Anální orgasmus u muže – využijte právo dostat se do extáze

Anální orgasmus u muže dosáhnete i pokud jste heterosexuál. Měli jste doteď zafixovaný anální sex pouze jako podivnou praktiku gayů? Nikdy vás to nenapadlo ani vyzkoušet? Přijde vám to divné? A co kdybych vám řekl, že je anální sex naprosto normální a že díky němu můžete dokonce zažít intenzivnější orgasmus díky stimulaci prostaty?

V tomto článku se podívám na zoubek análnímu sexu jako takovému a pokusím se vám přiblížit, jak zažít pravý mužský anální orgasmus. Uvidíte, že jej zvládnte. Chce to jen cvik a otevřenou mysl.

anální orgasmus u muže

UPOZORNĚNÍ: V článku kromě análního orgasmu u muže píšeme i o mužském orgasmu jako takovém a zároveň o tom, jak muži orgasmus předstírají.

V obsahu článku níže najděte pasáž, která vás zajímá, klikněte a čtěte.

 

Na anální orgasmus má výsostné právo každý muž

Anální sex už dávno není žádnou zapovězenou praktikou. Žijeme přece v 21. století. Sexuální tabu a předsudky už dávno nejsou na pořadu dne. Dnes je sexualita otevřená. Muži stále více experimentují a objevují kouzlo svého těla.

Muži častěji zjišťují, že anální sex mohou provozovat i se svou partnerkou a že díky tomu mohou dosáhnout dokonce intenzivnějšího orgasmu. Rozhodně se nejedná o žádnou úchylku, fetiš ani prasárnu.

Anální sex patří stejně jako třeba ten orální do zdravého a pestrého intimního života každého člověka. Je jen samozřejmě na každém z nás, jak moc jsme novým technikám a možnostem otevření a co nám vlastně vyhovuje.

 

Jak na anální sex pokud jste muž?

Než se do dráždění análu pustíte, zopakujeme si znovu, jak na to. Určitě jste to už někde slyšeli v souvislosti s análním sexem se ženou, ale beztak to šlo jedním uchem tam a druhým ven. Proto si to zopakujeme. Před anální sexem je potřeba se připravit.

Prvním krokem je domluva s partnerkou. Povězte jí o svých představách a sexuálních snech. Domluvte se s ní, kdy to vyzkoušíte a proberte také všechny detaily, aby nedošlo k nedorozumění.

Následně je potřeba věnovat pozornost dostatečné hygieně. Nebudeme si nic nalhávat, v zadku nerostou fialky. Tudíž je nutné toto místo dostatečně omýt a vydezinfikovat. Samozřejmě byste se měli umýt oba dva, aby nedošlo k vzájemnému přesunu nějaké nepříjemné nemoci.

 

Anální sex neuspěchejte. Chce to klid a mazání

A dále se už pomalu můžete zamířit do ložnice. Samotný anální sex pak může být buď doplněním ke klasickému sexu, nebo samostatnou kapitolou. Ať tak či onak, jděte na to pomalu. Rozhodně nic neuspěchejte.

Nesnažte se vy ani vaše partnerka strčit do zadku hned celou dlaň nebo velké dildo. Tím si rozhodně mnohačetný anální orgasmus nepřivodíte. Leda tak anální infarkt. Proto na to jděte oba pomalu.

Po kousku se posouvejte dál a dál. Nikam nespěchejte, žádný vlak vám nejede. Dostatečně si konečník namažte lubrikantem, aby to hezky klouzalo a nebolelo vás to a začněte nejprve s jedním prstem. To je naprosto dostačující.

TIP: TOP 10 nejlepších dild, které můžete používat oba dva, takže ještě ušetříte. 

dildo american pop revolution

 

K análnímu orgasmu přes masáž prostaty

Rozhodně to není závod o to, co největšího jste si tam strčili. Můžete na to jít hodně pomalu. Poprvé třeba jen jeden prst. Podruhé už třeba palec. Potřetí třeba dva prsty. Počtvrté už menší sexuální hračku. Popáté trochu větší dildo. A tak dále, a tak postupně. Nikam se rozhodně nežeňte.

Orgasmus totiž není zapříčiněn co největší hračkou v konečníku, ale citlivou masáží prostaty. Právě masáž prostaty přes konečník dokáže u muže vyvolat gejzír slasti. I když byla dříve masáž prostaty spojována s homosexuály, dnes se stále častěji jedná o techniku i heterosexuálních ložnic. Je totiž velmi příjemná, tak proč se jí stranit?

 

Jak probíhá masáž prostaty přes anál? 

Jak taková masáž probíhá? Vložte prst jemně do konečníku. Příliš na něj zprvu netlačte ani nespěchejte. Nechejte si konečník zvyknout. Následně můžete začít pomalu masírovat stěnu konečníku směrem k penisu.

Právě v těchto místech se totiž nachází prostata. Jemně tímto způsobem masírujte a laskejte prostatu. Zajímá vás masáž prostaty blíže? Zde se o ní dočtete vše od A do Z.

TIP: I na dráždění prostaty existují specifické pomůcky. Vyberte si ten svůj a laskejte svou prostatu jako obláček rozkoše. 

masáž prostaty

 

Orgasmus při análním sexu a hračky poskytující anální slast

Možná si vystačíte během masáže prostaty s jedním prstem. Pokud ale cítíte, že to chce něco víc a toužíte postoupit na vyšší úroveň, můžete samozřejmě zvolit nespočet nejrůznějších sexuálních pomůcek. Na internetu i v kamenných obchodech jich najdete habaděj, od Venušiných kuliček přes dilda, strap-ony až po masažery prostaty.

 

Anální kolík a anální orgasmus – výhody a nevýhody

Nejzákladnější erotickou pomůckou k análnímu sexu a k masáži prostaty je anální kolík. Análních kolíků najdete opět nespočet druhů. Mají různé velikosti, tvary, barvy, designy i funkce. Ty nejobyčejnější ovšem bývají nejlepší.

anální kolík pro začátečníky

 

Nepotřebujete totiž deset rychlostí, unikátní design ani trendy barvu. K análnímu orgasmu vám bude stačit úplně obyčejná sexuální hračka. Anální kolík si raději pro začátek kupte v menší velikosti, abyste si hned ze startu nenarušili stěnu konečníku (tzv. anální fisura – těžce se hojí a je velice častá kvůli slabé lubrikaci).

vonave analni koliky

 

Postupně samozřejmě můžete zvolit větší a větší velikost. Hodně také záleží na vašich potřebách a pocitech. Nemusíte se za každou cenu nutit do velkých velikostí. Pokud vám stačí malá hračka, můžete až do konce života používat malou hračku. Nikdo neříká, že je to špatně.

Výhodou análního kolíku je to, že si jej můžete vložit do konečníku a nic víc s ním nedělat. Nemusíte s ním nijak hýbat. A přesto odvede svou práci na jedničku. Manipulace s ním je tedy velmi jednoduchá.

Nevýhodou může být jeho tvar a v určitých případech i velikost. Pokud například máte konečník menší a stažený, rozhodně se do žádných erotických hraček nenuťte, ať z toho nemáte ještě nějaké zdravotní komplikace. Jak už bylo řečeno, s prstem si mnohdy taky bohatě vystačíte. Navíc nemůžete análním kolíkem tak precizně kontrolovat masáž prostaty, jako třeba prstem.

 

Anální orgasmus se stimulátorem prostaty – výhody a nevýhody

Další erotickou pomůckou ke stimulaci prostaty je stimulátor prostaty. Ten už je rozhodně vhodný pro zkušenější muže, kteří nejsou žádní „anální začátečníci”. Stimulátory prostaty totiž nejsou nejmenší a nejměkčí. Rozhodně nejsou vhodné pro stažený ani citlivý konečník.

Pokud ale takový problém nemáte a hledáte ještě intenzivnější stimulační prostředek, pak pro vás může být stimulátor prostaty to pravé ořechové. Nikdy ale nezapomeňte na bezpečnost a rozhodně se nikdy nikam nežeňte.

Výhodou stimulátoru prostaty je jeho tvar, kterým můžete účinněji stimulovat samotnou prostatu. Nevýhodou je často jeho větší velikost a tvrdost, která pro některé pány může být nepříjemná. Ale pokud vám to nevadí, směle do toho.

 

Anální orgasmus s análním kolíkem s kroužkem – výhody a nevýhody

Poslední zajímavou hračkou je anální kolík s kroužkem. U této pomůcky se na chvíli zastavíme. Anální kolík s kroužkem totiž nejen, že stimuluje prostatu, ale také zároveň pevně svírá váš penis. Je to tedy dva v jednom. Anální kolík s kroužkem je tak ideální hračkou pro autoerotiku či masturbaci. Kroužek váš penis příjemně zaškrtí a anální kolík se zase postará o laskání prostaty.

Výhodou této pomůcky je její všestrannost. I bez partnerky zažijete nezapomenutelný orgasmus. A s partnerkou bude prožitek ještě intenzivnější.

Nevýhodou může být příliš velké nebo příliš malé zaškrcení penisu. Záleží na velikosti vašeho nádobíčka. A zároveň je opět ve hře otázka tvrdosti análního kolíku. Pro někoho to bude přijatelné, pro jiného už příliš.

 

Anální orgasmus u muže – často kladené dotazy FAQ

Co to je anální orgasmus u muže?
Je to orgasmus, a tedy vyvrcholení, které muž dosáhne stimulací análního (řitního) otvoru.
Jak mohu anál dopravit k orgasmu?
Hračky, doteky, líbání a lízání, jiný penis či jiné předměty. Nepoužívejte ale ostré předměty či ty, které by mohly v análu uvíznout.
Jsem gay, když se zajímám o anální orgasmus?
Pokud u toho nemyslíte na jiného muže nebo to s ním neděláte, tak nejste gay.
Má anální sex nějakou výhodu?
Jakýkoliv orgasmus uvolňuje tělo a mysl, prokrvuje intimní partie a procvičuje funkci rozmnožovacích orgánů. I ten anální je tedy zdraví prospěšný.
Jak dosáhnout mužského análního orgasmu?
Jemnou stimulací řitního otvoru a drážděním prostaty.
Budu během análního orgasmu ejakulovat?
Ano, pokud ejakulujete běžně a jste zdravý. I během análního sexu budete mít erekci a vyvrcholení způsobí ejakulaci.
Mohu se během análního orgasmu pokadit?
Vyloučené to není, ale pokud se předtím pročistíte, nemělo by k tomu dojít. Použít můžete i anální klystýr.
Během análního sexu mám pocity na kadění. Je to normální?
Ano, je to normální, protože přítomnost hračky v konečníku mozku dává signál, že tam může být stolice.
Pro koho není anální orgasmus vhodný?
Stimulace análu se nedoporučuje mužům se zvětšenou prostatou, rakovinou prostaty nebo po prodělané operaci prostaty.

Jinak je vhodný pro každého muže, který má zadek.

 

Pár slov závěrem k mužskému análnímu orgasmu

Byla by škoda zemřít a nevyzkoušet všechny sexuální praktiky. To platí i o análním sexu a orgasmu. Nemusíte jej dělat pořád, nemusí se z něj stát vaše nejoblíbenější způsob milování, ale vyzkoušet jej přece můžete. Rozhodně tím neztratíte svou důstojnost ani mužnost. Naopak můžete objevit skryté možnosti a třeba ještě intenzivnější orgasmus.

NATÁLIE RADÍ: Jako muž máte právo i na anální orgasmus. Zde se naučíte správně vybrat a používat pánské anální kuličky

anální kuličky pro muže

 

Mužský orgasmus – jak se starat o vlastní blaho?

Většinou mezi muži najdeme ty, které trápí předčasná ejakulace. Na druhé straně spektra stojí ti s opačným problémem. Mají s dosažením orgasmu problémy a sex je pro ně místo relaxace spíše šichta.

Stejně tak mnoho mužů mladší generace hledá nové způsoby, jak dosáhnout orgasmu. Je to přirozená cesta při objevování vlastní sexuality. Tento článek je určen pro všechny muže, kteří chtějí poznat způsoby, jak dosáhnout orgasmu. Od rychlejšího, k mimořádnému až třeba po nejlepší orgasmus svého života.

“Muži na fórech řeší problém: Při masturbaci běžně dosahují orgasmu. ALE NE během orálního a klasického sexu. Kde je tedy problém?“

mužský orgasmus

Správnou stimulací lze dosáhnout mnohem intenzivnějších prožitků

 

Jak dosáhnout mužský orgasmus?

Nemohu dosáhnout orgasmu, když jsem se svojí holkou. Souložíme spolu a modlím se za konec. Co když si to bude dávat za vinu ona?stěžuje si čtenář Pavel

Třeba není daleko od pravdy a příčinou může být i jeho partnerka. Nevzrušuje ho, sex je příliš jednotvárný. Třeba je chyba jen ve způsobu provedení. Pak existuje řešení. Jak lze dosáhnout orgasmu snadněji? A co mladí a relativně nezkušení borci? Kolik existuje způsobů k dosažení lepšího orgasmu? Přinášíme  několik tipů, jak dosáhnout vyvrcholení. Jinak a lépe.

DOPORUČENÍ: 

Pro dlouhodobou stimulaci pevné erekce a vaší sexuální kondice doporučujeme české bylinné tobolky Proerecta LONG. 

Navíc podpoří hladinu testosteronu, sexuální libido a intenzivnější orgasmus.

Proerecta Long

 

Správná masturbace

Všichni jsme na tom podobně. Zhlédli jsme gigabajty porna a máme jasno. Na věc je třeba jít tak tvrdě, jak je to jen možné. A pak se divíme. Znecitlivíme. Ruka prostě dokáže být daleko drsnější a důraznější, než vagína většiny žen. Až na výjimky. Právě proto při sexu nedokážeme dostatečně celou záležitost prožít. A dosáhnout orgasmu.

Nejlepší masturbace zahrnuje mnohem méně agresivity. Netlačit na pilu. Klidně zpomalit. Více vnímat své tělo. Tak se vyhnete nechtěnému znecitlivění penisu, které vám bude dělat při sexu problémy. Ve finále jsou dva způsoby:

 

Tipy pro zlepšení masturbace

  • Mějte po ruce něco k lubrikacilubrikant, kokosový olej
  • Erekční kroužek – vyplatí se aspoň zkusit. Zlepší erekci a citlivost penisu. Nenechávejte na penisu déle než 20 minut kvůli bezpečnosti.
  • Fleshlight – masturbační pomůcka věrně imitující ženskou vagínu. Pocit je mnohdy intenzivnější než skutečná žena. Navíc je velmi diskrétní. Vypadá jako baterka.
  • Stop – Start technika přerušované soulože. Spočívá v masturbaci až na samou hranici ejakulace a v rychlém zastavení. Tento trik slouží ke léčbě předčasné ejakulace, ale také dokáže výrazně zvýšit rozkoš.
  • Varlata – nejvíc opomíjená součást penisu. Přitom jejich dráždění dokáže umocnit orgasmus. Jen prosím opatrně.
  • Kopulační pěst – na penis použijte hodně lubrikantu a pak použijte k masturbaci dominantní ruku tak, aby palec směřoval k břichu. Pak napodobujte kopulační pohyby. Ruku příliš nezapojujte. Tato technika napodobuje soulož. Jde o méně reálný pocit než u Fleshlight. Zato mnohem levnější.

VIDEO PRO DÁMY: Kurz umění vydráždit muže až k orgasmu

Kurz: Umění potěšit muže - Julie Gaia Poupětová

 

Kvalitní vzrušení pro dosažení mužského orgasmu

K dobrému a kvalitnímu orgasmu dojdete, pokud míra vzrušení bude co nejvýš. Když dost dlouhou dobu strávíte v rutině, stane se činnost natolik jednotvárnou, že zcela zmizí z pole zájmu. Přestaneme si své vlastnosti vážit.

Stejně je to se sexem. Na počátku si nezadáte s nadržeností hřebce. Dejte tomu pár měsíců, nebo roků a máte problém vymáčknout jedinou kapku. Na chuť tohoto jídla jste si prostě až moc zvykli.

Mluvte se svou partnerkou. Toto nelze dostatečně dost zdůraznit. Komunikace je klíč pro jakýkoliv úspěšný vztah. Řekněte jí, že chcete sex více okořenit, zkusit nové věci. Mít sex na jiných místech v jiných pozicích.

Zapojte hračky. Více spontánnosti. To je věc, kterou jakýkoliv vztah potřebuje. Objevujte nové spolu, hrajte spolu sexuální hry. Je to váš vztah. Pečujte o něj a učiňte tak vzrušující, jak jen to jde.

TIP: 6 nejčastějších poruch ejakulace a co dělat, pokud nestříká. 

 

Petting a necking

Tento tip už vyžaduje mít partnerku. Většina z nás takto začíná svou cestu za sexuálním poznáváním. Jde o formy erotického mazlení. Obě tyto formy jsou považovány za bezpečné. Nedochází během nich k sexu. K orgasmu už ale zpravidla ano.

Petting a necking je vhodný pro páry vstupující do puberty, které ještě nepoznaly sex. Mazlení je ideálním způsobem, jak vzájemně poznat svá těla předtím, než dojde k prvnímu pohlavnímu styku. I tak doporučujeme mít u sebe vždy kondom. Nevinné mazlení totiž může k sexu velmi rychle sklouznout.

U pettingu i neckingu jde o erotické mazlení. To zahrnuje líbání, jemné kousání, sání, objímání a lízání. Rozdíl mezi pettingem a neckingem? Při neckingu dochází k dráždění pouze horní poloviny těla, zatímco u pettingu je dovoleno dráždění všude. V případě, že dojde k orální stimulaci, jedná se o takzvaný heavy petting.

Petting lze provozovat jak nazí, tak i oblečení. Lepší verze je s oblečením, protože více nahrává fantazii a je více vzrušující. Zároveň stanovuje hranice, kam lze ještě zajít. Petting a necking je dobrý i pro páry, kde se vytratila intimita. A muž pak třeba nemůže dosáhnout orgasmu. Mazlení pomůže znovu nalézt ztracenou jiskru a vrátí touhu do vztahu.

POZOR: Dle zákona mohou petting provozovat pouze osoby starší 15 let.

 

VIDEO: NÁVOD NA PETTING PRSOU.

Breast Play – To Drive Her Wild With Pleasure

 

Doteky k dosažení mužského orgasmu (-jobs)

K orgasmu vedou různé cesty. Pojďme se na některé blíže podívat.

Hand job

Klasika, která může být součástí pettingu. Tentokrát to není vaše ruka, ale ta partnerky, která vám přináší potěšení.

Blow job

Jiný název pro orální sex a součást heavypetingu. Dochází ke stimulaci penisu ústy. Dejte pozor, pokud protějšek moc dobře neznáte. Pusou lze přenést na pohlavní orgány nemoci a platí to i naopak.

Boob job

Hodně lubrikantu, partnerka obnaží svá ňadra a utvoří svými prsy žlábek. Do něj zajedete penisem a užíváte si jízdu. Tato technika je absolutní ráj pro “horňáky“.

Titjob

Podobný jako boobjob. Tentokrát partnerka dráždí váš penis svou bradavkou. Nejlepší je, pokud jí přejíždí přes špičku penisu.

Footjob

Velmi oblíbená technika pro fetišisty přes nohy. Jde o masturbaci pomocí chodidel. Populární variantou je masturbace v punčochách.

FETIŠE JSOU ZAJÍMAVÉ: Přečtěte si více o BDSM praktikách.

Klasická soulož nebo anální sex

Samozřejmě v našem výčtu nemohou tyto dvě stálice chybět. Jsou velmi příjemnou cestou k orgasmu. V případě klasického sexu někdy hrozí to, že se muž nemůže udělat. Pak je dobré krom ostatních praktik zvážit právě třeba anální sex. Tedy pokud je partnerka této praktice nakloněna.

TIP: U většiny těchto praktik stejně jako u masturbace doporučujeme vždy dbát na lubrikaci. Předejdete tak nepříjemnostem v podobě sedřené kůže, popálenin, nebo puchýřů.

 

Zakázané území: Hráz

Pokud jste se ještě nepoznali, seznamte se s hrází – odborně perineum. Jde o území mezi varlaty a análním otvorem. A je to „jednosměrný tiket“ do ráje.

Celé území je poseto stovkami nervových zakončení, takže je velmi citlivé. Někteří při tlaku na tuto oblast zažívají opravdu mohutné orgasmy. To proto, že skrze toto místo lze nepřímo masírovat prostatu.

Této znalosti může využít také vaše partnerka během sexu, nebo orálního sexu.

TIP: Naučte sebe nebo partnerku masírovat prostatu. 

 

Kegelovy cviky

Kegelovy cviky provádějí ženy, aby zvýšily intenzitu vaginálního orgasmu. Stejně tak mohou z této techniky těžit muži.

V podstatě cvičení spočívá v zatínání svalů pánevního dna. To vám dá větší kontrolu a intenzitu orgasmů během sexu. Zkuste třeba také svůj penis zvedat nahoru a dolu. Pokročilejší mohou zkusit napsat všechna písmena abecedy.

dr_arnold_kegel

Dr. Arnold Kegel – otec Kegelova cviků

 

Najděte svůj mužský G bod

Jak bylo napsáno výše, i muži mají svůj G bod – prostatu. Je možné ji stimulovat z vnějšku skrze hráz. Ale pokud vás zajímá maximalizace a jste dobrodruzi rozkoše, jděte do přímé stimulace skrze anální vchod.

Prostatu nahmatáte pod tkání uvnitř zhruba 5 cm od análního otvoru. Má tvar ořechu a efektivní je na ní působit mírným tlakem.

JE DOBRÉ VĚDĚT: Rakovina prostaty hrozí mužům po 40 i mladším. Čtěte vše o rakovině, léčbě a prevenci.

 

Nakopněte hladinu testosteronu

Mužský hormon testosteron pomáhá při dosahování orgasmu. Zvýšená hladina testosteronu dává vyšší šanci na orgasmus i jeho intenzitu. Stejný hormon produkuje tělo, když vyhrává váš oblíbený tým, zvedáte závaží v posilovně, nebo hodně souložíte.

CO KOUPIT? 

Zcela jednoznačně české tobolky Proerecta Long pro dlouhodobou stimulaci silného orgasmu a pevné erekce.

Proerecta Long

 

Zhluboka dýchejte a soustřeďte se

Trik pochází z východního tantrického učení. Dýchání by mělo být v souladu s kopulačními pohyby. Pokud to znamená zpomalit, nebojte se toho. Jen dýchejte a vnímejte své tělo. Šance na dosažení orgasmu je pak mnohonásobně větší. Zkuste to sami.

Když se blíží vyvrcholení, dech přirozeně zrychluje. Pokud ho ale udržíte pomalý, pak více kyslíku proudí do vašeho těla včetně genitálií. To znamená ještě mohutnější a silnější orgasmus.

DÁLE ČTĚTE: 20 tipů jak na dokonalý ženský orgasmus (1. část)

 

Muži také předstírají orgasmus, údajně aby „neurazili“

Domněnky, že předstírání orgasmu je pouze doménou žen, jsou omyl. Vědecké studie dokládají, že se zrovna tak týká i mužů.

K tomuto závěru dospěli například sexuologové z USA, Kanady a Švédska. Ovšem stejné výsledky přinesl i dosud poslední ze série unikátních výzkumů Sexuologického ústavu v Praze. Takže Češi také předstírají orgasmus.

muži předstírají orgasmus

 

Orgasmus předstírá 20 % mužů

V českém dotazníku se k předstírání orgasmu přiznala hned pětina dotazovaných mužů. U žen jsou to sice dvě třetiny z dotázaných, ale i tak je to u mužů překvapivě vysoké číslo. V zahraničí vyšly podobné výsledky.

Jelikož ženský orgasmus se napodobuje docela snadno, u mužů je obvykle přítomen důkaz. Vědci totiž odhalili metodu “maskování” pomocí kondomu.

Pokud je muži neměli, museli se pak spolehnout na hlasové a mimické projevy a výrazné pohyby. Vzhledem k tomu, že mužský orgasmus trvá asi pět vteřin, nebylo to příliš těžké.

Shoda se vyskytla i mezi důvody pro předstíraný orgasmus od mužů i žen.

Mezi ty nejčastější patří příliš dlouhý sex a snaha jej ukončit. Bez vysvětlování, při kterém by se oba cítili trapně.

Holt, muž se může spoléhat pouze na zvukové a mimické projevy falešného orgasmu

 

Muži podávají herecký výkon hlavně pro ženy

Velmi často hrají roli i ohledy k partnerce – chtějí povzbudit její vzrušení nebo se bojí toho, že by se mohli dotknout jejích citů, pokud by zničehonic skončili.

Pozoruhodné je, že tohle chování se týkalo více zkušenějších mužů a také mužů v trvalém vztahu.

Stejného názoru je i hardvarský profesor Abraham Morgentaler ve své knize “Proč ho muži předstírají: zcela neočekávané odhalení”. Podle knihy se muži cítí v zajetí jejich maskulinity a domnívají se, že k ní orgasmus patří. Navíc si myslí, že tím urazí partnerku.

ČTĚTE TAKÉ: Jak zesílit a zlepšit mužský orgasmus?

 

Problém s erekcí je také důvodem „divadýlka“

Erekci ovlivňuje alkohol, nuda, únava, ospalost či nezájem o sex. Navíc ejakulace a orgasmus nemusí přijít ve stejnou dobu.

Faktem je, že někteří muži ejakulují až několik sekund po orgasmu,” vysvětluje sexuální a vztahová terapeutka z Chicaga Laura Bermanová.

Vyloženě mužským důvodem je to, když nejsou schopni ejakulovat. Nejčastěji předstírají orgasmus muži, kteří mají problémy s erekcí. Může jít i o dopad závažného problému, proto by měl muž navštívit lékaře.

BUDE VÁS ZAJÍMAT: Společný orgasmus – přežitek nebo nutnost?

 

DALŠÍ ČLÁNKY O ANÁLNÍM SEXU

Anální sex pro začátečníky
Anální sex pro pokročilé
10 bezpečnostních zásad análního sexu
22 častých análních mýtů
Manuál pro dámy: Jak partnera uspokojit análně?

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply