 

Ženy obecně mívají problém s dosažením orgasmu. Lze vaše masáže doporučit i těmto doposud neuspokojeným ženám?
Ano, u žen to je o dost složitější a nejde tolik o fyzično, ale o jejich psychiku, kdy je opravdu hodně zapotřebí, aby opadl jakýkoliv stres, žena se ponořila do navozené atmosféry a zapomněla na vše kolem.

O to vše se u nás postarají naši profesionální a hlavně velice empatiční maséři.

V Čechách na tuto službu ženy zatím nejsou připraveny a jsou dosti konzervativní, na rozdíl od cizinek.

Jako takový mezi-stupínek doporučuji masáž pro páry, kdy je možnost volby být masírován jednou či dvěma masérkami nebo masérkou, věnující se partnerovi a masérem, který se postará o klientku.

 

Dejme tomu, že muž dosáhne orgasmu do 10, žena do 20 minut. Je zájem i o delší, 1 či 2 hodinové masáže? Vydrží klient tak intenzivní stimulaci? 
Jedná se o čas, do kterého je započítaná sprcha, poté dle domluvy s klientem (klientkou) a jeho případných požadavcích začíná samotná masáž, při které se masérky věnují celému tělu (vyjma masáže Lingamu z předchozí otázky).

Počet orgasmů není limitován, tudíž, pokud někdo má tu potřebu a já i vřele doporučuji, tak se domluví na ručním vyvrcholení hned ze začátku a poté si klient ve větším klidu užívá zbytek péče a další orgasmy.

Ráda bych však opět upozornila na to, že bohužel takto to nechodí v jiných salonech, takže jeden z nejčastějších dotazů je například: „Co se děje, až se “udělám”? Já to hodinu nevydržím…“

Zde nejde o to, abychom klienta trápili nebo ho vystavovali nějakému zbytečnému stresu. V Salonu Chilli si užívá celý čas objednávky ve společnosti jím vybrané masérky a to, jestli budou spolu 10 minut ve sprše nebo si jen povídat, protože to je to, po čem klient touží, tak to je pouze na něm, pokud mu to udělá dobře na těle i na duši 🙂

Nejčastější jsou 1hodinové nebo 1,5hodinové masáže, avšak výjimkou nejsou ani 2hodinové, které si dopřávají klienti řádově tak 1x za 2 dny.

Chilli Salon sprcha

 

Používáte při masáži i erotické hračky a pomůcky, nebo jde pouze o tělesný kontakt? 
Myslím, že kdybychom toto zařadily do nabídky, tak už by to opět inklinovalo k jiným službám a ne tomu, co poskytujeme.

Slečny jsou masérky a tudíž masírují a ke stimulaci používají své šikovné ruce, nohy, poprsí či celou váhu svého těla.

Jedinou výjimkou jsou pomůcky, které se používají při BDSM lekcích (obojky, bičíky, řetízky, škraboška atd..)

 

V nabídce máte i BDSM masáž. O co přesně jde? Nemusí se neznalý zákazník bát?
Ano, nabízíme i BDSM lekce nebo masáže. Vždy se klienta ptáme, zda má nějaký svůj scénář či konkrétní představy, kterými by chtěl začít a pokud je to v našich silách, tak mu je splníme.

Nebo jsou zde tací, kteří to pouze chtějí zkusit a poté to je pod vedením našich proškolených masérek v této službě (Madam).

Nemusí se tedy nikdo bát, protože vždy je pro nás spokojenost klienta maximálně důležitá, a proto jsou se vším včas obeznámeni, ať už samotnou recepční nebo na místě s Madam.

 

Co je vaše specialita? Je některá služba vysloveně nejžádanější nebo máte nějakou speciální službu oproti konkurenci? 
Musím přiznat, že zrovna zmiňované BDSM lekce či masáže jsou díky našemu přístupu nyní stejně poptávané jako erotické masáže.

Z ostatních druhů vede tzn. Body to body masáž, kdy masérka masíruje po celou dobu klienta svým poprsím, zadečkem a celou vahou svého těla. Je to hodně intenzivní zážitek, kdy se klient má možnost kochat a vzrušovat pohledem na nahé tělo v různých pozicích v zrcadle.

Oproti konkurenci toho máme právě velice málo, občas se musím až smát, když vidím ten nekonečný ceník a v mých očích nesmysly, kterými se snaží nalákat nebo spíše zmást, protože ke všemu je navíc ještě to a ono a pak se asi pánové diví, když jdou platit 🙂

U nás je to o kvalitě a ne kvantitě obecně, takže víte dopředu, co vaše objednávka obsahuje podle délky a druhu vámi zvolené masáže, ačkoliv platíte až nakonec (nebudete přeci kupovat “zajíce v pytli”) na recepci a poté je jen na vás, zda necháte nějaké dýško masérce jako poděkování za perfektní zážitek.

 

Čím přesně “mažete”? Má klient na výběr z více druhů olejů a lubrikantů?
To, co používají masérky ke své práci, je na nich, každé se pracuje dobře s něčím jiným, jen je dodržováno pravidlo, aby to nebylo příliš parfémované. To pánové neocení, ba naopak 😀

Nejčastěji se používá kokosový olej či jiné přírodní oleje, které jsou určené k masážím těla. Lubrikantů není potřeba, pro masáž prostaty se používá vazelína a rukavice z hygienických důvodů.

 

Najde u vás službu i homosexualní klientela tak, aby se cítila příjemně? 

Ano, ačkoliv všichni zaměstnanci jsou heterosexuálové.

Náš tým je složen z velice empatických lidí, kteří berou tuto profesi jako zálibu, kdy mohou pomoci jak duševně, tak fyzicky. Mám tedy masérky, které masírují i intimně ženy a stejně tak maséra Adama, který nabízí masáže i mužům. 

Chilli Salon pokoj

 

Jak se na erotickou masáž připravit a s čím počítat?  

Zkuste upokojit nezkušené muže, kteří se bojí, že během masáže dosáhnou erekci nebo nedejbože ejakulujíi. Stává se to? Co má tehdy dělat zákazník a jak se zachová masér?
Od toho jsou přeci na erotické masáže, aby se tak dělo. Jaká jiná pocta by měla pro masérku být než to, že když jí klient vidí ve sprše nebo na pokoji nahou, tak dosáhne erekce?! 🙂

Pak už je to jen na něm, zda si chce dopomoci třeba sám a jen se jejím tělem kochat, nebo to nechá na jejích šikovných rukou.

Pokud k vyvrcholení dojde ze začátku, tak se pokračuje dál, však máte celý čas ještě před sebou a pokud vám to, pánové, síly nebo zdravotní stav dovolí, tak těch orgasmů můžete prožívat kolik chcete!

 

Poraďte zákazníkovi, který k vám jde poprvé, jak se připravit. Stačí základní hygiena? 
Pro nás je asi nejdůležitější chování a aby věděl, co by rád zažil. A ano, základní hygiena je základ, i když si nemyslím, že člověk, který nemá takovéto návyky, by navštívil zrovna náš salon.

Součástí každé objednávky je sprcha před i po masáži, právě ze zmiňovaných hygienických důvodů.

 

Zkuste specifikovat vašeho typického zákazníka. Je to muž nebo žena? Starší ve stereotypním vztahu nebo spíše mladík, který nemá moc zkušeností se ženami? 
Naším zákazníkem je nejčastěji muž 30-50, vyššího postavení (manažeři či majitelé firem), ale vzhledem k lokalitě Karlín, kde je hodně IT firem a expats, tak k nám rádi zavítají za příjemným relaxem i vyčerpaní, mladší pánové.

Přijde mi, že je to tak 50/50, kdy to jsou muži, kteří jsou buď po rozchodu nebo jsou sami a vyhovuje jim to a tímto si vynahrazují intimní prožitek a možnost strávit čas s někým sympatickým a bez předsudků.

Na druhou stranu jsou to také ve vztazích spokojení pánové, ale pořád to jsou chlapi a tímto nedělají přeci nic špatného, jen potřebují změnu anebo vzpruhu před nějakým těžkým jednáním 🙂

 

Studoval jsem váš ceník a masáže se pohybují v řádu tisíců korun. Můžete ve zkratce vysvětlit zájemcům, proč se vyplatí tyto peníze investovat?
Jsem ráda, že toto zmiňujete. Naše cenová politika je dána především tím, že jsme erotický masážní salon, který je v prostorách, které jsou tomu přizpůsobeny, se vším všudy.

Ve spodním patře je malý útulný lobby bar s recepcí a krbem, který má na starosti slečna recepční, se kterou můžete vše konzultovat, nabídne vám něco k pití, pokud přijdete dříve, nebo chcete po masáži ještě v klidu posedět.

Toto vše musí být zohledněno v ceně a hlavně je nastavena tak, aby si nás našel ten “náš” klient.

Často k nám chodí klienti, kteří mají bohužel zkušenosti i jinde a je pro mě asi ten nejhřejivější pocit, když se s námi o tyto zážitky podělí, mají možnost poté poznat náš přátelský a lidský přístup, službu na úrovni a to, že se vracejí 🙂

Každý máme možnost volby, buď jdou za cenou, ale pak si nemohou stěžovat, nebo za kvalitou.

Je rozdíl budovat značku a mít spokojené a vracející se zákazníky, nebo mít “něco”, co není zcela legální, ale hlavně, že cenu dáte nízkou, ať někdo přijde, ideálně cizinec, který se již nevrátí a nemá si kam stěžovat, nebo dostane za příplatek to, co chce..

Chilli Salon Praha

 

Navštěvují vás i páry?
Ano, zde se jedná hodně o individuální přístup a než se udělá objednávka, tak potřebuji mít ten správný pocit, že vše si sedlo, jak má.

Ne každý je na takový druh zážitku nastavený a místo něčeho, na co poté budou moct rádi vzpomínat a přidá to jiskru do jejich vztahu, tak se může stát přesný opak.

Nedoporučuji tedy toto jako překvapení pro ženy (muž si to samozřejmě vždy užije, přeci jenom představa, že vedle sebe má svou partnerku a přitom ještě někoho, koho si vybral, je už sama o sobě vzrušující), tak ženy na toto mají opravdu jiný názor 🙂 

 

Lze erotické masáže vnímat jako nevěru? Přeci jen jde o velice intimní fyzický kontakt cizích lidí a partnerská žárlivost má bohatou představivost 😀
Ano, je to citlivé téma a asi není vhodné na to odpovídat sama za sebe, vzhledem k tomu, že jsem v této branži na pozici manažerky nebo majitelky (nikdy ne masérky) již 7 let, tak by to ode mě znělo hodně jednostranně. Využiji tedy postřehy mého okolí, masérek, klientů.

Každý máme jinak nastavený partnerský vztah, někdo ho má otevřenější, svobodnější a zde tedy není moc co řešit a tuto službu a jiné vyhledávají.

Každý máme nárok na to být spokojený, šťastný a prahneme po dotecích a projevu zájmu o to druhé pohlaví. Ne vždy nám je toto doma dopřáno a tak v této uspěchané a neosobní době mi nepřijde nic špatného na této službě, pokud jsou dodržovány hranice.

S čistím svědomím mohu říct, že třeba zrovna kvůli nám vydrží více manželství, vztahů a to, díky našim službám, kde si muž může ventilovat své pocity a stresy z celého dne a domů poté přijde příjemně naladěn s úsměvem na tváři 🙂

 

Jak dlouho masáž průměrně trvá a kolik stojí?
Nejčastější je 1 hodina celotělové erotické masáže za 1900,- nebo nejoblíbenější 1 hodina body to body za 2400,- 

 

Znáte nějaké zdravotní benefity masáží, na které se může klient těšit? 
Benefitů je celá řada. Už samotný dotek, podpořený nahřátým olejem je pro tělo blahodárný, natož soustředěný na intimní partie.

Když pominu to, že se masíruje a rozehřívá celé tělo, od chodidel po masáž hlavy, tak samotné oddalování erekce nebo masáž prostaty jsou zvláště u mužů velice prospěšné pro jejich sexuální život.

 

Nabízíte i dárkové vouchery?
Ano, nabízíme a nejčastěji ho kupují ženy svým kamarádům či partnerům k narozeninám či různým výročí.

V poslední době mě však oslovuje i hodně firem, kteří ho kupují jako poděkování svým obchodním partnerům či zaměstnancům. Možností je více, buď přímo na konkrétní službu nebo v určité peněžité hodnotě.

Vše je velice diskrétní a zde se hodí opět připomenout, že jsme podnik na vyšší úrovni a hlavně legální (takže možno na fakturu, nikde nefigurují erotické masáže, ale pouze název s.r.o.)

ChilliSalon, dárkový voucher

 

Kdo se o vás v Chillisalon.cz postará?

Důležitá otázka. Podstupují maséři nějaké zdravotní prohlídky? Klient totiž může mít nějakou kožní nemoc, kterou masér nevidí, ale dotýká se jí. Je nějak toto riziko ošetřeno?
Nespadáme do rizikového sektoru, protože neposkytujeme sexuální služby, ale jsme masážní salon, takže samozřejmě hygiena je na prvním místě.

Kožní nemoci jsou patrné na první pohled a tak ještě před objednávkou jsou i dotazy ze strany klienta, že má nějakou vyrážku nebo lupénku atd., tak zda může na masáž přijít.

Případně, pokud by byly nějaké viditelné stopy, tak klienta bohužel nepříjmeme a masáž se odloží do jeho uzdravení. Do takového rizika bychom nešli.

 

Může si zákazník vybrat, zda ho bude masírovat muž nebo žena, nebo mu bude masér přidělen? 
Vždy si klient vybírá sám, na základě profilů na webových stránkách, dle jeho preferencí a tak ví, kdo ho čeká.

Naše profily jsou autentické z našich prostor, slečny bez retuší atd., nemáme zapotřebí klamat klienta. Píši záměrně, protože takových historek jsem si již od zákazníků vyslechla, že mi jich bylo až líto, co se to jinde děje.

 

Může se klient maséra dotýkat nebo je povoleno pouze ležet a užívat si?
Ano, masérky i maséra je možno se dotýkat, ne však na jejich intimní partie. To je přeci jejich práce 🙂

 

Na internetu jsem viděl, že lidé hledají konkrétní jména vašich zaměstnanců.

Kdo z kolektivu patří mezi “elitu” /jmenovitě Milena, Eliška, Natali, Adam/ ? Koho lidé žádají nejčastěji?

Já vždy říkám, 100 lidí = 100 chutí, na toto tedy nemohu přesně odpovědět. Každý máme jiný vkus, ale zaručeně si vybere každý, ať už má rád jemnou, štíhlou blondýnu, nebo drsnou tmavovlásku, malá či větší prsa….

U nás to je o osobnostech, které mají své kouzlo pro každého z vás.

Chilli Salon Praha maserky

 

V případě, že by čtenář/-ka měl/-a zájem u vás pracovat, co přesně musí splňovat?
Kritérií je více, ale základní je věk 18+, příjemné a kultivované vystupování, spolehlivost, empatie, cit pro dotyk, nemít ostych být nahá a samozřejmostí je mít kladný vztah k mužům.

 

Děkuji za rozhovor, Natálie, a přeji stovky spokojených zákazníků.

POZOR: Speciální sleva na 200 Kč z ceny masáže pro naše čtenáře.

Až budete v salonu, na recepci se ohlaste kódem Erekce2019. Sleva vám bude odečtena při platbě.

Chilli salon, sleva 200 Kč z masáže

Chilli Salon vizitka

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

Další odborné rozhovory o mužském intimním zdraví

„Za erektilní dysfunkcí někdy může i tzv. kastrační partnerka,“ tvrdí urolog MUDr. Monika Purmová
„Při předávkování testosteronem je pravděpodobný infarkt,“ s MUDr. Lukášem Bittnerem
„Mužská obřízka je v Česku velice raritní,“ s Prof. PhDr. Petrem Weissem, Ph.D., DSc.
„Snížení či zvýšení citlivosti penisu po obřízce je spíše mýtus,“ vysvětluje androlog MUDr. Tomáš Hradec
„Velikost penisu se jako sexuální činitel přeceňuje“, s Doc. MUDr. Jaroslavem Zvěřinou, CSc.
Oddálení ejakulace – o léčbě a možnostech s MUDr. Taťánou Šrámkovou, Ph.D.
„Šmejdi jsou všude, klamavé reklamě může podlehnout každý,“ o doplňcích na erekci s MUDR. Ondřejem Trojanem

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply