Mužský orgasmus – Jak se starat o vlastní blaho?

Většinou mezi muži najdeme ty, které trápí předčasná ejakulace. Na druhé straně spektra stojí ti s opačným problémem. Mají s dosažením orgasmu problémy a sex je pro ně místo relaxace spíše šichta.

Stejně tak mnoho mužů mladší generace hledá nové způsoby, jak dosáhnout orgasmu. Je to přirozená cesta při objevování vlastní sexuality. Tento článek je určen pro všechny muže, kteří chtějí poznat způsoby, jak dosáhnout orgasmu. Od rychlejšího, k mimořádnému až třeba po nejlepší orgasmus svého života.

“Muži na fórech řeší problém: Při masturbaci běžně dosahují orgasmu. ALE NE během orálního a klasického sexu. Kde je tedy problém?“

mužský orgasmus

Správnou stimulací lze dosáhnout mnohem intenzivnějších prožitků

 

Mužský orgasmus

Nemohu dosáhnout orgasmu, když jsem se svojí holkou. Souložíme spolu a modlím se za konec. Co když si to bude dávat za vinu ona?stěžuje si čtenář Pavel

 

Třeba není daleko od pravdy a příčinou může být i jeho partnerka. Nevzrušuje ho, sex je příliš jednotvárný. Třeba je chyba jen ve způsobu provedení. Pak existuje řešení. Jak lze dosáhnout orgasmu snadněji? A co mladí a relativně nezkušení borci? Kolik existuje způsobů k dosažení lepšího orgasmu? Přinášíme  několik tipů, jak dosáhnout vyvrcholení. Jinak a lépe.

DOPORUČENÍ: 

Pro dlouhodobou stimulaci pevné erekce a vaší sexuální kondice doporučujeme české bylinné tobolky Proerecta Long. 

Navíc podpoří hladinu testosteronu, sexuální libido a intenzivnější orgasmus.

Proerecta Long

 

Správná masturbace

Všichni jsme na tom podobně. Zhlédli jsme Giga dat porna a máme jasno. Na věc je třeba jít tak tvrdě, jak je to jen možné. A pak se divíme. Znecitlivíme. Ruka prostě dokáže být daleko drsnější a důraznější, než vagína většiny žen. Až na výjimky. Právě proto při sexu nedokážeme dostatečně celou záležitost prožít. A dosáhnout orgasmu.

Nejlepší masturbace zahrnuje mnohem méně agresivity. Netlačit na pilu. Klidně zpomalit.  Více vnímat své tělo. Tak se vyhnete nechtěnému znecitlivění, které vám bude dělat při sexu problémy. Ve finále jsou dva způsoby:

INSPIRUJTE SE! Nejlepší techniky mužské masturbace. 

 

Tipy pro zlepšení masturbace

  • Mějte po ruce něco k lubrikaci – lubrikant, kokosový olej
  • Erekční kroužek – vyplatí se aspoň zkusit. Zlepší erekci a citlivost penisu. Nenechávejte na penisu déle než 20 minut!
  • Flashlight – masturbační pomůcka věrně imitující ženskou vagínu. Pocit je mnohdy intenzivnější než skutečná žena. Navíc je velmi diskrétní. Vypadá jako baterka.
  • Stop – Start technika. Spočívá v masturbaci až na samou hranici ejakulace a v rychlém zastavení. Tento trik slouží ke léčbě předčasné ejakulace, ale také dokáže výrazně zvýšit rozkoš.
  • Varlata – nejvíc opomíjená součást penisu. Přitom jejich dráždění dokáže umocnit orgasmus. Jen prosím opatrně.
  • Kopulační pěst – na penis použijte hodně lubrikantu a pak použijte k masturbaci dominantní ruku tak, aby palec směřoval k břichu. Pak napodobujte kopulační pohyby. Ruku příliš nezapojujte. Tato technika napodobuje soulož. Jde o méně reálný pocit než u Flashlight. Zato mnohem levnější.

 

VIDEO PRO DÁMY: Kurz umění potěšit muže

Kurz: Umění potěšit muže - Julie Gaia Poupětová

 

Kvalitní vzrušení

K dobrému a kvalitnímu orgasmu dojdete, pokud míra vzrušení bude co nejvýš. Když dost dlouhou dobu strávíte v rutině, stane se činnost natolik jednotvárnou, že zcela zmizí z pole zájmu. Přestaneme si své vlastnosti vážit.

Stejně je to se sexem. Na počátku si nezadáte s nadržeností hřebce. Dejte tomu pár měsíců, nebo roků a máte problém vymáčknout jedinou kapku. Na chuť tohoto jídla jste si prostě až moc zvykli.

Mluvte se svou partnerkou. Toto nelze dostatečně dost zdůraznit. Komunikace je klíč pro jakýkoliv úspěšný vztah. Řekněte jí, že chcete sex více okořenit, zkusit nové věci. Mít sex na jiných místech v jiných pozicích.

Zapojte hračky. Více spontánnosti. To je věc, kterou jakýkoliv vztah potřebuje. Objevujte nové spolu, hrajte sexuální hry. Je to váš vztah. Pečujte o něj a učiňte tak vzrušující, jak jen to jde.

TIP: 6 nejčastějších poruch ejakulace a co dělat, pokud nestříká. 

 

Petting a necking

Tento tip už vyžaduje mít partnerku. Většina z nás takto začíná svou cestu za sexuálním poznáváním. Jde o formy erotického mazlení. Obě tyto formy jsou považovány za bezpečné. Nedochází během nich k sexu. K orgasmu už ale zpravidla ano.

Petting a necking je vhodný pro páry vstupující do puberty, které ještě nepoznaly sex. Mazlení je ideálním způsobem, jak vzájemně poznat svá těla předtím, než dojde k prvnímu pohlavnímu styku. I tak doporučujeme mít u sebe vždy kondom! Nevinné mazlení totiž může k sexu velmi rychle sklouznout.

U pettingu i neckingu jde o erotické mazlení. To zahrnuje líbání, jemné kousání, sání, objímání a lízání. Rozdíl mezi pettingem a neckingem? Při neckingu dochází k dráždění pouze horní poloviny těla, zatímco u pettingu je dovoleno dráždění všude. V případě, že dojde k orální stimulaci, jedná se o takzvaný heavy petting.

Petting lze provozovat jak nazí, tak i oblečení. Lepší verze je s oblečením, protože více nahrává fantazii a je více vzrušující. Zároveň stanovuje hranice, kam lze ještě zajít. Petting a necking je dobrý i pro páry, kde se vytratila intimita. A muž pak třeba nemůže dosáhnout orgasmu. Mazlení pomůže znovu nalézt ztracenou jiskru a vrátí touhu do vztahu.

POZOR: Dle zákona mohou petting provozovat pouze osoby starší 15 let.

 

VIDEO: NÁVOD NA PETTING PRSOU.

Breast Play – To Drive Her Wild With Pleasure

 

TDoteky k dosažení orgasmu (-jobs)

K orgasmu vedou různé cesty. Pojďme se na některé blíže podívat.

Hand job

Klasika, která může být součástí pettingu. Tentokrát to není vaše ruka, ale ta partnerky, která vám přináší potěšení.

Blow job

Jiný název pro orální sex a součást heavypetingu. Dochází ke stimulaci penisu ústy. Dejte pozor, pokud protějšek moc dobře neznáte. Pusou lze přenést na pohlavní orgány nemoci a platí to i naopak.

NECHUTNÝ SEZNAM: Nejčastější pohlavně přenosné choroby. 

Boob job

Hodně lubrikantu, partnerka obnaží svá ňadra a utvoří svými prsy žlábek. Do něj zajedete penisem a užíváte si jízdu. Tato technika je absolutní ráj pro “horňáky“.

Titjob

Podobný jako boobjob. Tentokrát partnerka dráždí váš penis svou bradavkou. Nejlepší je, pokud jí přejíždí přes špičku penisu.

Footjob

Velmi oblíbená technika pro fetišisty přes nohy. Jde o masturbaci pomocí chodidel. Populární variantou je masturbace v punčochách.

FETIŠE JSOU ZAJÍMAVÉ: Přečtěte si více o BDSM praktikách. 

Klasická soulož nebo anální sex

Samozřejmě v našem výčtu nemohou tyto dvě stálice chybět. Jsou velmi příjemnou cestou k orgasmu. V případě klasického sexu někdy hrozí to, že se muž nemůže udělat. Pak je dobré krom ostatních praktik zvážit právě třeba anální sex. Tedy pokud je partnerka této praktice nakloněna.

TIP: U většiny těchto praktik stejně jako u masturbace doporučujeme vždy dbát na lubrikaci. Předejdete tak nepříjemnostem v podobě sedřené kůže, popálenin, nebo puchýřů.

 

Zakázané území: Hráz

Pokud jste se ještě nepoznali, seznamte se s hrází – odborně perineum. Jde o území mezi varlaty a análním otvorem. A je to „jednosměrný tiket“ do ráje.

Celé území je poseto stovkami nervových zakončení, takže je velmi citlivé. Někteří při tlaku na tuto oblast zažívají opravdu mohutné orgasmy. To proto, že skrze toto místo lze nepřímo masírovat prostatu.

Této znalosti může využít také vaše partnerka během sexu, nebo orálního sexu.

TIP: Naučte sebe nebo partnerku masírovat prostatu. 

 

Kegelovy cviky

Kegelovy cviky provádějí ženy, aby zvýšily intenzitu vaginálního orgasmu. Stejně tak mohou z této techniky těžit muži.

V podstatě cvičení spočívá v zatínání svalů pánevního dna. To vám dá větší kontrolu a intenzitu orgasmů během sexu. Zkuste třeba také svůj penis zvedat nahoru a dolu. Pokročilejší mohou zkusit napsat všechna písmena abecedy.

dr_arnold_kegel

Dr. Arnold Kegel – otec Kegelova cviků

 

Najděte svůj mužský G bod

Jak bylo napsáno výše, i muži mají svůj G bod  – prostatu. Je možné je stimulovat z vnějšku skrze hráz. Ale pokud vás zajímá maximalizace a jste dobrodruzi rozkoše, jděte do přímé stimulace skrze anální vchod.

Prostata nahmatáte pod tkání uvnitř zhruba 5 cm od análního otvoru. Má tvar ořechu a efektivní  je na ní působit mírným tlakem.

JE DOBRÉ VĚDĚT: Rakovina prostaty hrozí mužům po 40 i mladším. Čtěte vše o rakovině, léčbě a prevenci. 

 

Nakopněte hladinu testosteronu

Mužský hormon testosteron pomáhá při dosahování orgasmu. Zvýšená hladina testosteronu dává vyšší šanci na orgasmus i jeho intenzitu. Stejný hormon produkuje tělo, když vyhrává váš oblíbený tým, zvedáte závaží v posilovně, nebo hodně souložíte.

CO KOUPIT? 

Zcela jednoznačně české tobolky Proerecta Long pro dlouhodobou stimulaci silného orgasmu a pevné erekce.

Proerecta Long

 

Zhluboka dýchejte a soustřeďte se

Trik pochází z východního tantrického učení. Dýchání by mělo být v souladu s kopulačními pohyby. Pokud to znamená zpomalit, nebojte se toho. Jen dýchejte a vnímejte své tělo. Šance na dosažení orgasmu je pak mnohonásobně větší. Zkuste to sami.

Když se blíží vyvrcholení, dech přirozeně zrychluje. Pokud ho ale udržíte pomalý, pak více kyslíku proudí do vašeho těla včetně genitálií. To znamená ještě mohutnější a silnější orgasmus.

DÁLE ČTĚTE: 20 tipů jak na dokonalý ženský orgasmus (1. část)

Leave a Reply