Po čem ženy touží v sexu a jak jim to splnit?

Mnoho z mužů má pocit, že jsme v posteli nejlepší a nemá na nás ani samotný Casanova. Jaká je pravda a nakolik jsme schopni naplnit přání a touhy našich partnerek?

Většina žen v sobě nosí skryté sexuální fantazie, o kterých nemáme ani ponětí. Může sice vypadat jako roztomilá holka od vedle, ale přitom chce, abyste ji svázali a bez slov jí naplácali.

Je skvělé, když partnerka dokáže otevřeně mluvit o svých touhách a fantaziích. V mnoha vztazích ale na toto téma nikdy nedojde.

ženské sexuální fantasie

Připravte se na to, že málokterá žena vám jen tak svěří své tajné fantasie

 

Po čem ty mršky jenom touží?

Zaprvé je třeba si uvědomit, že ženy hodně sní. A navzdory tomu, že je každá jiná, některé fantazie jsou velmi podobné.

Stačí následovat pár základních pravidel a uvést je v život. Pak možná budete až překvapeni, co se začne dít. Připravte se, že budoucnost už nebude taková, jako dříve.

 

 

V jaké fázi vztahu začít plnit ženské sexuální fantazie?

Pravidla hry určuje délka našeho vztahu s ženou.

 • Pokud jde o jednorázový sex – nejspíš nepotřebujete nový scénář. Všechno je nové. Dívka, osobnost, tělo i zážitek.
 • Pokud je to vaše dlouhodobá přítelkyně – to je chvíle, kdy je čas vnést do hry trochu koření. Je to koneckonců v zájmu vašeho vztahu.

 

Ženská touha prahne po změně kulis

Hodně žen touží po překvapení, vzrušení a vzrušujících emocích. Sex mimo prostory ložnice a postele přináší do sexu nový náboj a energii.

Výlet na odlehlou vyhlídku za městem přímo vybízí k vyzkoušení sexu v autě. Máme – li k dispozici auto s korbou, pak neexistuje lepší mobilní postel s výhledem na nebe. Svoje kouzlo má i zadní sedačka nebo kapota.

Koupelna, nebo sprcha. Tato místa patří k vůbec nejoblíbenějším. Voda probouzí smysly a hraje do noty fantazii ženy. Prostředí je čisté a jiné. Ke všemu je po ruce sprchová hadice, kterou bychom rozhodně neměli nechat zahálet.

V koupelně si vystačíte i bez vibrátoru. Dostatečnou přípravu a inspiraci pro sex v koupelně využijete mnohokrát pro zpestření sexuálního života.

Naše nejstarší část mozku stále pracuje na úrovni doby kamenné. Proč tedy nezkusit návrat ke kořenům. Sex v přírodě v nás probouzí často zapomenutou mužnost, o kterou nás nenápadně okrádá konzumní život a sedavá zaměstnání bez pohybu. Nejlepší je sbalit stan a vyrazit za horizont.

Změna prostředí a scénáře vytváří novou sexuální chemii, velmi podobnou té na počátku vztahu. Stačí letmý dotek, aby se vzrušila. Pokud znáte svou partnerku déle, už víte jaká místa jsou ta správná.

 

Jak zvýšit sexuální touhu u ženy?

Obecně platí jedno pravidlo, které si pamatuji ještě z puberty na základní škole. Tehdy nám učitel vyprávěl, že muž je jako zápalka rychle vzplane a uhasne. Žena naproti tomu je jako oheň. Rozděláte ho a může hořet celou noc. Na oheň potřebujete kvalitní palivo.

V našem případě je kvalitním palivem správná milostná předehra. Té bychom měli věnovat dostatek času. Je jasné, že na sex s partnerkou se moc těšíme. Dejme ji ale čas na rozehřátí.

Jsou situace, kdy má partnerka na penis chuť okamžitě a chce rychlovku bez příkras. Jak to poznat? Důležitá je komunikace mezi partnery a jak moc dokážete číst signály jejího těla. Obecně však platí, že dostatečně dlouhá předehra je základ k dobrému sexu.

Zde je několik klíčových bodů:

 • verbální projev – vím není to lehké, ale dejte najevo, co se vám líbí slovy
 • věnujte pozornost jejímu poprsí, byla by škoda jej vynechat
 • buďte něžní – nemačkejte její klitoris zběsile, jako tlačítko na Playstationu
 • svlékání – prodlužte a užijte si ho, pokud to zvládnete ovládněte svůj chtíč
 • s jazykem to nepřežeňte – jazyk je důležitý, ale nejste pes
 • dejte si na čas – klíčový prvek většiny předeher, nechte ji rozehřát
 • používejte obě ruce
 • multitasking – například máte ruce v partnerce a zároveň jí líbáte na krku, žena má mnoho erotogenních zón, nejen vagínu!
 • oceňte její prádlo – nosí ho třeba celý den jen kvůli vám
 • čtěte signály jejího těla, mluvte o tom co jí dělá dobře a jak to má ráda

 

Ženy v posteli nechtějí sobce

Žena musí cítit ze strany muže lásku. Nezapomeňte, že jde o velmi vnímavé bytosti, které dříve nebo později poznají váš záměr. Pokud vám jde jen o sex, bude to dříve či později vědět.

Pokud nejde jen o jednorázový sex, je důležité dávat najevo pozornost a lásku. Sobeckost musí jít stranou. Pokud cítí z vaší strany tyto emoce, je to pro ni velmi silné afrodisiakum. Věřte, že vaše snaha se vám vrátí dvakrát.

 

Co když nevím, jaká je její tajná sexuální touha?

Někdy žena nenaznačí, nebo se ztratíme v překladu. Pak je na čase zkusit některý z tipů zveřejněných Mariou Isabellou na webu menprovement.com.

Častokrát muži nemají ponětí, jak snadné je nás potěšit. Pohrajte si s její fantazií a dáte ji zážitky, na které nikdy nezapomene.tvrdí Maria

Následuje několik fantazií, kde minimálně jedna napadne téměř každou ženu. Nechte se inspirovat!

 

VIDEO: Nejčastější sexuální fantasie žen. 

 

 

#1. Pán a otrokyně

Nehledě na to co si myslíme, mnoho žen si přeje svázání, tahání za vlasy a naplácání. A pokud máme doma ženu tohoto typu, pak hra na pána a otroka je ideální fantazií.

Nejprve uchopte její ruce a svažte je kravatou, nebo provazem. Teď máte prostor a čas prozkoumat její tělo.

Pro začátek ji zkuste poplácat po zadečku a čekejte na reakci. Pokud vám vzdechy naznačí, že se jí to líbí, plácněte ji znovu.

K posunu na další úroveň ji začněte tahat za vlasy zatímco ji líbáte. Dotkněte se penisem její tváře a občas ji dovolte si s ním pohrát. Berte to tak, že je vaší otrokyní a musí plnit vaše přání.

Po několika minutách zamiřte k jejím ňadrům. Hrajte si s jejími bradavkami. Dejte si na čas. Není kam spěchat. Po chvíli je můžete začít jemně kousat. Počkejte, jaká bude její odezva.

Důležité je, aby věděla, kdo je pánem situace. Vy jste ten kdo dává, nebo bere její rozkoš. Partnerka nemá vůbec žádnou kontrolu nad situací. Toto vědomí pro ni může být extrémně vzrušující.

V této hře musíte nechat strach a ostych mimo ložnici. Buďte tak drsný, jak vám to jen dovolí. Není prostor pro plachost. Nechte pokušení, aby převzalo kontrolu.

Tato fantazie je perfektní pro oba. Příště si můžete vyměnit role a být otrokem. Když vás sváže a začne jezdit jazykem přes celé vaše tělo, budete šílet.

ČTĚTE PODROBNOSTI o praktikách sado-maso.

 

#2. Švédská trojka

Valná většina žen má tuto skrytou fantazii o sexu ve třech. Muž a 2 ženy, nebo žena a 2 muži. Téměř každá žena i muž sní o tomto scénáři. Ona o 2 sexy mužích, kteří se budou prát o její tělo a pozornost. Některé mají bisexuální sklony a rády by uvítaly další ženu.

O této fantazii ženy příliš nemluví. Vyžaduje velkou odvahu a není pro každého. Pokud s tím nemáte problém, jděte do toho.

Začněte používat hračky během sexu, abyste vytvořili pocit třetího ve hře. Případně navštivte strip klub společně. Pokud vám to bude sedět, jste připraveni posunout vše na novou úroveň.

Mluvte s ní a buďte otevření. Zeptejte se ji, zda by ráda zkusila trojku a koho by ráda přibrala. Je čas vyjádřit všechny obavy. Mnohem lepší, než neuváženou chybou přijít o dobrý vztah. I když žena sní o trojce, může to být úplně jiný příběh, když je ve hře její přítel.

Může se cítit nejistě, ohrožená jinou ženou. Roli hrají její výčitky z pocitu nevěry. Velmi intenzivně proto o celé věci komunikujte. Vyložte všechny karty na stůl. Ve chvíli, kdy řekne ano, přizvěte třetího aktéra.

Sklenice vína, nebo jiného alkoholu pomůže prolomit ledy. Začátky mohou být poněkud rozpačité. Na nic netlačte a nechte věci plynout přirozeně. S navozením atmosféry pomůže muzika, nebo erotický film. Když nadejde čas, udělejte první krok. Zlehka se dotkněte jejího krku a polibte jí. Následně zapojte do hry třetího aktéra.

Někdy se situace vyvine tak rychle, že ani nebudete muset vyvíjet iniciativu. Věci vyplynou přirozeně samy.

Máte-li v posteli 2 ženy, následujte proud a dělte spravedlivě svou pozornost mezi obě aktérky. V případě muže je to jiný příběh. Tehdy dostává nejvíce pozornosti žena.

ČTĚTE TAKÉ: 

 

#3. Cizinec

Pornoprůmysl vydělává na této fantazii miliony. Z dobrého důvodu.

Být dobyta naprostým cizincem je romantická a žhavá představa mnoha žen. Abyste ji uskutečnili, musíte být tak trochu herec. Oblékněte se jinak a předstírejte cizince, který vidí její tělo poprvé. Bude to skvělý zážitek pro vás oba.

Nejjednodušší začátek této fantazie může být třeba: “Ahoj krásko, jmenuji se XY, jaké je tvoje jméno?”. V této hře dialogů můžete pokračovat dále. Partnerka bude ráda pokračovat s vámi a za chvíli vás role zcela pohltí.

Témat na výběr je mnoho. Můžete být mechanik, počítačový technik, soused co si přišel půjčit věci na vaření. Fantazie nemá hranice. Bavte se.

 

#4. Veřejná místa

Tato fantazie je celá o sexu na veřejnosti. Bystří smysly a vždy je přítomen pocit, že vás může někdo přistihnout.

Vědomí, že porušujete pravidla přidávají na vzrušivosti a mohou velmi zesílit prožitek i celkový orgasmus. Zbývá jediná otázka, kde.

Pro začátek je dobré udělat vaši ložnici více veřejnou. Rozsviťte, nechte záclony roztažené a šeptejte ji do ucha, že všichni sousedi se rádi dívají. Vytvořte v její mysli představu, že je sledována. Představivost je nejsilnější pákou na vzrušení.

Až budete dostatečně pevní v kramflecích, můžete své hry přesunout mimo stěny domova.

TIP: Ženy nesnášejí stereotyp. Pomůže vám i kvalitní dildo, které ve vagině zažehne nové stimuly. Klikněte a prohlédněte si nabídku TOP dild pro rok 2017.

 

 

 

#5. Sólová hra

Přirozeně, jakákoliv žena bude stydlivá předvést se vám. Proto musíte vzít odpovědnost na sebe a navést ji správným směrem. Nechat ji masturbovat a přitom ji sledovat je úžasný erotický zážitek.

Nejprve vám ukáže, jak to má ráda. To je první výhoda. Berte to jako osobní privátní lekci.

Druhou výhodou, že máte příležitost vidět svou partnerku během soukromé show. Sám budete velmi vzrušen. Možnost vidět ji během orgasmu je neuvěřitelně sexy.

 

Jak ji přinutit k sólu?

Během předehry uchopte jemně její ruku a naveďte ji na klitoris. Její ruka je teď pod vaší. Veďte její ruku po klitorisu. Po určitou dobu takto pokračujte a pak nechte její ruku být. Zatímco partnerka pokračuje sama, laskejte jí rukama a ústy všude po těle.

Pokud se chcete jen dívat, pak si sedněte/stoupněte před ní. Můžete sami začít s drážděním. Mnoho žen souhlasí, že masturbující muž je pro ně vynikající vizuální zážitek.

Výhodou této fantazie je, že velmi efektivně bourá hranice studu na obou stranách. Je tedy vynikající pro zlepšení intimity v páru. To je ve finále cesta k lepšímu sexu i vztahu.

ZDE si přečtěte, jak dráždit klitoris jako profík. 

 

#6. Domácí porno

Být herečkou ve svém vlastním osobním filmu je jednou z nejlepších sexuálních fantazií, kterou můžete spolu prozkoumat. A sledování bude ještě lepší.

Před natáčením si oba zvykněte na kameru. Pořiďte nějaké obrázky, zatímco se svléká, dotýká nebo leží v sexy póze.

Film udělejte černobílý, protože ženy jsou paranoidní, když přijde na vzhled. V barevném filmu ihned uvidí milion nedokonalostí na svém těle.

Až budete mít hotovo, podívejte se na něj spolu. Je velká šance, že sledování bude mít příjemnou dohru.

 

 

#7. Pohádka

Pamatujete, když jste byli děti a oblékali se do kostýmů oblíbených hrdinů? Je načase si začít znovu hrát. Tentokrát ve verzi pro dospělé.

Na začátek se zamyslete nad jakoukoliv pohádkou, nebo filmem. Jděte do půjčovny kostýmů a pár si jich vypůjčte.

Když si nejste jistí její velikostí, vypůjčte jen určité rekvizity. Kouzelnou hůlku, korunu a tak dále. Pointa spočívá v tom, vytvořit pohádkovou atmosféru. Nemusí jít nutně jen o pohádku. Může zahrát i film, který má ráda.

Pozvěte ji do místnosti a poproste, aby si oblékla kostým, nebo ji jen nasaďte vypůjčenou rekvizitu. Pohádka může začít.

Pokud si nejste jistí co dělat, pro začátek stačí začít příběhem. Jakmile začne mysl a představivost pracovat, začněte s předehrou. Změňte scénář a použijte vlastní slova.

Vaše fantazie nemusí být přesnou kopií pohádky, nebo filmu. Je zde pouze pro navození správné nálady trochou vtipu.

 

Můžete začít třeba takto:

Partnerce vyprávějte klasickou verzi o Popelce. Představte si, že měla jít na ples, ale nenávistná macecha ji zavřela doma. Na dveře zaklepe krásný prince, který jen kvůli ní přijel z plesu….Dále popusťte uzdu fantazii a nechte příběh rozvinout v erotickém duchu.

 

#8. Fantastická ruleta

Ruleta je sázka na jistotu. Neexistuje možnost, že by došlo na fantazii, kterou nebude mít ráda. Jak na to?

Hra začíná tak, že ji požádáte, aby sepsala 5 (číslo může být libovolné) sexuálních fantazií, které by chtěla splnit. Připravte si nějaké papíry a pero. Partnerka napíše jednotlivé nápady na papíry. Jedna fantazie = jeden papír. Poté vložte všechny do losovací misky a jeden vytáhněte. Stačí už jen vybranou fantazii zrealizovat.

Hra je perfektní možnost povznést sexuální život na novou úroveň. Nebudete muset hádat. Budete přesně vědět, po čem touží. K tomu si užijete spoustu zábavy.

 

#9. Striptérka

Na profesi striptérky společnost nahlíží poněkud spatra. Role v partnerce vyvolá velmi intenzivní pocity. Představa být středem čisté sexuální pozornosti je podmanivá.

Je snadné tuto fantazii realizovat. Partnerka se může zhostit role v domácím prostředí. Pokud se nestydí a chce celou záležitost okořenit, nepochybně se lze domluvit s místním strip klubem na veřejné produkci. Celá záležitost dostane ještě větší náboj. Odměnu si oba vyberete zpátky doma.

 

#10. Masochismus

To znamená, že má ráda bolest. Nevěříte? Vzpomínáte na komerční úspěch 50 odstínů šedi? Tato fantazie je poněkud odlišná od hry na pána a otroka. Jde spíše o kontrolvané působení bolesti, než samotnou dominanci.

Důvodem, proč ženy vyhledávají tento stimul při sexu je, že věci které by normálně bolely se při sexu stávají vzrušujícími. Bolest se stane rozkoší.

U této techniky začněte raději zvolna. Zkuste lehčí plácnutí, pokud zareaguje vzdechem, zkuste jít s intenzitou dále.

Tvrdší naplácání, silnější zatahání za vlasy. Bude to milovat, pokud to provedete správně.

Jestliže jste někdy zažili drsnější sex a ona skončila s modřinami, všimněte si, že během sexu nevnímala žádnou bolest.

Fyzické utrpení při sexu může být nesmírně vzrušující. Pamatujte, že je třeba začít zvolna a pozorovat její reakce.

 

VIDEO DOKUMENT: Jaké sexuální fantazie mají ženy?

 

Splněnou fantazii završte kvalitním sexem

Splněná touha je pro ženu i muže velmi silným sexuálními stimulantem. Když dojdete takto daleko, chcete oba ještě dál. Toužíte završit a uvolnit vytvořené sexuální napětí neobyčejným sexem.

K vaší jistotě přispěje, když se budete moci 100% spolehnout na skálopevnou erekci. Pamatujte, že vaše partnerka chce váš penis v sobě, stejně jako vy chcete být v ní.  Selhání erekce nám někdy může přidělat vrásky na čele.

Někteří muži a hlavně mladší generace řeší problém předčasné ejakulace. Je škoda zastavit rozjetý vlak příliš brzy. Většině žen dostačuje v průměru 15 minut k uspokojivému sexu. Pokud je ale hotovo do 1 – 2 minut, nebude spokojený nikdo.

Myslete proto na své dobro a potěšení vaší partnerky. Nahlédněte do naší recenze TOP přípravků na podporu erekce i výdrže, které vám pomohou v dosažení vaší touhy.

 

 

BONUS: Jak na špinavé řečičky?

Špinavé řečičky během sexu jsou klíčem do mysli každé ženy. Než ženu naladíte fyzicky, můžete jí celkem snadno navnadit slovně. Každá žena je založena verbálně.

Nestoudná mluva není sexuální fantazie, ale dokáže vygradovat váš sexuální vztah na novou úroveň. Přitom ji nemusíte hned nazývat nestydatou courou.

Jak začít?

 1. Po malých krocích. Nevinně a bez urážek. Prolomte ticho. Pro některé muže je slovní vyjádření zpočátku těžké. Pokud jste ve fázi, kdy vám nedělá dobře ani vzdychání a mručení, začněte. Nefunguje to jen jako odměna pro ni, ale také ji ukazuje cestu, kudy jít dál a potěšit vás. Až na toto přijdete, nikdy nebudete chtít znovu sex v tichu.
 1. Ve chvíli, kdy se zbavíte tohoto studu, můžete začít základními frázemi. Stejně jako v normální konverzaci, není tolik důležité co říkáte, ale jak to říkáte. Musíte být o tom co říkáte přesvědčení. Víra a sebevědomí jsou velmi důležité.

Hlubší hlas, pomalý a sebevědomý by měl mít hypnotický efekt. Pokud máte obavu, že nemáte tak hluboký hlas, nevadí. Hlavně buďte sami sebou a přirození.

Zpočátku můžete mít problém se sebevědomím, ale s časem všechno přijde. Předstírejte, že už víte co a jak. Tím obejdete své podvědomí a nakonec bude pro vás dovednost samozřejmostí.

Nebojte se chyb. Několikrát určitě selžete, ale je to jen malá cena na cestě za nejlepším sexem vašeho života.

 1. Co říkat? Pro začátek stačí převést vaše vzdechy do konkrétních slov. Pokud vaše partnerka dělá něco, co se vám líbí, pochvalte ji, například: “Miluju, když děláš XY.”
 1. Od tohoto bodu eskalujte napětí dál a dál. Až budete dostatečně v pohodě s body výše, bude pro vás snazší dát vaší partnerce pokyn a být více konkrétní. Plus budete ji umět ještě lépe vtáhnout do děje. Pamatuje, že nejdůležitější není CO, ale JAK to říkáte.

 

VIDEO: Jak vzrušit ženu pouhým dotekem?

Kurz: Jak vzrušit ženu (Level 2)

 

Závěrem o ženské sexuální fantazii

Sexuální fantazie mohou skutečně změnit váš život navždy. Pokud se věci stávají všedními, nebojte se přijít s tímto tématem. Dost možná bude sama šťastná, že jste tak učinili.

Předtím, než se vrhnete vstříc novým zážitkům, mějte v mysli tu nejdůležitější věc: Naslouchejte jejímu tělu a zvukům. Sledujte řeč jejího těla a neztraťte se zcela ve vlastní rozkoši.

Pointa spočívá v tom, aby se jí zamotala hlava a chtěla více a více sexu se svým partnerem, tedy s vámi.

Chcete li jistou, že se dobře baví, stačí jednoduchý trik. Kdykoliv v průběhu fantazie ji polibte na ucho a zeptejte se tichým něžným hlasem, zda se jí to líbí. Vždy je lepší otázka, než pokračovat v něčem, co nemá ráda.

Až se naučíte správný postup, limitem bude jen samotné nebe.

Přeji Vám příjemnou zábavu, Jakub.

DÁLE ČTĚTE: Jak na tu nejintenzivnější milostnou předehru? 

Leave a Reply