Jak urychlit ejakulaci? Spolehlivé tipy pro sex i masturbaci

Jak urychlit ejakulaci se neptají muži, kteří od milenky spěchají na autobus. Jak urychlit ejakulaci se ptají muži, kteří ejakulují příliš pozdě a mnohdy vyvrcholí až po partnerce. Nezažívají tak společný orgasmus, a pokud partnerka v sexu pokračovat nechce, muži často končí bez ejakulace a tedy bez orgasmu. To je samozřejmě nežádoucí, protože vyvrcholení je hlavním cílem, kterého se snažíme při sexu dosáhnout.

Existují různé „babské rady“ pro rychlejší nástup ejakulace. Pokud nezaberou, problém je vhodné řešit s lékařem (sexuolog, androlog nebo jiný specialista, ke kterému vás po vyšetření doporučí). Lékaře kontaktujte s jakoukoliv poruchou ejakulace, která se sama neztratí do 3 dnů. Může jít o příznak jiné závažnější zdravotní komplikace, která s ejakulací ani sexem zdánlivě nemusí souviset.

Jelikož příčinu vašich opožděných ejakulací v redakci neznáme, vyjmenuji obecné tipy pro urychlení ejakulace, které můžete vyzkoušet hned dnes. Nezáleží na tom, zda se snažíte urychlit celý sex a dát si s partnerkou rychlovku nebo se s partnerkou „sladit“ a vyvrcholit společně.

jak urychlit ejakulaci

 

Jak urychlit ejakulaci ještě před sexem nebo masturbací?

Pokud potřebujete ejakulovat rychleji, budete muset udělat několik kroků, než se vrhnete do hlavní fáze sexu.

Pomocí těchto tipů zintenzivníte celkový prožitek ze sexu, takže pro dosažení ejakulace vyvinete méně námahy.

 

Cvičte Kegelovy cviky

Kegelovy cviky jsou určeny pro posílení svalů pánevního dna. Přes posílené a aktivní svaly do penisu proudí více krve, díky čemu se penis stává citlivější. Čím citlivější penis je, o to rychleji může díky stimulaci vyvrcholit a ejakulovat.

Cvičení spočívá v opakovaném zatínání a uvolňování těch svalů, kterými jinak regulujete proud moči. Až budete nejblíže močit, proud moči zastavte a soustřeďte se na svaly, které zatínáte. Následně několikrát denně cvičte Kegely v sérii po 10 zatnutích na tolik vteřin, kolik vydržíte (cca 5 až 10 vteřin) a 10 uvolněních. Doporučeny jsou 3 až 4 série za den, ale pokud zvládnete více, cvičte více.

Několik prvních dnů pravděpodobně nevydržíte cvičit příliš často ani dlouho, protože se procvičované svaly unaví a mohou vás i mírně bolet. Opakováním a vytrvalostí se ale nepříjemností rychle zbavíte.

Výhodou Kegelů je kromě urychlení ejakulace také prevence před močovou inkontinencí. To je samovolný únik moči právě z důvodu oslabených a příliš uvolněných svalů pánevního dna.

NAUČTE SE: Kegelovy cviky na potenci, erekci i výkonnost.

 

Omezte masturbaci

Někteří muži před rande resp. před sexem masturbují, aby vydrželi déle souložit. Je to logické, protože jim po první ejakulaci trvá déle ejakulovat znovu.

Někteří muži ale mohu reagovat opačně. Pokud se sám sexuálně nevybijete ještě před sexem, můžete být mnohem vzrušenější a citlivější na partnerčiny doteky. Díky tomu můžete vyvrcholit a ejakulovat rychleji.

Jelikož tato rada nemusí pomoct každému muži, vyzkoušejte ji sám na sobě. Pokud urychlí ejakulaci, před očekávaným sexem nemasturbujte a počkejte si na partnerku. Masturbace se samozřejmě nevzdávejte úplně, protože je prospěšná pro intimní i celkové zdraví.

 

Nepijte alkohol, neužívejte drogy

Alkohol i drogy pozměňují myšlení a schopnost vnímat erotické vjemy. Možná jste myslel, že dát si před rande pár panáků nebo dávku nelegální látky bude dobrý nápad a sex si lépe vychutnáte. Nelze to ale nikdy předem předpovědět a skutečnost je mnohdy taková, že „ve stavu“ trvá všechno déle a stejně tak i dosažení ejakulace.

Alkohol, drogy i kouření dále poškozují zdraví, kvůli čemu můžete mít značné problémy s ejakulací. Zároveň oslabují erekci, takže ke styku možná nakonec ani nedojde. Vše je rozumnější dělat s čistou hlavou a to včetně sexu nebo masturbace. 

DOPLNĚK STRAVY PRO URYCHLENÍ EJAKULACE: České bylinné kapsle Proerecta KLASIK pro podporu prokrvení penisu.

Rostlinné složky roztahují cévy, díky čemu do penisu vtéká více krve. Čím více krve je v penisu, tím je citlivější a může tak rychleji ejakulovat.

Proerecta KLASIK

Klikněte na tlačítko a čtěte o účincích KLASIKu. E-shop vám balíček doručí diskrétně do 48 hodin. Ihned tak můžete cíleně urychlit ejakulaci a sílu orgasmu.

 

Vyčistěte myšlenky

Jakékoliv negativní myšlenky a emoce jako stres, smutek, hněv, deprese nebo strach z případného selhání mohou bránit erotickému vzrušení i žádanému vyvrcholení.

Při sexu ani masturbaci proto nemyslete na žádné katastrofické scénáře. Naopak se soustřeďte na to, co děláte a na to, jaké pocity vám sex přináší. Lepší soustředění na sexuální dráždění pomůže prohloubit prožitek a urychlit tak ejakulaci.

 

Střídejte sexuální polohy

Některé polohy, ve kterých má žena nohy od sebe a pochva je roztažená a příliš volná, méně stimulují penis. Kvůli tomu trvá déle, než vyvrcholíte.

Zaměřte se na polohy, ve kterých má partnerka nohy co nejblíže u sebe. Díky tomu bude penis intenzivněji stimulován, což povede k rychlejší ejakulaci.

Zároveň pokud souložíte vždy v těch samých polohách, začnete si zvykat na stereotyp a ten je spolehlivým zabijákem vzrušení. Ejakulace může trvat déle kvůli dlouhodobé nudě v posteli. Vyzkoušejte něco, co jste ještě nezkusil a možná zažijete rychlejší ejakulaci, jakou jste ještě nezažil.

Experimentovat s polohami můžete i při masturbaci. Lépe tak poznáte, co vám ejakulaci zrychluje a pak to zařadit i při sexu s partnerkou.

VYBERTE SI POLOHU: Kámasútra: 51 poloh zvládnutelných pro oba.

 

Zklidněte tempo

Mnozí muži mají ve zvyku „přirážet jako králíci“. Doslova se ženou za orgasmem, ale nevnímají tak intimitu naplno.

Těmto mužům lze doporučit zvolnit tempo a více vnímat co se děje. Pokud se začnete soustředit a vychutnávat si erotiku, ve skutečnosti můžete ejakulaci zrychlit.

Pokud dnes ovšem souložíte spíše pomalu, tempo můžete zkusit zrychlit. Vaše dnešní stimulace je možná až příliš slabá, kvůli čemu ejakulujete až moc pozdě.

Pamatujte, že to, co vám bude vyhovovat, zjistíte až díky zkoušení, změnám a pozorování. Pokud budete všechno dělat pořád stejně, nezmění se nic ani rychlost ejakulace.

 

Najděte své nové erotogenní zóny

Typickou chybou mužů je soustředit se při sexu a masturbaci pouze na penis. Takovým způsobem ale přicházíte o celé „pole působnosti“, které jinak může urychlit ejakulaci.

Mužské tělo je poseto erotogenními zónami a tedy místečky velmi citlivými na erotickou stimulaci. Čím více těchto míst se vám nebo partnerce povede stimulovat, o to rychlejší může ejakulace být.

Při masturbaci i při sexu si nechte jednu ruku volnou a zkuste si jemně masírovat bradavky, břicho, vnitřní strany stehen, zadek, krk nebo jakékoliv místo, kterého doteky vás vzrušují.

Samozřejmě vám bude příjemnější, když se o erotogenní zóny postará partnerka, ale pokud bude mít plné ruce (nebo ústa) penisu, ostatní části těla stimulujte sám.

NAUČTE SE: Mužské erotogenní zóny: 22 míst, které nesmí uniknout vašim dotekům, polibkům ani lízání.

mužské erotogenní zóny

 

Stimulujte prostatu

Prostata je další erotogenní zóna, i když pro většinu mužů je její stimulace tabu. Málokdo nechá partnerku vsunout prst do zadku a málokdo je ochotný nahmatat a dráždit prostatu sám. To je ale škoda, protože právě prostata je extrémně citlivá a většině mužů přináší velmi rychlou ejakulaci. Ne nadarmo se prostatě říká i „mužský bod G“.

Vy sám nebo partnerka nejdříve jemnými doteky hlaďte, drážděte a uvolněte řitní otvor. Na prst naneste lubrikační gel a velmi pomalu jej začněte vsouvat do análního otvoru. Prostatu byste měl nahmatat již po několika centimetrech „pátrání“. Poté na prostatu jemně zatlačte nebo ji hlaďte tak, jak vám to bude příjemné.

Pokud se vaše prostata nachází až příliš hluboko a nenahmatáte ji, vyzkoušet můžete i různé pomůcky jako anální vibrátory a dilda pro muže nebo masažéry prostaty. Řada modelů vibruje, co ještě více zrychluje ejakulaci a orgasmus.

Upozorňuji před dlouhými nehty. Prostata se lehce poraní, takže buďte velmi opatrní.

NAUČTE SE: Masáž prostaty: Objevte svůj mužský bod G! + ROZHOVOR s MUDr. Taťánou Šrámkovou, Ph.D.

masáž prostaty

 

Vyzkoušejte něco úplně nového

Nové polohy, nové pomůcky a nové techniky stimulace mohou vést ke zrychlení ejakulace. Sex i masturbaci vnímejte jako příjemnou a zábavnou činnost, která by ale neměla být pořád stejná.

  • Během dne partnerce pošlete sexy zprávu o tom, jak se na ni těšíte a jak jí to večer pořádně „nandáte“. Díky silnému erotickému napětí budete vzrušený a nebudete se moct dočkat, až večer ejakulujete.
  • Vymyslete si scénu a zahrajte si na role. Nechte jeden druhého předvést své tajné sny a fantazie.
  • Při sexu nebuďte zticha. Naopak se snažte vydávat sexy zvuky, které partnerku ujistí v tom, že jste pořádně vzrušený. To ještě více zvýší míru vzrušení a urychlí ejakulaci.
  • Zkoušejte nové hračky, polohy a praktiky.
  • Celou dobu s partnerkou komunikujte a zdůrazněte co vám dělá dobře a co se vám zas až tolik nelíbí.

 

S problematickou ejakulací jděte k lékaři

Někdy může za příliš pomalou až žádnou ejakulaci některá základní zdravotní příčina. Pokud si nejste jistý, zda vám některá nehrozí, objednejte se k sexuologovi. Pokud žádného neznáte, zajděte nejdříve k praktickému lékaři, který vás doporučí ke specialistovi. Pomůže vám v případě, že nedovedete udržet erekci dostatečně dlouho nebo pokud ejakulujete až po neúměrně dlouhé erotické stimulaci.

Častou příčinou opožděných ejakulací je oslabené sexuální libido. O nejčastějších příčinách slabého libida píšeme v tomto článku pod odkazem.

Máte další rady, jak zrychlit ejakulaci? Co vám pomáhá?

Na vaše zkušenosti se v redakci Erekce.cz těšíme i s ostatními čtenáři. Děkuji vám za komentář pod článkem a přeji vždy co nejrychlejší ejakulaci 🙂

Proerecta Klasik koupit

Nejčtenější články o předčasné ejakulaci a příbuzných poruchách

OTESTOVÁNO: 10 nejlepších doplňků pro oddálení ejakulace a prodloužení soulože
14 tipů pro úspěšné oddálení ejakulace - ověřeno sexuoložkou
6 nejčastějších poruch ejakulace
Informační megačlánek Vše o ejakulaci, ověřený sexuoložkou
Retardovaná, opožděná ejakulace - příliš dlouhá doba do vyvrcholení
Ejakulace bez erekce - je to problém?
Ejakulace bez orgasmu - jak si vyvrcholení doopravdy užít?
Retrográdní ejakulace - co když vyvrcholíte bez výstřiku semene?

 

Leave a Reply