Ejakulace bez erekce – stříká, ale nestojí?

Pokud máte potíže s erekcí a přesto chcete dosáhnout orgasmu a ejakulace, představíme pár způsobů i zkušenosti mužů.

ejakulace_bez_erekce

Orgasmus bez erekce nepotěší spíše partnerky. Sex si jednoduše nemohou užít

 

Mužský orgasmus bez erekce je další z problémů, o kterém se tak moc nepíše. On ale existuje a je nutné o tom mluvit. Pokud máte například po úrazu páteře, byl vám diagnostikován diabetes nebo berete léky proti depresím, které nemůžete vysadit, je technika masturbace a naučení se různých masáží tím jediným způsobem, kterým lze dosahovat orgasmu. Pokud je to možné, zkuste požádat o změnu medikace.

TIP: Skvělé techniky uspokojivé masturbace se naučíte ZDE.

Touha totiž vždy zůstává, i když erekce schází. Když se vám prostě nepostaví, je nutné zapojit ruce i orální sex, nebo erotické pomůcky. Vzájemně se uspokojit jak to jde. Tyto potíže ale mohou vzniknout i při projevech přirozeného stárnutí, při velkém stresu nebo přílišném psychickém i fyzickém přetížení. Vždy hledejte způsoby, jak to řešit.

Určitě je vždy na místě také návštěva sexuologa. Je nutné zjistit příčinu a začít s ní pracovat. Je nutné neustále pracovat na fyzické kondici a podporovat tvorbu testosteronu. Vynechat kouření snížit spotřebu alkoholu, zdravě se stravovat, a prostě podpořit funkci jakýmkoliv způsobem.

NAUČTE PARTNERKU: Jak vám žena dopomůže k lepší erekci? 

 

Potíže s erekcí

Mnoho mužů má pocit, že jejich potíže s erekcí jsou ojedinělé, a vůbec netuší, že je v nějaké podobné formě prožívá velká část mužů. Lékaře ale vyhledá jen necelých 15 % z nich. To je obrovská chyba.

Svou roli hraje nejvíce ostych, nezvyk vůbec hovořit o sexu a spousta dalších předsudků. Zkuste klidně společnou návštěvu s partnerkou, budete-li se tak cítit bezpečněji.

Často stačí úprava životosprávy, méně stresu, dostatek spánku a více odpočinku. Vše se může mnohdy samo vrátit do starých zajetých kolejí. Pokud se to ale nelepší, je na čase navštívit lékaře. Jestliže muž již několik týdnů pravidelně nemůže vůbec dosáhnout a udržet erekci a nutného ztopoření, které mu umožňuje uspokojivý pohlavní styk, jsou zde potíže s erekcí.

tablety vimax

 

Vyšetření u odborníka

Nečeká vás žádné bolestivé a zdlouhavé vyšetření. Můžete bez obav navštívit praktického anebo odborného lékaře, urologa či sexuologa a nepotřebuje žádné doporučení. Pravděpodobně vám lékař provede jen prohmatání varlat a penisu, aby vyloučil zjevný patologický nález.

Je možné i vyšetření prostaty prováděné konečníkem. Vyšetření nebolí a příznivci tantry ví, že masáž prostaty umí být velmi užitečná věc.

 

VIDEO: Ilustrace vyšetření prostaty přes konečník. 

Vyšetření přes konečník

 

Tablety, injekce a podtlakové pumpy na erekci

Nejrozšířenější jsou tablety, které ale nefungují bez erotické stimulace, neboť k dosažení erekce je nutné sexuální vzrušení. K erekci pak tedy dochází zcela přirozenou cestou. Po pohlavním styku erekce normálním způsobem odezní.

Léky s léčivými látkami jako sildenafil, tadalafil a vardenafil pomáhají s relaxací hladkých svalů, do kterých nateče více krve, a dojde ke ztopoření. Je třeba až 8 podání léku, než léčba poprvé zabere, takže trpělivost. Začněte vždy nejprve s přírodními doplňky.

 

Injekce a podtlakové pumpy někdy podporují účinek léků. Injekce látky zvané prostaglandin navozující erekci funguje po vstříknutí jeho malého množství do topořivých těles. Erekce pak přetrvá také bez dráždění a to někdy i po několik desítek minut. Ty jsou dostatečné ke kvalitnímu styku.

Podtlakové erektory – vakuové pumpy –  navodí ztopoření penisu pomocí snížení tlaku vzduchu v plastovém válci nasazeného na penis. Mohou pak být i různé operativní postupy, jako penilní protézy, což je ale úplně krajní řešení, když nezabírá žádná jiná terapie.

NAUČTE SE: Vše, co potřebujete vědět o injekcích na erekci. 

 

Pokud erekce chybí, uspokojte se jinak

Máte-li poruchy s erekcí, ale přesto chcete dosáhnout orgasmu, zkuste to jako muži, kteří už tento problém řeší. Schopnost dosáhnout orgasmu i bez výronu semene a bez erekce dosahují muži pomocí masturbace. Pravděpodobně znáte doteky, které vás uspokojí.

NAUČTE SEBE A PARTNERKU: Perfektní tipy a videa masáží penisu najdete ZDE.

K lepšímu vzrušení, ale zatím bez ztopoření, si často muži pouští erotická videa. Někomu pomáhá, vidět se v zrcadle. Pečlivou masáží i zvadlého penisu lze dosáhnout vyvrcholení a výstřiku.

Jestliže neumíte ty správné tahy a nejde vám to, objednejte se na tantra masáž. Postupujte pozvolna a klidně na sebe nechte sáhnout až při té druhé masáži. Pak teprve doporučujeme zařadit tantra masáž v páru. Masérky mají ohromné zkušenosti a dovedou opravdu zázraky. Vyvrcholení bez erekce je určitě možné.

 

Opakovaný orgasmus bez erekce

Pomáhá také zvolit polohu na břiše, pohybovat pánví sem a tam, a přitom si rukou masírovat penis, třít jej o hřbet ruky. K orgasmu dojde i bez erekce a někdy i bez výronu semene. Prožitek se ale dostaví. Stejně tak se dá takto dojít k orgasmu i při souloži, ale chce to velkou spolupráci partnerky. Pomocí stahů pánevního dna dokáže muži hodně pomoci.

Takto lze dosáhnout i několikanásobný orgasmus jak při autoerotice, tak i při pohlavním styku. Při něm je dobré zároveň masírovat varlata a kořen penisu.

Pokud máte po úrazu páteře, diabetes nebo berete léky na deprese, které nemůžete vysadit, je masturbace jediná, kterou se lze dosáhnout orgasmu. Touha zůstává, ale erekce schází. Když se prostě nepostaví, je nutné zapojit ruce i orální sex, nebo erotické pomůcky.

Vzájemně se uspokojit jak to jen jde. Hlavně ale stále zkoušet. Všechny techniky mohou dokonale zabrat a nést své ovoce. Přinést zlepšení ejakulace a zlepšení erekce.

Vimax vítěz testu

 

Nejčtenější články o předčasné ejakulaci a příbuzných poruchách

OTESTOVÁNO: 10 nejlepších doplňků pro oddálení ejakulace a prodloužení soulože
14 tipů pro úspěšné oddálení ejakulace - ověřeno sexuoložkou
6 nejčastějších poruch ejakulace
Informační megačlánek Vše o ejakulaci, ověřený sexuoložkou
Retardovaná, opožděná ejakulace - příliš dlouhá doba do vyvrcholení
Ejakulace bez erekce - je to problém?
Ejakulace bez orgasmu - jak si vyvrcholení doopravdy užít?
Retrográdní ejakulace - co když vyvrcholíte bez výstřiku semene?

 

Leave a Reply