Jak mít lepší, silnější a intenzivnější orgasmus? Jak se muž udělá co nejlépe? (13 tipů)

Možná si během masturbace a sexu kladete otázku, jak můžete mít orgasmus ještě silnější, intenzivnější, uspokojivější a tak explozivní, jak jste viděl u pornoherců.

Sepsal jsem 13 tipů, jak své orgasmy pozvednout o úroveň výš a co nejlépe si je užívat. Všechny metody jsou dostupné a zcela bezplatné, takže na vás v článku nečeká žádná reklama na sexuální pomůcky ani prášky. Metody můžete zapojit hned při nejbližší masturbaci nebo sexu s partnerkou, takže na nic nečekejte a užijte si orgasmus naplno 🙂

Pokud máte vlastní tipy pro zlepšení orgasmu, určitě nám a čtenářům dejte vědět do komentáře. Rád článek rozšířím o další dobré rady.

jak zlepšit a zesílit mužský orgasmus?

 

Tipy pro zesílení mužského orgasmu

My muži obvykle nemáme problém s dosažením orgasmu. Pořád se ale můžeme snažit „vymáčknout“ z orgasmu maximum a užívat si ještě více. Popravdě se není čemu divit:

  • Pokud dlouhá léta masturbujeme stejným způsobem, orgasmy jsou pořád stejné až monotónní a dokonce mohou slábnout.
  • Stejný problém mohou mít muži v dlouhodobých vztazích, do kterých se postupně vkrádá stereotyp a všednost.
  • Jiní muži jsou se svým orgasmem dokonale spokojení, ale když už existují možnosti zažívat intenzivnější orgasmus, proč je nevyužít a nepozvednout svoje sexuální uspokojení?

Ať patříte do kterékoliv skupiny mužů, zapojte tyto nové praktiky a mějte vždy silný orgasmus. Praktikovat je můžete při sólo masturbaci, vzájemné masturbaci a samozřejmě při sexu doma i mimo domov.

 

Začněte pracovat se svou hrází

Hráz (odborně perineum) je oblast mezi varlaty a konečníkem. Je to vlastně „mužský podvozek“, a právě tato oblast je velmi citlivá, je hustě posetá nervovými zakončeními a patří mezi silné mužské erotogenní zóny.

Během masturbace jste pravděpodobně třel a stimuloval pouze penis, při sexu jste strkal penis do pochvy a partnerka se někdy možná pohrála s vašimi varlaty. Mnozí muži tak rozkoš dráždění hráze nikdy nezažili a to je věčná škoda.

  • Při masturbaci se pokuste volnou rukou hladit a jemně masírovat hráz nebo na ni působte silnějším tlakem. Sám poznáte, jaká intenzita a pohyby vám vyhovují.
  • O to samé poproste i partnerku (pozor na dlouhé nehty) a největší slast zažijete, když vám hráz pěkně vylíže (nezapomeňte na sprchu před!).
  • Hráz vám může krásně masírovat i během kouření penisu. Skutečně ideální a velkolepé uspokojení 🙂

VÝHODA: Nad oblastí hráze se uvnitř těla pod měchýřem nachází prostata, která je také silnou erotogenní zónou. Drážděním hráze tak můžete nepřímo stimulovat i prostatu a svůj orgasmus ještě více zesílit.

stimulace hráze pro silnější orgasmus

Citlivá a erotogenní hráz leží mezi varlaty a konečníkem

 

Pracujte i s varlaty

I varlata jsou citlivá a mají rády doteky. Šourek s varlaty se těsně před orgasmem zvedne blíže k tělu, aby dodal ejakulaci větší sílu. Proto můžete během masturbace varlata jemně stlačit, nadzvednout a přidržet u těla. To samé vám může během sexu udělat partnerka.

Orgasmus by měl být o něco silnější, takže tento nenáročný trik určitě vyzkoušejte. V rámci předehry můžete navíc vyzkoušet i masáž varlat, protože každý nově přidaný erotický stimul přispívá síle orgasmu.

VÝHODA: Práce s varlaty, masírování a prohmatávání může odhalit nepovšimnuté bulky, hrudky a výčnělky, které mohou prokazovat rakovinu. Díky příjemné aktivitě si tak zkontrolujete, zda jsou varlata zdravá, hladká a s pružnou konzistencí.

Naučte se také, jak provádět samovyšetření varlat.

 

Začněte pracovat i s prostatou

Prostatě se lidově přezdívá „mužský bod G“ a je jasné proč. Orgasmus způsobený drážděním prostaty je násobně silnější než orgasmus po stimulaci penisu a žaludu.

Jak jsem psal, prostatu můžete dráždit externě přes hráz, ale mnohem silnější stimulaci vyvine dráždění prsty nebo erotickou hračkou přímo přes konečník.

Prostatu můžete stimulovat sám nebo požádejte partnerku. Mnohé ženy nadšeně souhlasí, pokud mohou vyzkoušet nové metody uspokojování partnerů, takže se určitě nestyďte zeptat.

O masáži prostaty jsme se bavili se sexuoložkou MUDr. Taťánou Šrámkovou, Ph.D. Zároveň jsme seřadili TOP 5 masažerů prostaty, pokud se vám do konečníku nebude chtít strkat prsty.

 

Oddalte a zesilte orgasmus díky hranování

Hranování (edging) je technika masturbace nebo sexuálního dráždění až na samou hranu orgasmu. Těsně před orgasmem s masturbací nebo sexem přestaňte, nechte orgasmus odeznít a pokračujte až budete moct. Zkuste vydržet orgasmus zastavit 2 nebo 3x, ale klidně víckrát, pokud se vám to povede.

Finální orgasmus bude díky edgingu silnější, intenzivnější a očekávat můžete i větší objem ejakulátu. Jak provádět edging jsme sepsali v podrobném článku.

VÝHODA: Díky oddalování orgasmu prodloužíte celkovou výdrž, z čeho bude mít radost vy i vaše partnerka. Díky zatínání svalů a zadržování ejakulace zároveň posílíte svaly pánevního dna.

VIDEO (anglicky): Co je edging a jak jej správně provádět?

 

Pro silný orgasmus posilňujte svaly pánevního dna a cvičte Kegelovy cviky

Oba typy cvičení posilňují svaly a vazy, které podpírají orgány dutiny břišní a přilehlé části. Tuto oblast pomáhají zpevnit a dobře prokrvit, díky čemu zlepšují sexuální výkonnost a výdrž. Samozřejmě zlepšují i celkový pocit z orgasmu.

Podrobný návod jak cvičit pánevní dno a jak provádět Kegelovy cviky najdete níže ve videích. O všech zdravotních benefitech se dočtete v článcích pod odkazy níže.

VÝHODA: Cviky pánevního dna i Kegelovy cviky mají i další zdravotní benefity. Posilňují svaly pánevního dna, pomáhají kontrolovat a oddálit ejakulaci, zintenzivňují orgasmus, pomáhají bránit močové a fekální inkontinenci (samovolný únik moči nebo stolice) a brání nechtěnému úniku plynu. Zároveň drží součásti reprodukční a močové soustavy na svém místě a chrání je před poklesem nebo deformacemi.

Podrobně jsme o cvičení pánevního dna psali v samostatném článku. V dalším článku najdete návod a výhody Kegelova cvičení.

VIDEO (anglicky): Jak cvičit Kegelovy cviky pro intenzivnější orgasmus?

VIDEO (česky): Jak cvičit svaly pánevního dna pro silnější orgasmus?

 

Zlepšit orgasmus překvapivě pomůže i strava

Zdravé stravování udržuje zdravé tělo včetně schopnosti mít silný orgasmus. Jídelníček musí být zdravý, protože tučné, sladké, přesolené, konzervované potraviny a polotovary tělesné funkce oslabují.

Díky stravě lze rovněž povzbudit sexuální libido, protože čím je vyšší, tím silnější orgasmus dovede muž prožívat. Do jídelníčku zařaďte listovou zeleninu (špenát, různé druhy salátů, kapustu, zelí a podobně). Obsahuje kyselinu listovou, která podporuje reprodukční zdraví a rozšiřuje krevní cévy, díky čemu prospěje i erekci (funguje jako vazodilatátor). Zde najdete seznam potravin pro lepší erekci na každý den.

V jídelníčku nechte i vejce. Obsahují důležité vitaminy skupiny B, které pomáhají zmírnit stres a lépe se soustředit na orgasmus, podporují erotické libido a tím i orgasmus. O potravinách a bylinách pro podporu libida píšeme zde.

Nezapomeňte na obiloviny, třeba ovesnou kaši a celozrnné výrobky. Pomáhají udržet optimální hladinu testosteronu, hormonu velmi důležitého pro dosažení a uspokojení z orgasmu. Zde píšeme o běžných potravinách pro podporu tvorby testosteronu.

VÝHODA: Zdravé, převážně rostlinné stravování udržuje zdraví celého organismu a chrání nás před přibíráním, obezitou, cukrovkou, vysokým krevním tlakem a mnohými dalšími civilizačními nemocemi. S cílem mít silnější orgasmus tak prospějete celému tělu i svému mentálnímu zdraví.

 

Silné orgasmy vyžadují dostatečnou hladinu testosteronu

Hormon testosteron se podílí na dosažení orgasmu a je tak jasné, že kvůli nízké hladině lze očekávat i slabé a nevýrazné orgasmy. Taktéž slabou erekci a zhoršenou produkci spermií.

I přirozená produkce testosteronu vyžaduje zdravé změny návyků. Jde hlavně o stravu, pravidelný pohyb, dostatek odpočinku, pravidelný sex nebo masturbaci a skončení se zlozvyky. Pro zrychlení produkce vlastního testosteronu lze užívat i rostlinný doplněk stravy (seznam TOP 10 nejlepších najdete zde).

O příznacích nízkého testosteronu píšeme v tomto článku. Kompletní seznam funkčních metod pro zvýšení testosteronu publikovala stránka Proerecta.cz.

VÝHODA: Optimální hladina testosteronu je pro mužské zdraví nezbytná a má vliv na celkovou sílu, výkonnost, zdravotní i duševní stav.

Zlepšení životosprávy podpoří produkci testosteronu a kromě silných orgasmů se citelně podepíše na vaší celkové kondici, náladě a zdraví.

 

Na dráždění se pořádně soustřeďte, ať si síly orgasmu všimnete

Když se budete na celý sex či masturbaci pořádně soustředit, užijete si jeho sílu na maximum. Je jasné, že pokud během dráždění budete „myšlenkami jinde“, ztratíte soustředění a orgasmus bude pouze jakási povinná součást nebo k němu ani nedojde.

Dívejte se, co se děje, jak reagujete na podněty vy a jak partnerka. Užijte si výhled na její krásně křivky a v mysli buďte vždy přítomný.

VÝHODA: Soustředění a vnímání sebe a partnerky podporuje vzájemné porozumění a intimitu. Díky tomu prohloubíte jak sexuální, tak partnerský vztah. Ženy mají rády, když si jich všímáte a naplno je vnímáte. Neoberte se o tyto benefity pouze kvůli myšlení na nepodstatné věci.

 

Klidně a zhluboka dýchejte, rozvinete tak orgasmus

Dýchání podporuje sílu orgasmu, protože právě díky dechu se lépe okysličuje krev a lépe proudí až do penisu. Silně prokrvený penis je mnohem citlivější, takže i orgasmus je silnější.

Sex je fyzická aktivita a představuje zátěž, takže se dech logicky zrychluje a nádechy s výdechy zkracují. Snažte se o pravý opak a tedy o hluboké a pomalé dýchání.

Dýchání představuje důležitý aspekt Tantrického sexu, o kterém je známo, že nabízí ty nejsilnější, až explozivní orgasmy. Dýchejte pomalu a vyvrcholíte mnohem silněji.

 

Prožitek podpořte zvukovou kulisou

Zde nemám na mysli, abyste řval jako blázen nebo ženě perverzně nadával. Pokud jste ale při sexu spíše zticha, zkuste uvolnit sexuální napětí pomocí vzdechů, sténání a hrdelních zvuků.

Tato metoda nefunguje u každého muže, ale někteří díky ní zažívají silnější orgasmy. Jedinou možností, jak to zjistit, je vyzkoušet nebýt zticha a své vzrušení ukázat i na zvukové úrovni. Sám víte, že ženy při sexu sténají a hekají právě kvůli tomu, že jim to přináší lepší uspokojení. Nezůstávejte jenom tichým společníkem a přidejte se.

 

Pro silný orgasmus se uvolněte

Během sexu se před orgasmem v těle hromadí tlak, který vyvolává napětí. Odborníci tvrdí, že pokud budou muži cíleně čelit tomuto napětí, jejich orgasmus se zlepší.

Pozornost je potřeba věnovat hlavně spodní části břicha a čelisti. Když je muž napjatý a ve stresu, napětí cítí hlavně v těchto dvou částech. Pomocí uvolnění staženého břicha a ztuhlé čelisti lze během orgasmu lépe vypustit potěšení do těla. Ze začátku pro vás může být náročnější soustředit se a najít ten správný způsob, ale až se vám to povede, určitě si jenom pomůžete.

 

Dobrému orgasmu škodí vysoký krevní tlak

Proto je potřeba žít zdravě tak, aby se krevní tlak rizikově nezvyšoval. Tlak v optimálních hodnotách přispívá celkovému zdraví. Vysoký tlak ohrožuje srdce a cévy, které hrají významnou roli v dosahování orgasmu.

Pokud je vysoký tlak poškodí (tzv. ateroskleróza způsobená hypertenzí), dojde k poruchám erekce, protože krev nedovede dostatečně naplnit penis. Kromě slabé erekce zvýšený tlak ohrožuje i ejakulaci a sexuální libido.

VÝHODA: Jak kompletně překopat životosprávu a podpořit tak prokrvení penisu a celého těla radíme v tomto podrobném manuálu. Výhodou bude silný orgasmus, celkové zdraví a snížení rizika mrtvice nebo mozkové příhody.

 

Orgasmus může zesílit i sexuální pauza

Nikdy není chyba vyzkoušet sexuální „půst“. Na sex a orgasmus se po pár dnech začnete více těšit a následně si je určitě lépe vychutnáte. Někteří muži vydrží několik dnů, jiní dokonce týdny nebo měsíce. Je proto pouze na vás, za jak dlouho vás opět popadne chuť a kolika sexu jste ochoten se vzdát. Pozor ale na sexuální frustraci, která může po čase kvůli nedostatku sexu popadnout vás nebo partnerku.

VÝHODA: Během svého dobrovolného celibátu můžete potěšit partnerku tak, jak jste to možná ještě nikdy nezkoušel.

Naučte se, jak správně lízat vaginu, jak ženu dokonale vyprstit, jak ji dovést k orgasmu a kde má všechny své erotogenní zóny. Věřte, že i pokud chvilku nebudete souložit, ohromíte ji svým „nezištným“ zájmem o její tělo a blaho.

To opět prohloubí váš vztah a nakonec sama začne prosit, abyste ji konečně osouložil. Je na vás, jak dlouho vydržíte odolávat 🙂

Pokud má problém s orgasmem vaše partnerka, pošlete jí článek se 20 tipy pro podporu ženského orgasmu.

 

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro muže:

DILATÁTORY DO PENISU
MASTURBÁTORY
VAKUOVÉ PUMPY DO 2500 Kč
EREKČNÍ KROUŽKY
NAFUKOVACÍ PANNY DO 5 000 Kč
MASAŽERY PROSTATY

 

Leave a Reply