Proerecta FERTIL pro podporu mužské plodnosti: Podrobné účinky, složení a ceník

Proerecta SHOT, 2 ks zdarma, akce

Proerecta FERTIL je přírodní doplněk stravy pro podporu mužské plodnosti. Je určen pro muže, kteří plánují dítě a snaží se dostat své spermie do co nejlepší kondice pro oplodnění partnerky. Stejně tak je výborný pro starší otce, kteří již děti mají, ale chtějí další a kvůli vyššímu věku se bojí, aby nedošlo ke komplikacím.

Proerecta FERTIL seženete bez předpisu. Nejvýhodněji vždy přes oficiální e-shop Proerecta.cz. Značce Proerecta fandíme díky výborným zkušenostem s jejími ostatními produkty.

Článek vám poradí:

 • kdy je vhodné Proerectu FERTIL užívat,
 • jak přesně podporuje mužskou plodnost,
 • jaké prospěšné složky podporující plodnost obsahuje,
 • jak se užívá a kdo pro koho není vhodná,
 • a kde ji nakoupit vždy nejlevněji i se slevou.

Proerecta FERTIL

 

Pro které muže je Proerecta FERTIL vhodná?

Proerecta FERTIL

Obecně pro každého plnoletého muže, který plánuje počít dítě. Existují ale různé skupiny budoucích otců. Vzorové uživatele FERTILu jsme proto seřadili do 4 hlavních skupin.

 

Muži, kteří se chystají na první dítě

Proerecta FERTIL pro plodné muže

Jistě se na své první dítě chcete co nejzodpovědněji připravit. Dítě se bude vyvíjet z vaší vítězné spermie, proto je na vás, aby tato spermie byla co nejsilnější, nejrychlejší a nejkvalitnější.

Zdravá spermie zabezpečí, že se z ní vyvine zdravé dítě, které bude správně růst. Jistě po takovém dítěti toužíte i s partnerkou. FERTIL tuto šanci zvyšuje na maximum.

FERTIL začněte užívat 3 měsíce, nejméně však 1 měsíc před plánovaným oplodněním.

Ještě předtím vám ale doporučujeme vyšetření spermiogram u sexuologa a partnerce gynekologické vyšetření plodnosti.

Spermiogram zjistí, v jaké kvalitě a množství varlata produkují spermie a zda vůbec potřebujete užívat doplněk pro jejich posílení. Gynekolog zjistí, zda je partnerka reprodukčně zdravá a zda je schopna dítě vynosit a porodit. Tato vyšetření byste měli oba podstoupit ať už se pro FERTIL rozhodnete nebo ne. Poskytnou ty nejpřesnější informace.

 

Muži, kterým se delší dobu nedaří počít dítě

Proerecta FERTIL pro podporu plodnosti

I zde může být chyba na straně muže, kterého spermie nejsou dost silné, rychlé nebo pohyblivé pro dosažení vajíčka. To ale dokáže zjistit pouze sexuolog, takže vám za ním doporučujeme zajít.

FERTIL zvyšuje množství a kvalitu spermií, takže zvyšuje šance, že se spermie konečně vzchopí, dosáhnou vajíčka a uchytí se v něm.

I v tomto případě doporučujeme gynekologické vyšetření i vašim partnerkám, zda není problém s plodností na jejich straně. Pokud ale budou zdravé, klidně se spolehněte na FERTIL. Vhodná doba užívání jsou pro vás aspoň 3 měsíce, než se varlata vzpamatují a začnou produkovat dostatek spermií.

 

Muži, kterým sexuolog potvrdil slabé a pomalé spermie, nebo jich mají málo

Proerecta FERTIL při slabé plodnosti

Tito muži již u lékaře byli. Pokud k nim patříte, dodržujte všechna doporučení, které vám sexuolog dal. Jedním z nich byla určitě zdravá, pestrá a čerstvá strava s dostatkem zinku, selenu, hořčíku či boru. Jezte proto zdravě.

FERTIL je doplněk stravy, který tyto důležité látky obsahuje. Jeho užíváním tak zvýšíte jejich příjem a to i pokud by ve stravě právě chyběly. V otázce stravy se logicky nemůžete spoléhat pouze na FERTIL a jinak jíst nezdravě a nedostatečně.

Společně se stravou ale FERTIL rychleji a vydatněji zásobí varlata potřebnými živinami a o to rychleji se vám povede počít děťátko.

 

Zkušení otcové, kteří se chystají na další dítě

Proerecta FERTIL pro starší muže

Zde jde hlavně o starší muže, kteří již děti měli, vychovali je a možná už se i odstěhovaly. V Česku ale máme mnohé otce, kterým se s prvními potomky loučilo těžce a chtěli by další.

Vyšší věk (nad 40 let) ale oslabuje funkce varlat. Ta tak produkují méně spermií v nižší kvalitě, a zároveň méně testosteronu.

Abyste měl jistotu, že zplodíte zdravé a vitální dítě i když vám je již přes 40 nebo 50, Proerecta FERTIL je pro vás velmi vhodnou a zodpovědnou volbou.

Proerecta FERTIL

Klikněte na tlačítko níže, vyberte si počet balení a podle návodu zadejte kód proerecta10 pro slevu 10% z celého nákupu.

Proerecta SHOT, 2 ks zdarma, akce

 

Co přesně je doplněk Proerecta FERTIL?

FERTIL je volně dostupný doplněk výživy ve formě tobolek (prášek ve stravitelném celulózovém obalu). Obsahuje 16 účinných složek namíchaných pro cílenou a bezpečnou podporu mužské plodnosti (fertility).

Při dlouhodobém užívání působí hlavně na dostatečnou výživu varlat, která tak díky spektru prospěšných živin produkují více spermií a mužského hormonu testosteronu.

Plný účinek se dostavuje do 1 až 3 měsíců. To je zároveň vhodná doba, po které byste se měl začít snažit oplodnit partnerku. Po vysazení FERTILu účinky pozvolně klesají, až se plodnost po cca. měsíci vrátí do původního stavu.

Mějte proto jistotu, že se o početí snažíte buď během, nebo velmi krátce po vysazení Proerecty FERTIL.

 

Hlavní účinky Proerecty FERTIL

Hlavním účinkem je podpora mužské plodnosti. FERTIL stimuluje produkci spermií a testosteronu.

Silné, rychlé a zdravé spermie mají největší šanci dosáhnout vajíčko, uhnízdit se v něm a začít se proměňovat na embryo. Z něj se následně vyvine silné a zdravé mimino. Zdraví spermie je tak plně zodpovědné za zdraví budoucího dítěte a v rukou ho máte právě vy jako otec.

Dostatečná hladina testosteronu udržuje varlata v dobré kondici a připraví je na zvýšenou zátěž v podobě zvýšené produkce spermií.

Díky FERTILu tak lze jednoduše, bezpečně, a hlavně přirozeně povzbudit mužskou plodnost. FERTIL je nenávykový, bezpečný a nepotřebujete na něj lékařský předpis. Doplňuje jídelníček tak, aby varlatům nic nescházelo a mohla se plně „soustředit“ na produkci kvalitních spermií.

Proerecta FERTIL, etiketa

Etiketa s dávkováním a složením. Zespodu datum spotřeby a výrobní šarže.

 

Pro koho není FERTIL vhodný?

Jako všechny doplňky není vhodný pro nezletilé chlapce. Pro nich jsou doplňky pro podporu plodnosti prakticky zbytečné, protože pořád pohlavně zrají, a zatím nemohou tušit, zda jejich plodnost bude oslabená nebo ne.

Pokud jste muž pod 21 let, doplňky stravy nepotřebujete. Počkejte si, až se reálně nějaký problém projeví, nebo pokud vás lékař upozorní, že je vaše tvorba spermií (spermatogeneze) nebo hladina testosteronu příliš nízká. Slouží na to vyšetření spermiogram. Hladina testosteronu se měří z krve.

Pokud máte alergie nebo potravinové intolerance, podívejte se na podrobné složení FERTILu níže. Obsahuje rostlinné látky (výtažek z Vitánie snodárné – ashwagandy), takže se ve velice ojedinělých případech může objevit alergická reakce. Riziko je mizivé, jelikož v jedné dávce je těchto látek pouze malé množství.

Doplněk je zcela nevhodný pro těhotné a kojící ženy, potažmo ženy obecně. Toto doporučení se týká jakýchkoliv doplňků stravy a nejenom FERTILu.

Proerecta FERTIL, 1 balení

1 balení obsahuje 60 tobolek a je určeno na 30 dní užívání po 2 tobolkách denně.

 

Dávkování a užívání FERTILu

Denní dávka FERTILu jsou 2 drobné tobolky. Užívejte je po jídle, ideálně večer po večeři, aby mohly varlata vyživovat během noci a zvyšovat tak produkci spermií i testosteronu. Dávku zapíjejte čistou vodou.

Proč FERTIL užívat právě po jídle? Obsahuje totiž některé vitamíny (konkrétně D a E), které jsou rozpustné právě v tucích. Bez příjmu tuku by je tělo nevstřebalo, nevyužilo a vyloučilo bez užitku.

Proto dbejte na to, aby vaše večeře obsahovala zdroj tuku, třeba máslo či sádlo nebo zdravé rostlinné tuky. Pozor na ztužené rostlinné margaríny a náhražky, které jsou zdraví škodlivé.

Minimální doporučená doba užívání je 1 měsíc. Za tuto dobu správně živená varlata zvýší produkci spermií i testosteronu.

Ideální doba užívání jsou 3 měsíce před pokusy o oplodnění partnerky. Objednejte si FERTIL dnes a za 3 měsíce začněte souložit bez ochrany. Samozřejmostí je vysazení jakékoliv antikoncepce ze strany partnerky.

Proerecta FERTIL, dávkování a užívání

Vlevo denní dávka (2 tobolky), vpravo sypký obsah jedné tobolky

 

Kompletní složení Proerecta FERTIL a etiketa

Složení je bezpečné, kvalitní, velice pestré a složky splňují ty účinky, které FERTIL slibuje. Podrobné účinky složek najdete na stránkách Státní zemědělské a potravinářské inspekce SZPI, která vytváří a povoluje použití těchto zdravotních a výživových tvrzení.

Účinky FERTILu si tak můžete předem ověřit na stránce státního úřadu, konkrétně v sekci Vodítek k problematice zdravotních a výživových tvrzení. Najdete tam i jiné složky a látky s kompletním výpisem odsouhlasených účinků. Nákupem produktů, které se řídí povolenými tvrzeními, získáváte jistotu, ze budou skutečně účinkovat a jejich sliby nejsou pouze reklama ani nafouknuté polopravdy.

Proerecta FERTIL obsahuje až 16 (!!) účinných složek, což je ve srovnání s konkurencí skutečně unikát. Výrobce do drobných tobolek doslova „nacpal, co to šlo“.

Složka: Množství v denní dávce (2 tobolky): Procento denní doporučené dávky:
Extrakt z ashwagandy (Vitánie snodárná) 500 mg denní dávka není stanovena
L-karnitín 400 mg denní dávka není stanovena
Koenzým Q10 90 mg denní dávka není stanovena
Vitamín C (kyselina askorbová) 80 mg 100 %
Vitamín B3 (niacin) 16 mg 100 %
Vitamín E (tokoferol) 12 mg 100 %
Zinek 10 mg 100 %
Kyselina pantothenová 6 mg 100 %
Vitamín B6 (pyridoxin) 1,4 mg 100 %
Vitamín B2 (riboflavin) 1,4 mg 100 %
Vitamín B1 (thiamin) 1,1 mg 100 %
Kyselina listová 200 μg 100 %
Selen 55 μg 100 %
Vitamín H (biotin) 50 μg 100 %
Vitamín D3 (cholekalciferol) 25 μg 500 %
Vitamín B12 (kobalamin) 2,5 μg 100 %

Tabulka všech složek Proerecty FERTIL pro podporu mužské plodnosti.

 

Ceník, nejvýhodnější nákup Proerecta FERTIL a slevový kód

Jak uplatnit slevový kód?

Cenu ve srovnání s podobnými výrobky hodnotíme jako „fajn průměr“. Za své peníze dostáváte skutečně pečlivě namíchaný doplněk pro podporu plodnosti muže.

Pro dosažení cíle vám stačí 3 balení na 3 měsíce užívání. Po této době budete dokonale připravený zplodit dítě. Další investice tak nebudou zapotřebí.

Proerecta FERTIL Cena / cena za balení: Cena s kódem proerecta10:
1 balení na měsíc 699 Kč 629 Kč
2+1 balení ZDARMA na 3 měsíce (doporučujeme) 1398 / 466 Kč 1258 / 419 Kč
4 balení na 4 měsíce 1999 / 499 Kč 1799 / 449 Kč

Ceník Proerecta FERTIL platný od prosince 2021.

SLEVA PRO VĚRNÉ ČTENÁŘE: Ušetřete dalších 10% z celého nákupu doplňků Proerecta. V objednávkovém formuláři zadejte kód proerecta10 (viz obrázek) a automaticky se vám odečte 10% z celkové ceny objednávky. Platí na všechny produkty.

Proerecta FERTIL slevový kód

Klikněte na tlačítko níže, vyberte si počet balení a podle návodu zadejte kód proerecta10 pro slevu 10% z celého nákupu.

Proerecta SHOT, 2 ks zdarma, akce

 

Zákaznické zkušenosti a hodnocení

Proerecta FERTIL je na trhu nová a prodává se od 25.11.2021. Zatím jsme tedy nedohledali žádné ohlasy ani recenze. Situaci ale pravidelně monitorujeme a reakce zákazníků doplníme hned, jak to bude možné.

Doplňky Proerecta ale mají vždy jen ta nejlepší hodnocení, co můžete vidět v reakcích na stránce e-shopu. Do FERTILU tak vkládáme naději, že kvalita, účinky a férová cena zůstanou beze změn 🙂

 

Zdá se vám, že pro vás Proerecta FERTIL není to pravé? Zde jsou další výrobky značky Proerecta

Pokud jste zjistil, že vaším cílem není podpora plodnosti, dovolte nám představit vám i další výrobky značky Proerecta a všechny jejich prospěšné účinky.

Produkt: Foto: Účinky a vlastnosti:
Proerecta KLASIK Proerecta KLASIK pro podporu erekce
 • tobolky pro občasnou podporu erekce do 45 minut
 • 12 rostlinných tobolek
 • pro plnoleté muže
Proerecta SHOT proerecta shot
 • nápoj pro okamžitou podporu erekce do 30 minut
 • 1 dávka pro občasné SOS použití
 • pro plnoleté muže
Proerecta LONG Proerecta LONG pro dlouhodobou podporu erekce a zvýšení testosteronu
 • tobolky pro dlouhodobou podporu erekce, tvorby testosteronu a zvýšení erotického libida
 • 30 dávek v balení pro dlouhodobé užívání
 • pro plnoleté muže
Proerecta PROSTATE Proerecta PROSTATE
 • tobolky pro ochranu zdraví a kondice prostaty, měchýře a močových cest
 • 60 dávek v balení pro dlouhodobé užívání
 • pro zralé muže nad 40. let s problematickou prostatou
Proerecta WOMEN Proerecta WOMEN
 • tobolky pro uchování hormonální rovnováhy, zmírnění negativních projevů menopauzy, navození menstruačního a menopauzálního komfortu, zvýšení libida, podporu plodnosti a sexuálního uspokojení
 • 30 dávek v balení pro dlouhodobé užívání
 • pro dospělé ženy s nepravidelnou a problematickou menstruací nebo nepříjemnou menopauzou

 

Často kladené otázky: Co je dobré vědět před nákupem Proerecty FERTIL?

Jaký je hlavní účinek Proerecty FERTIL?
Hlavním účinkem je přirozená a bezpečná podpora mužské plodnosti. FERTIL vyživuje varlata, která tak produkují více silných, zdravých a pohyblivých spermií.

Zároveň FERTIL stimuluje produkci vlastního testosteronu, který je rovněž nezbytný pro správnou výrobu spermií.

Jak Proerecta FERTIL zvyšuje mužskou plodnost?
Složení obsahuje extrakt z prospěšné Ashwagandy (Vitánie snodárná), která udržuje a stimuluje přirozené funkce varlat. Ty produkují spermie a testosteron.

Dostatečná hladina testosteronu je potřebná pro funkci varlat i tvorbu spermií. Obsažené minerály, aminokyseliny a vitamíny varlata vyživují a doplňují látky, ze kterých zdravé varle dovede vyrobit zdravou spermii.

Laicky lze Proerectu FERTIL nazvat jako výživa pro varlata, jelikož pouze díky těmto specifickým živinám dovedou vyrábět spermie a udržovat tak plodnost muže na maximu.

Po jaké době s FERTILem dosáhnu své maximální plodnosti?
Plodnost logicky nemůže „vystřelit“ ze dne na den a varlata potřebují správný jídelníček dlouhodobě. Důležité je také to, co jíte.

Obecně lze ale zlepšení stavu a množství spermií očekávat po 1 až 3 měsících pravidelného užívání.

Jak vlastně poznám, že mi FERTIL skutečně podpořil plodnost?
Jednoznačným důkazem je oplodnění partnerky. Zlepšení kvality spermií odhalí i vyšetření spermiogram, které provádí sexuolog.
Co pokud ani přes užívání FERTILu neoplodním partnerku?
Chyba nemusí být nutně na vaší straně. Pokud dlouhodobě neuspějete, je vhodné, aby za gynekologem šla i vaše partnerka. Poruchy plodnosti u žen jsou velice časté, takže i když budete plodný „na maximum“, ještě není vyhráno. I žena musí být plodná, aby mohla otěhotnět.
Musím FERTIL užívat po celý život?
Není potřeba, protože o dítě se taky neusilujete celý život.

FERTIL tak doporučujeme užívat pouze před snahou o oplodnění partnerky kdykoliv během plodné části života.

Je Proerecta FERTIL lékem proti neplodnosti (infertilitě, sterilitě)?
Nikoliv. Proerecta FERTIL je volně prodejný doplněk stravy. Doplňuje do varlat živiny a látky, které mohou v běžném jídelníčku scházet nebo je jich v něm příliš málo (vitamíny, minerály, aminokyseliny, extrakt z rostlin pro podporu plodnosti).

Proerecta FERIL tak nemá léčivé účinky. Nevyléčí neplodnost, kdy varlata nefungují správně a nevyléčí ani nemoci či úrazy, které neplodnost způsobily.

Proerecta FERIL tak neudělá z neplodného muže plodného, ale „pouze“ podpoří a zvýší plodnost v případě, že je oslabená a delší dobu se vám nedaří oplodnit partnerku.

Potřebuji na FERTIL lékařský předpis?
Ne, Proerecta FERTIL je volně dostupná pro plnoleté muže bez předpisu. Lékař vám ale tento nebo podobný doplněk může doporučit v rámci zpestření výživy pro cílenou podporu plodnosti. Nikoliv však jako lék.
Jak se FERTIL užívá a dávkuje?
Denně se užívají 2 tobolky zapité čistou vodou. Ideálně po jídle, protože některé ze složek jsou rozpustné v tucích. Myslete tedy na dostatek tuku ve stravě, samozřejmě zdravé tuky jako je máslo a neztužené rostlinné oleje.
Jak dlouho mi vydrží balení FERTILu a kolik si jich mám objednat?
1 balení obsahuje 60 tobolek, což je 30 denních dávek po 2 tobolky. Balení vydrží měsíc.

Doporučená doba užívání je 1 až 3 měsíce, a tedy 1 až 3 balení. Nákup 3 balení vychází zároveň nejlevněji.

Je vhodné s FERTILem zapojit i nějaké další změny životosprávy pro zvýšení plodnosti?
Určitě ano, protože životospráva v nejvyšší míře ovlivňuje plodnost a kvalitu spermií.

Vhodná je zdravá strava, sport a pohyb, dostatek odpočinku a zbavení se škodlivých zlozvyků.

Komu se užíváni FERTILu doporučuje?
Mužům, kteří se chystají na první dítě, mužům, kterým se delší dobu nedaří oplodnit partnerku, a zároveň mužům, kteří již děti mají, ale snaží se o další a chtějí jistotu, že vše proběhne bez větších komplikací z jejich strany.
Působí Proerecta FERTIL i na zvýšení ženské plodnosti??
Ženská plodnost závisí od stavu dělohy a vajíček. Ty potřebují jiné specifické složky, které FERTIL neobsahuje. FERTIL je určen pro muže.

Pro podporu ženské plodnosti můžeme díky skvělé zkušenosti doporučit tobolky Proerecta WOMEN se složením namíchaným specificky pro ženy.

Komu se Proerecta FERTIL nedoporučuje?
Neplnoletým mužům, mužům, kteří nemají potvrzenou sníženou kvalitu spermií, mužům s alergií či nesnášenlivostí některé složky (viz složení), dále pak obecně ženám.
Má smysl užívat FERTIL v mladém věku kolem 20ti let?
Pokud dochází k problému s oplodněním partnerky, je rozumné zajít na spermiogram, který zjistí kvalitu spermií. Pokud lékař zjistí, že spermie nejsou kvalitní, FERTIL má smysl.

U jinak zdravých mladých mužů nemá ani FERTIL, ani jiné podobné doplňky smysl užívat.

Mám FERTIL užívat v seniorském věku kolem 60ti let??
Pokud se některý muž snaží počít dítě i ve vyšším věku, FERTIL má smysl užívat. Jelikož je ale zájem o dítě u starších mužů velice ojedinělý a další dítě obvykle „na stará kolena“ nechtějí, FERTIL užívat nepotřebují.

Pro podporu erekce, libida a hladiny testosteronu ve vyšším věku doporučujeme spíše produkt Proerecta LONG.

Co pokud zapomenu užít denní dávku?
Vynechání jedné dávky není problém. Dávejte ale pozor, aby se vynechání neopakovalo a varlata dostávala svou „potravu“ pravidelně.
Kde Proerectu FERTIL koupím nejlevněji?
Vždy na oficiálním e-shopu Proerecta.cz, kde máte zároveň možnost výrobek reklamovat v případě nespokojenosti.

Jiní obchodníci, kteří výrobek pouze přeprodávají, takovou možnost nenabízejí.

Existuje slevový kód či kupon na Proerectu FERTIL?
V objednávce kteréhokoliv produktu Proerecta použijte kód proerecta10. Ušetříte 10% z ceny každého nákupu.

Zároveň se přihlaste k odběru newsletteru, ve kterém budete dostávat další slevy a akce (Black friday, Vánoce, výprodeje, speciální akce a pod.).

Za jak dlouho mi FERTIL doručí?
Proerecta doručuje balíčky diskrétně do 48 hodin, takže prakticky ihned můžete těžit z prospěšných účinků a cíleně podpořit plodnost.
Mohu Proerectu FERTIL koupit osobně v lékárně či prodejně?
Ojediněle lze sehnat FERTIL a další produkty Proerecta i v lékárnách. Ty však účtují vlastní marži, čímž se nákup prodražuje o stovky korun, a navíc lékárna či třetí prodejná strana nemusí uznávat reklamace ani vracet peníze.

Nejlevněji a nejbezpečněji vždy nakoupíte přes oficiální eshop Proerecta.cz.

Nabízí značka Proerecta nějakou garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti?
Ano. Prodejce se na nic neptá a nepátrá po důvodech vrácení. Nespotřebovaná balení pošlete na adresu prodejce (eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, 13000 Praha 3). Po přijetí vám bude plná částka vrácena na bankovní účet, takže jeho číslo nezapomeňte připojit k vrácené zásilce.
Co mám dělat teď?
Nyní klikněte na tlačítko níže a objednejte si aspoň 1, ideálně 3 balení Proerecty FERTIL.

Bezpečně a rychle podpoříte plodnost. Navíc nic neriskujete, protože můžete výrobek kdykoliv vrátit beze zbytečných otázek a byrokracie.

Proerecta SHOT, 2 ks zdarma, akce

Proerecta FERTIL

 

Proerecta FERTIL pro podporu mužské plodnosti: Základní informace a hodnocení
 • Účinky - výborné, dle očekávání - 90%
  90%
 • Složení - čisté a bezpečné - 100%
  100%
 • Užívání a dávkování - nenáročné, max. 3 měsíce - 100%
  100%
 • Cena - dobrá - 75%
  75%
 • Důvěryhodnost prodejce - ověřená firma - 100%
  100%
 • Celkový dojem z produktu - výborný - 95%
  95%
93%

Leave a Reply