Muži také předstírají orgasmus, údajně aby „neurazili“

Domněnky že předstírání orgasmu je pouze doménou žen, jsou omyl. Vědecké studie dokládají, že se zrovna tak týká i mužů.

K tomuto závěru dospěli například sexuologové z USA, Kanady a Švédska. Ovšem stejné výsledky přinesl i dosud poslední ze série unikátních výzkumů Sexuologického ústavu v Praze.

Takže Češi také předstírají orgasmus.

muži předstírají orgasmus

 

Orgasmus předstírá 20 % mužů

V českém dotazníku se k předstírání orgasmu přiznala hned pětina dotazovaných mužů. U žen jsou sice dvě třetiny z dotázaných, ale i tak je to u mužů překvapivě vysoké číslo. V zahraničí vyšly podobné výsledky.

Jelikož ženský orgasmus se napodobuje docela snadno, u mužů je obvykle přítomen důkaz. Vědci totiž odhalili metodu “maskování” pomocí kondomu.

Pokud je muži neměli, museli se pak spolehnout na hlasové a mimické projevy a výrazné pohyby. Vzhledem k tomu, že mužský orgasmus trvá asi pět vteřin, nebylo to příliš těžké.

Shoda se vyskytla i mezi důvody pro předstíraný orgasmus od mužů i žen.

Mezi ty nejčastější byl příliš dlouhý sex a snaha jej dovést ke konci. Bez vysvětlování, při kterém by se oba cítili trapně.

Holt, muž se může spoléhat pouze na zvukové a mimické projevy falešného orgasmu

 

Muži podávají herecký výkon hlavně pro ženy

Velmi často hrají roli i ohledy k partnerce – chtějí povzbudit její vzrušení nebo se bojí toho, že by se mohli dotknout jejích citů, pokud by zničehonic skončili.

Pozoruhodné je, že tohle chování se týkalo více zkušenějších mužů a také mužů mající trvalý vztah.

Stejného názoru je i hardvarský profesor Abraham Morgentaler ve své knize “Proč ho muži předstírají: zcela neočekávané odhalení”. Podle knihy se muži cítí v zajetí jejich maskulinity a domnívají se, že k ní orgasmus patří. Navíc si myslí, že tím urazí partnerku.

 

Problém s erekcí je také důvodem „divadýlka“

Erekci ovlivňuje alkohol, nuda, únava, ospalost či nezájem o sex. Navíc ejakulace a orgasmus nemusí přijít ve stejnou dobu.

Faktem je, že někteří muži ejakulují až několik sekund po orgasmu,” vysvětluje sexuální a vztahová terapeutka z Chicaga Laura Bermanová.

Vyloženě mužským důvodem je to, když nejsou schopni ejakulovat. Nejčastěji předstírají orgasmus muži, kteří mají problémy s erekcí. Může jít i o dopad závažného problému, proto by měl muž navštívit lékaře.

BUDE VÁS ZAJÍMAT: Společný orgasmus – přežitek nebo nutnost?

 

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Chcete nový penis? Ale jistě, pro vědce a lékaře žádný problém.

nový penis

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

 

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply