Anální orgasmus u muže – využijte právo dostat se do extáze

Anální orgasmus u muže dosáhnete i pokud jste hetero. Měli jste doteď zafixovaný anální sex pouze jako podivnou praktiku gayů? Nikdy vás to nenapadlo ani vyzkoušet? Přijde vám to divné? A co kdybych vám řekl, že je anální sex naprosto normální a že díky němu můžete dokonce zažít intenzivnější orgasmus díky stimulaci prostaty?

V tomto článku se podívám na zoubek análnímu sexu jako takovému a pokusím se vám přiblížit, jak zažít pravý mužský anální orgasmus. Uvidíte, že jej zvládnte. Chce to jen cvik a otevřenou mysl.

anální orgasmus u muže

 

Na anální orgasmus má výsostné právo každý muž

Anální sex už dávno není žádnou zapovězenou praktikou. Žijeme přece v 21. století. Sexuální tabu a předsudky už dávno nejsou na pořadu dne. Dnes je sexualita otevřená. Muži stále více experimentují a objevují kouzlo svého těla.

Muži častěji zjišťují, že anální sex mohou provozovat i se svou partnerkou a že díky tomu mohou dosáhnout dokonce intenzivnějšího orgasmu. Rozhodně se nejedná o žádnou úchylku, fetiš nebo prasárnu.

Anální sex patří stejně jako třeba ten orální do zdravého a pestrého intimního života každého člověka. Je jen samozřejmě na každém z nás, jak moc jsme novým technikám a možnostem otevření a co nám vlastně vyhovuje.

 

Jak na anální sex pokud jste muž?

Než se do dráždění análu pustíte, zopakujeme si znovu, jak na to. Určitě jste to už někde slyšeli v souvislosti s análním sexem u ženy, ale beztak to šlo jedním uchem tam a druhým ven. Proto si to zopakujeme. Před anální sexem je potřeba se připravit.

Prvním krokem je domluva s partnerkou. Povězte jí o svých představách a sexuálních snech. Domluvte se s ní, kdy to vyzkoušíte a proberte také všechny detaily, aby nedošlo k nějakému nedorozumění.

Následně je potřeba věnovat pozornost dostatečné hygieně. Nebudeme si nic nalhávat, v zadku nerostou fialky. Tudíž je nutné toto místo dostatečně omýt a vydezinfikovat. Samozřejmě byste se měli umýt oba dva, aby nedošlo k vzájemnému přesunu nějaké nepříjemné nemoci.

 

Anální sex neuspěchejte. Chce to klid a mazání

A dále se už pomalu můžete zamířit do ložnice. Samotný anální sex pak může být buď doplněním ke klasickému sexu, nebo samostatnou kapitolou. Ať tak či onak, jděte na to pomalu. Rozhodně nic neuspěchejte.

Nesnažte se vy ani vaše partnerka strčit do zadku hned celou dlaň nebo velké dildo. Tím si rozhodně mnohačetný anální orgasmus nepřivodíte. Leda tak anální infarkt. Proto na to běžte oba pomalu.

Po kousku se posouvejte dál a dál. Nikam nespěchejte, žádný vlak vám nejede. Dostatečně si konečník namažte lubrikantem, aby to hezky klouzalo a nebolelo vás to a začněte nejprve s jedním prstem. To je naprosto dostačující.

TIP: TOP 10 nejlepších dild, které můžete používat oba dva, takže ještě ušetříte. 

dildo american pop revolution

 

K análnímu orgasmu přes masáž prostaty

Rozhodně to není závod o to, co největšího jste si tam strčili. Můžete na to jít hodně pomalu. Poprvé třeba jen jeden prst. Podruhé už třeba palec. Potřetí třeba dva prsty. Počtvrté už menší sexuální hračku. Popáté trochu větší dildo. A tak dále, a tak postupně. Nikam se rozhodně nežeňte.

Orgasmus totiž není zapříčiněn co největší hračkou v konečníku, ale masáží prostaty. Právě masáž prostaty přes konečník dokáže u muže vyvolat gejzír slasti. I když byla dříve masáž prostaty spojována s homosexuály, dnes se stále častěji jedná o techniku i heterosexuálních ložnic. Je totiž velmi příjemná, tak proč se jí stranit?

 

Jak probíhá masáž prostaty přes anál? 

Jak taková masáž probíhá? Vložte prst jemně do konečníku. Příliš na něj zprvu netlačte ani nespěchejte. Nechejte si konečník zvyknout. Následně můžete začít pomalu masírovat stěnu konečníku směrem k penisu.

Právě v těchto místech se totiž nachází prostata. Jemně tímto způsobem masírujte a laskejte prostatu. Zajímá vás masáž prostaty blíže? Zde se o ní dočtete vše od A do Z.

TIP: I na dráždění prostaty existují specifické pomůcky. Vyberte si ten svůj a laskejte svou prostatu jako obláček rozkoše. 

masáž prostaty

 

Orgasmus při análním sexu a hračky poskytující anální slast

Možná si vystačíte během masáže prostaty s jedním prstem. Pokud ale cítíte, že to chce něco víc a toužíte postoupit na vyšší úroveň, můžete samozřejmě zvolit nespočet nejrůznějších sexuálních pomůcek. Na internetu i v kamenných obchodech jich najdete habaděj, od Venušiných kuliček přes dilda, strap-ony až po masažery prostaty.

 

Anální kolík a anální orgasmus – výhody a nevýhody

Nejzákladnější erotickou pomůckou k análnímu sexu a k masáži prostaty je anální kolík. Análních kolíků najdete opět nespočet druhů. Mají různé velikosti, tvary, barvy, designy i funkce. Ty nejobyčejnější ovšem bývají nejlepší.

anální kolík pro začátečníky

 

Nepotřebujete totiž deset rychlostí, unikátní design ani trendy barvu. K análnímu orgasmu vám bude stačit úplně obyčejná sexuální hračka. Anální kolík si raději pro začátek kupte v menší velikosti, abyste si hned ze startu nenarušili stěnu konečníku (tzv. anální fisura – těžce se hojí a je velice častá kvůli slabé lubrikaci).

vonave analni koliky

 

Postupně samozřejmě můžete zvolit větší a větší velikost. Hodně také záleží na vašich potřebách a pocitech. Nemusíte se za každou cenu nutit do velkých velikostí. Pokud vám stačí malá hračka, můžete až do konce života používat malou hračku. Nikdo neříká, že je to špatně!

Výhodou análního kolíku je to, že si jej můžete vložit do konečníku a nic víc s ním nedělat. Nemusíte s ním nijak hýbat. A přesto odvede svou práci na jedničku. Manipulace s ním je tedy velmi jednoduchá.

Nevýhodou může být jeho tvar a v určitých případech i velikost. Pokud například máte konečník menší a stažený, rozhodně se do žádných erotických hraček nenuťte, ať z toho nemáte ještě nějaké zdravotní komplikace. Jak už bylo řečeno, s prstem si mnohdy taky bohatě vystačíte. Navíc nemůžete análním kolíkem tak precizně kontrolovat masáž prostaty, jako třeba prstem.

 

Anální sex se stimulátorem prostaty – výhody a nevýhody

Další erotickou pomůckou ke stimulaci prostaty je stimulátor prostaty. Ten už je rozhodně vhodný pro zkušenější muže, kteří nejsou žádní „anální začátečníci”. Stimulátory prostaty totiž nejsou nejmenší a nejměkčí. Rozhodně nejsou vhodné pro stažený ani citlivý konečník.

Pokud ale takový problém nemáte a hledáte ještě intenzivnější stimulační prostředek, pak pro vás může být stimulátor prostaty to pravé ořechové. Nikdy ale nezapomeňte na bezpečnost a rozhodně se nikdy nikam nežeňte.

Výhodou stimulátoru prostaty je jeho tvar, kterým můžete účinněji stimulovat samotnou prostatu. Nevýhodou je často jeho větší velikost a tvrdost, která pro některé pány může být nepříjemná. Ale pokud vám to nevadí, směle do toho.

 

Anální orgasmus s análním kolíkem s kroužkem – Výhody a nevýhody

Poslední zajímavou hračkou je anální kolík s kroužkem. U této pomůcky se na chvíli zastavíme. Anální kolík s kroužkem totiž nejen, že stimuluje prostatu, ale také zároveň pevně svírá váš penis. Je to tedy dva v jednom. Anální kolík s kroužkem je tak ideální hračkou pro autoerotiku či masturbaci. Kroužek váš penis příjemně zaškrtí a anální kolík se zase postará o laskání prostaty.

Výhodou této pomůcky je její všestrannost. I bez partnerky zažijete nezapomenutelný orgasmus. A s partnerkou bude prožitek ještě intenzivnější.

Nevýhodou může být příliš velké nebo příliš malé zaškrcení penisu. Záleží na velikosti vašeho nádobíčka. A zároveň je opět ve hře otázka tvrdosti análního kolíku. Pro někoho to bude přijatelné, pro jiného už příliš.

 

Anální orgasmus u muže – často kladené dotazy FAQ

Co to je anální orgasmus?
Je to orgasmus, a tedy vyvrcholení, které muž dosáhne stimulací análního (řitního) otvoru.
Jak mohu anál dopravit k orgasmu?
Hračky, doteky, líbání a lízání, jiný penis či jiné předměty. Nepoužívejte ale ostré předměty či ty, které by mohly v análu uvíznout.
Jsem gay, když se zajímám o anální orgasmus?
Pokud u toho nemyslíte na jiného muže, tak nejste gay.
Má anální sex nějakou výhodu?
Jakýkoliv orgasmus uvolňuje tělo a mysl, prokrvuje intimní partie a procvičuje funkci rozmnožovacích orgánů. I ten anální je tedy zdraví prospěšný.
Jak dosáhnout mužského análního orgasmu?
Jemnou stimulaci řitního otvoru a poté drážděním prostaty.
Budu během análního orgasmu ejakulovat?
Ano, pokud ejakulujete běžně a jste zdravý. I během análního sexu budete mít erekci a vyvrcholení způsobí ejakulaci.
Mohu se během análního orgasmu pokadit?
Vyloučené to není, ale pokud se předtím pročistíte, nemělo by k tomu dojít. Použít můžete i anální klystýr.
Během análního sexu mám pocity na kadění. Je to normální?
Ano, je to normální, protože přítomnost hračky v konečníku mozku dává signál, že tam může být stolice.
Pro koho není anální orgasmus vhodný?
Stimulace análu se nedoporučuje mužům se zvětšenou prostatou, rakovinou prostaty nebo po prodělané operaci prostaty.

Jinak je vhodný pro každého muže, který má zadek.

 

Pár slov závěrem k análnímu orgasmu

Byla by škoda zemřít a nevyzkoušet všechny sexuální praktiky. To platí i o análním sexu. Nemusíte jej dělat pořád, nemusí se z něj stát vaše nejoblíbenější způsob milování, ale vyzkoušet jej přece můžete. Rozhodně tím neztratíte svou důstojnost ani mužnost. Naopak můžete objevit skryté možnosti a třeba ještě intenzivnější orgasmus.

NATÁLIE RADÍ: Jako muž máte právo i na anální orgasmus. Zde se naučíte správně vybrat a používat pánské anální kuličky

anální kuličky pro muže

 

facebook erekce.cz

 

DALŠÍ ČLÁNKY O ANÁLNÍM SEXU

Anální sex pro začátečníky
Anální sex pro pokročilé
10 bezpečnostních zásad análního sexu
22 častých análních mýtů
Manuál pro dámy: Jak partnera uspokojit análně?

Leave a Reply