Prodloužení erekce je ve vašem zájmu, jinak ženu neuspokojíte a uteče vám

Udržení erekce na dobu potřebnou k tomu, aby jste vaši partnerku dokázal pěkně uspokojit, je základem každé nezapomenutelné noci.

A takových akcí, kdy vaše žena bude šílet blahem, můžete pořádat nespočet. Stačí, když vyzkoušíte pár tipů k tomu, aby váš penis vydržel v plné síle i ta nejdelší snažení o partnerčin orgasmus.

prodloužení erekce

Prodloužení erekce může být jen otázkou tréninku a použití správných pomůcek. Investujte čas do přípravy na nezapomenutelný zážitek a korunejte váš penis na krále svatyně vaší partnerky.

 

Udržení erekce jako investice, která se vám mnohonásobně vyplatí

To, že ženy potřebují k dosažení orgasmu delší čas než muži, je známá pravda, která je opodstatněná jak v psychologické stránce ženské duše, tak v na první pohled složité cestě k jejímu vyvrcholení.

Zatímco mužům stačí k vyvrcholení poměrně krátká chvíle a dosáhnout orgasmu lze stimulací pouze jednoho místa, ženy obvykle k vyvrcholení potřebují delší průpravu. A oblastí, které je zapotřebí dostatečně dráždit, je hned několik. Zde najdete 12 nejcitlivějších ženských erotogenních zón.

Časová osnova potřebná k dosažení vyvrcholení se u mužů i žen mění. Vliv na to, jak rychle a dobře dosáhneme cíle, má věk, fyzická kondice ale také rozpoložení.

Pokud se chcete stát mužem, který jí v posteli umí nadělit i několik omračujících orgasmů, díky kterým na vás bude myslet ještě celý den, zapracujte na prodloužení své erekce. Pokud budete připraven odolávat slasti do doby, než partnerka padne vysílením, budete jejím králem.

Než začnete pracovat na tom, aby váš penis vydržel v pohotovosti dlouhé minuty, zkuste se po nabytí vědomostí zamyslet nad tím, co vaší erekci oslabuje.

Pro jakýkoliv sex je dlouhotrvající a pevná erekce naprosto zásadní

 

Příprava je potřeba, nezacházejte ale za hranici

Mezi nejčastější příčiny toho, proč vám pumpující krev utíká zpátky, patří vysoká citlivost penisu, který po delší stimulaci nedokáže odolat slasti. Pokud při nasturbaci dosahujete vyvrcholení velmi rychle a již během předehry se dostáváte na hranici své výdrže, zkuste změnit strategii.

Milostný tanec před tím, než dojde k samotné souloži, věnujte své partnerce, aniž byste stimulovali váš nástroj. Pokud potřebujete inspiraci, skvělý návod najdete ve  článku o milostné předehře, která vám udělá polovinu práce.

Tento postup vám může pomoci hned dvakrát – zatímco vaše partnerka bude více než připravená a natěšená na proniknutí, váš téměř nedotknutý penis bude čekat na svou příležitost.

Při samotné souloži je vysoká citlivost penisu drážděna tím více, čím užší jsou stěny vagíny vaší ženy.

Partnerku hlavně vzrušujte a stimulujte i jinak, než jenom penisem. Buďte vynalézaví. 

 

Erekce vám může ale unikat i kvůli zcela opačným proporcím

Ale aby toho nebylo málo, vaše erekce může přijít do problému i z naprosto opačného důvodu, který znají milovníci žen pokročilejšího věku a matek svých dětí. Povolená vagína, volné pánevní dno či přílišná vlhkost svatyně vaší ženy erekci nepřidá poměrně stejným dílem, jako pevné sevření na přecitlivělém penisu.

Žádná z těchto anatomických překážek vám ve snažení moc nepomohou, dá se s nimi ale pracovat i v páru. Zatímco při potížích s příliš úzkou vagínou si lze stěžovat jen marně, s opačným problémem lze pracovat. Pokud vaší ženu chcete motivovat k posilování pánevního dna a stěn vagíny, není jednodušší hry než opět sexu.

Stává se, že příliš široká vagína dráždí penis méně, kvůli čemu erekce ochabne. Řešením jsou polohy s nohama u sebe. Vagína je tehdy užší.

 

Jdete na to dobře?

Zapřemýšlet můžete také o technice samotné soulože. Nejdete na to moc zhurta? Rychlé, bušivé pohyby mohou k vyvrcholení přispět rychleji, než si myslíte.

Zapomeňte na to, jak to máte rád při masturbaci. Při sexu na to nejste sám a cílem není pouhé rychlé a ploché vyvrcholení. Zkuste si víc hrát, měnit techniky průniku a přirážení, pozorujte svoje pocity při samotném pronikání, měňte hloubku a úhel. Sem tam u toho hoďte očko na partnerku – tohle stoprocentně ocení.

 

Mysl a penis jsou propojeni víc, než si přiznáváme

K udržení erekce je také zapotřebí klidné mysli. Pokud během sexu budete myslet na nadřízeného nebo si dělat starost, že budete ráno unavený, také nepředvedete svůj nejlepší výkon.

Buďte myslí v akci, užívejte si každý krok kupředu, snažte se splynout s partnerkou. Takový přístup vám může pomoci zapomenout i na to, že míváte potíže s předčasnou ejakulací a rychlým vyvrcholením. Prostě si užívejte v souladu s druhým tělem a duší a zůstaňte v klidu. Využíváte příležitost, jak se zlepšit, už to je velkým krokem kupředu.  

Pokud se vám povede identifikovat příčinu toho, proč nevydržíte tak, jak by partnerka potřebovala, můžete začít trénovat v terénu.

Na rozdíl od vrcholového sportu v cestě za vyvrcholením můžete navíc používat doping.

TIP NA „POVOLENÝ DOPING“ BĚHEM SEXU: České bylinné tablety Proerecta prodlouží erekci a umožní souložit i po prvním vyvrcholení. 

proerecta sleva


Tipy, jak přivést partnerku do orgasmického nebe se sílou, která může pokračovat

Až nastane noc, kdy se budete chtít pochlubit partnerce, že jí dokážete slastí dovést až na Měsíc, můžete se pojistit. K zakoupení je celá řada vychytávek, které vám ve snažení se o dlouhotrvající plnou tvrdost mohou velmi pomoci.

 

Znecitlivující gely oslabí stimulaci penisu a erekce vydrží déle

Důkazem toho, že v boji za dlouhou erekcí nejste sám, je farmaceutické vynálezy, které pomáhají penis mírně znecitlivit a tím soulož prodloužit. Látky, které pomáhají penisu odolávat vyvrcholení, což jsou nejčastěji mezocain a prokain, jsou obsažené v gelech, mastičkách, ale koupit lze i kondomy se znecitlivujícím účinkem, které stačí jen nasadit a jít do akce.

POZOR: Prodejci se vám budou snažit prodat i gely pro podporu erekce. Takové výrobky ale neexistují.

Na výběr je pouze z chadivých gelů, které penis znecitliví, nebo hřejivých gelů, které citlivost naopak podporují. O nefunkčních gelech pro podporu erekce informuje blog Vimax.cz.

 

Dávejte si pauzy, když bude ejakulace na spadnutí

Přerušovaná soulož není jen antikoncepční technika, ale skvělý prostředek k tomu dám své ženě náskok a sám zůstat připraven. Pokud odhadnete správnou chvíli, ve které udržíte penis ve formě po dobu, kdy budete jinými nástroji pokračovat v práci na ženském orgasmu, může se vám chvilka odolání několikanásobně vrátit.

Až na vás půjde ejakulace, dejte si chviličku pauzu. Neměl byste ale přestat stimulovat partnerku.

 

Start – stop metoda

Na podobné strategii jako přerušení soulože stojí metoda start-stop. V tomto případě jde o postup, kdy tisknutím žaludu mezi palcem a ukazováčkem můžete nutkání k ejakulaci zcela zastavit. Pokud tuto metodu vychytáte, dobu efektivní erekce můžete prodloužit až 4x.

 

Jegling – cvičení, které vás bude bavit

I když vás cvičení moc nebere, jegling bude možná vaše nové hobby. Cvičení, které při pravidelném opakování může pomoci k většímu objemu penisu a stálosti erekce, spočívá v technice stimulace, která je podobná dojení. Čtěte i užitečný návod jak si nadojit maximální erekci.

 

Vakuová erekční pumpa jako nástroj poslední záchrany

Pokud vás už erekce nechce poslouchat vůbec, sáhnout můžete po pomoci od mechanického nástroje. Vodní pumpa dokáže váš penis připravit zcela bez erotického snažení. Bohužel při využití tohoto stavícího nástroje je složité udržovat partnerku žhavou, nechte si ho jen pro případy naprosté nouze.

 

RYCHLÁ A ÚČINNÁ METODA PRODLOUŽENÍ EREKCE: Bylinný „doping“ v podobě přírodních látek na dlouhou erekci

Mezi povolené podpůrné prostředky, jak zůstat v akci, může být užívání potravinových doplňků, které vám mohou při snaze vydržet celé kolo pomoci.

Mezi ně patří i česká Proerecta. Účinné bylinné složky podporují krevní oběh a tím stimulují mikrocirkulaci krve v penisu, čím prodloužuje erekci. Možná i tak málo bude stačit k tomu, aby jste se stal králem partnerčina klína a celé noci.

proerecta

 

Nejdůležitější na úspěšné noci je klid a souznění

Po nabytí všech vědomostí a vybavení se všemi prostředky, které vám mohou prodloužení erekce usnadnit, je na čase přenést nové poznatky do praxe.

K tomu, aby bylo veškeré vaše snažení co nejefektivnější, nezapomínejte na podstatu celé akce. Tou by mělo sice uspokojení vaší partnerky i vás, nikdy ho ale nedosáhnete pod tlakem.

Před tím, než se pochlubíte své ženě s tím, jak moc se snažíte o její blaho, si urovnejte myšlenky a hoďte se do pohody. Uvolnění mysli vám pomůže k hravosti a vynalézavosti, kterou každá žena ocení mnohem víc, než urputné snažení se o dokonalost. Užijte si to!

 

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

Nejčtenější články o předčasné ejakulaci a příbuzných poruchách

OTESTOVÁNO: 10 nejlepších doplňků pro oddálení ejakulace a prodloužení soulože
14 tipů pro úspěšné oddálení ejakulace - ověřeno sexuoložkou
6 nejčastějších poruch ejakulace
Informační megačlánek Vše o ejakulaci, ověřený sexuoložkou
Retardovaná, opožděná ejakulace - příliš dlouhá doba do vyvrcholení
Ejakulace bez erekce - je to problém?
Ejakulace bez orgasmu - jak si vyvrcholení doopravdy užít?
Retrográdní ejakulace - co když vyvrcholíte bez výstřiku semene?

 

Zdroje:

  1. https://www.fnbrno.cz/areal-bohunice/gynekologicko-porodnicka-klinika/rehabilitace-panevniho-dna/t5026
  2. https://www.psychologytoday.com/intl/blog/stress-and-sex/201711/mindful-sex-is-mind-blowing-sex

 

Leave a Reply