Kapky na podporu erekce, potence, plodnosti, libida a zdraví prostaty – MEGAPŘEHLED

Zlepšit si intimní život by chtěl asi každý z nás. Podpořit libido, prodloužit erekci, zlepšit potenci, zajistit zdraví prostaty, zvýšit obranyschopnost organismu, posílit prokrvení penisu či zkrátka příznivě ovlivnit zdravý intimní život.

Každý na to jdeme po svém. Někdo pravidelně cvičí, jiný zdravě jí, další sází na sílu zázračných pilulek. Nejmodernější a poměrně novou možností jsou kapky na podporu sexuálního života.

Jaké jsou jejich výhody oproti klasickým tabletkám? Jaké jsou rozdíly mezi kapkami a léky na lékařský předpis? Které složky kapky nejčastěji obsahují? A je někdo, pro koho kapky nejsou vůbec vhodné?

V tomto článku najdete odpověď na každou z těchto otázek. Zaměřím se zde zejména na kapky na posílení erekce, kapky na zlepšení potence, kapky na podporu plodnosti, kapky na zvýšení libida a na kapky na udržení zdraví prostaty.

kapky na erekci, plodnost, potenci, libido a prostatu

 

Obsah článku

Kapky pro podporu erekce

Kapky na zvýšení erekce jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí posílit svou erekci, zlepšit prokrvení penisu, prodloužit pohlavní styk a celkově podpořit chuť na sex. Oproti klasickým tabletkám na lepší erekci se snadno užívají a mají mnohem rychlejší nástup účinku.

Výhody kapek na podporu erekce oproti klasickým tabletkám:

snadné užívání nakapáním pod jazyk
nemusí se polykat žádné neforemné tablety
pohodlné dávkování
rychlé vstřebání do organismu
rychlý nástup účinku
obvykle přírodní složení
minimum nežádoucích účinků
účinný stimulační účinek

 

Složení kapek pro zlepšení erekce

Kapky na erekci většinou obsahují směs nejrůznějších přírodních složek, které přirozeně podporují a stimulují pevnou erekci. Všechny tyto složky společně napomáhají dosáhnout pevné erekce, podpořit libido, přispět k výdrži a kvalitě sexuálního života a celkově zlepšit intimní zdraví muže.

Nejčastější složky kapek pro podporu erekce

aminokyseliny L-Arginin a L-Citrulin
vitamín B6, B12 a C
kyselina listová
ginkgo biloba
ženšen pravý nebo sibiřský
guarana
kotvičník zemní
maca peruánská
ostropestřec mariánský
a další přírodní látky

 

Studie posuzující účinky kapek na lepší erekci

Výše uvedené složky prošly také odborným testováním. Jejich účinky tak byly potvrzeny vědci.

Účinnost aminokyseliny L-Arginin na erekci byla potvrzena ve studii z roku 1999. V rámci této studie vědci sledovali 32 pacientů v průměrném věku 51,6 let s problémy s erekcí. Každý den jim bylo v rámci studie podáváno 3 x 500 mg L-argininu denně.

 • 17 % pacientů uvedlo významné zlepšení erektilní funkce,
 • 56 % pacientů vykázalo malé zlepšení jejich erekce,
 • u 27 % ve skupině nedošlo k žádné změně erektilní dysfunkce, ale ani k žádnému zhoršení.

Také aminokyselina L-Citruline byla testována ve vztahu vůči erekci. Její jednoznačné pozitivní účinky na pevnost erekce potvrdila studie z roku 2011. V této jednoduché dvojitě zaslepené studii dostávali muži s mírnou erektilní dysfunkcí placebo nebo 1,5 g L-citrulinu denně po dobu jednoho měsíce.

Po skončení studie všichni muži zaznamenali výrazné zlepšení jejich erektilních funkcí, spokojenosti s milostným životem a celkovým sexuálním výkonem.

Ginkgo biloba je velice známý a oblíbený strom. Má totiž řadu pozitivních účinků na člověka. Mezi ty nejzajímavější patří lepší prokrvení penisu a díky tomu také lepší a pevnější erekce. Potvrdila to řada studií.

Nejrelevantnější výsledky přinesla studie z roku 2015 s názvem „Ginkgo biloba Extract in the Therapy of Erectile Dysfunction”, která sledovala účinky Ginkgo biloby v terapii erektilní dysfunkce.

Pro tuto studii bylo vybráno 50 pacientů s erektilní dysfunkcí. Po dobu 9 měsíců užívali tito pánové 240 mg extraktu z Ginkgo biloby. Všichni pacienti vykazovali po skončení studie lepší výsledky v dosahování pevné erekce. Už po 6 měsících léčby byl u nich zmapován lepší průtok krve v penisu a pevnější erekce než na počátku léčby.

ginkgo biloba

Ginkgo biloba má prokrvující účinky a t v celém těle, ne pouze v oblasti penisu

 

ALTERNATIVA: Kanadský VIMAX s obsahem ginkgo biloba

Vimax vítěz testu

Bylinné složky včetně ginkga mírně roztahují cévy. Erekce je pevnější, trvá déle a penis působí robustněji. První nástupy účnků již po 14 dnech.

Výrobce doporučuje užívat aspoň měsíc po 1 tablete denně, nejlepší účinek se ale dostavuje po 3 měsících.

V objednávce zadejte kód VIMAX10X pro slevu 10 % na celou objednávku. 

 

 

 

Kotvičník zemní je již starým dobrým známým v terapii erektilní dysfunkce, problémů s erekcí a při zlepšování sexuálních funkcí muže. Zmíním zde proto pouze jednu studii, a to z roku 2016.

Vědci v této studii zjistili, že lidé, užívající 750 až 1 500 mg kotvičníku zemního denně po dobu minimálně dvou měsíců, mají zvýšenou sexuální touhu až o 79 %. Kotvičník zemní podle těchto výsledků zlepšuje erekci, zvyšuje chuť na sex, podporuje sexuální výkonnost a celkově pozitivně ovlivňuje sexuální zdraví muže.

plod kotvičníku

Extrakt z kotvičníku najdete ve většině doplňků pro podporu erekce

 

V neposlední řadě zde máme macu peruánskou, která taktéž prošla nejrůznějšími vědeckými studiemi. Pozitivní účinky na sexualitu mužů byly potvrzeny hned v několika z nich.

Uvedu zde zejména studii z roku 2009 s názvem „Subjective effects of Lepidium meyenii (Maca) extract on well-being and sexual performances in patients with mild erectile dysfunction: a randomised, double-blind clinical trial”.

Vědci v rámci této studie sledovali muže ve věku od 30 do 44 let s mírnou formou erektilní dysfunkce. Všichni po užívání macy peruánské shodně hlásili zlepšení jejich sexuálních funkcí.

Maca peruánska

Maca má veliký vliv i na plodnost, protože vyživuje varlata, které tak produkují silné a kvalitní spermie

 

ALTERNATIVA: Česká PROERECTA s obsahem Macy peruánské

proerecta

Proerecta díky mace a dalším bylinným extraktům podporuje erekci do 45 minut.

Užívá se 1 tabletka pouze v případě nutnosti.

Stačí 1 balení v zásobě, 3 ale vycházejí mnohem výhodněji. Navíc stíháte akci 2+1 balení ZDARMA.

V objednávce uplatněte slevový kód PROERECTAX10.

 

 

 

Pro koho jsou kapky pro podporu erekce určené?

Kapky pro podporu erekce jsou vhodné pro všechny pány, kteří potřebují trochu popostrčit v ložnici. Pro ty, kteří:

nedosahují příliš pevné erekce
mají problémy v sexu
hledají přirozený životabudič
chtějí překvapit svou partnerku v posteli
by rádi zlepšili své sexuální výkony

 

Pro koho nejsou kapky pro podporu erekce vhodné?

Kapky pro zlepšení erekce naopak nejsou vhodné pro muže, kteří mají nějaké zdravotní problémy, potýkají se s kardiovaskulárními nemocemi, mají diabetes, nebo jim je zkrátka z jakéhokoliv jiného důvodu jejich lékař nedoporučí.

Vždy se tedy nejprve zeptejte na vhodnost těchto kapek svého ošetřujícího lékaře. Ač se nejedná o žádný lék, nýbrž pouze o doplněk stravy, nemusí vám při nevhodném užití pomoci.

 

Kde koupit kapky na erekci?

Mezi v současnosti nejprodávanější kapky na zlepšení erekce patří DR. POPOV Kotvičník zemní bylinné kapky 50 ml, Dr. Popov Kapky bylinné Sex Muži Prostata 50 ml a Sex Elixir 1 15 ml.

Stačí pár kapek a zahoříte touhou. Vaše erekce bude díky kapkám tvrdá jako z oceli.

 

Kapky na zlepšení potence

Mezi další kategorii kapek, které vám dokážou zlepšit sexuální život, patří bylinné kapky na potenci. Potence je jinak řečeno výkonnost, schopnost či způsobilost k pohlavnímu styku.

Je to tedy stav, kdy je muž vůbec schopen dosáhnout vzrušení a erekce. Potence je zkrátka základním stavebním kamenem sexu. Bez potence k pohlavnímu styku nemůže vůbec dojít. Proto je tento stav tak žádoucí a mezi muži často vyhledávaný.

 

Základní účinky kapek na mužskou potenci

Mezi základní účinky kapek na zlepšení potence patří stimulace a udržení normální erekce, příznivý vliv na zdravý intimní život muže, zlepšení prokrvení penisu, prodloužení pohlavního styku, podpora tvorby mužského hormonu testosteronu a zlepšení nálady a chuti na sex.

Výhody kapek na zlepšení potence

Bylinné kapky na potenci mají oproti tradičním tabletkám řadu výhod:
nemusíte polykat obrovské tablety
stačí nakapat pár kapek pod jazyk
kapky se rychleji vstřebávají do organismu než pilulky
stačí je užít zhruba 30 minut před sexem
jsou bylinného původu

 

Kapky na podporu potence se mohou užívat zcela samostatně, a tak k nim nepotřebujete žádné další přípravky ani tabletky. Mohou se užívat dlouhodobě, většinou s sebou nepřináší žádné nežádoucí účinky. Bylinné kapky na zlepšení potence si můžete koupit zcela volně na internetu nebo v lékárnách, nepotřebujete k tomu lékařský předpis.

 

Složení bylinných kapek na potenci

Podobně jako u kapek pro podporu erekce, které jsou taktéž volně dostupné, jsou i ty na potenci založené na přírodě. Kapky na potenci obsahují vysoce koncentrované složení extraktů z tradičních bylin a důležitých aminokyselin.

Nejčastější složky kapek na potenci

L-Arginin
Vitamín C
Kyselina askorbová
Serenoa plazivá
Damiána
Kotvičník zemní
Palma sabalová
Vrbice bílá
Vrbovka

 

Kapky na potenci a studie jejich účinků

Opět i tyto bylinky prošly odborným testováním. Studií provedených s těmito přírodními složkami již bylo nespočet. Proto zde uvedu jen pár těch nejzajímavějších.

První studií, která stojí za zmínku, je studie z roku 1994, která sledovala účinky vrbice bílé na 62 pacientech s problémy v sexuální oblasti. Pacienti po užívání extraktu z vrbice bílé zaznamenali výrazné zvýšení libida doprovázené výrazným snížením fyzických obtíží při pohlavním styku.

Druhá zajímavá studie, kterou bych neměla opomenout, je vědecká studie z roku 2014 s názvem „A systematic review on the herbal extract Tribulus terrestris and the roots of its putative aphrodisiac and performance enhancing effect”.

Tato studie přinesla systematický přehled účinků kotvičníku zemního na mužskou hladinu testosteronu. Výzkumníci v tomto případě zjistili, že Tribulus terrestris, tedy kotvičník zemní, může zvýšit hladinu testosteronu v těle a tím pádem i podpořit a posílit sexuální potenci.

 

Pro koho jsou kapky na zlepšení potence určené?

Kapky pro zlepšení a posílení potence mohou užívat všichni muži, kteří by chtěli v posteli dosahovat lepších výsledků. Bylinné kapky na potenci jsou vhodné pro zdravé muže, kteří nemají jinak žádný zdravotní problém.

Kapky na potenci můžete užívat jak v dlouhodobém vztahu, tak i při náhodných milostných románcích. Kapky vám přirozeně pomohou v sexuálním životě a podpoří vaši vnitřní touhu.

Kapky na posílení potence vám pomohou zvýšit rozkoš a prožitek ze sexu a udělat z něho nezapomenutelný zážitek.

 

Pro koho nejsou kapky na mužskou potenci vhodné?

Kapky na podporu potence by neměly užívat děti, těhotné a kojící ženy. Dále by se jim měli vyhnout muži, kteří trpí nějakým závažným onemocněním. O vhodnosti těchto přípravků se proto vždy nejprve poraďte se svým lékařem.

Jen ten přesně zná váš zdravotní stav a může určit, zda jsou pro vás právě bylinné kapky na mužskou potenci vhodné. Na druhou stranu, pokud jste zcela zdráv, není v užívání těchto doplňků stravy žádná zábrana.

MACA JE VHODNÁ I PRO ŽENY: Podpoří plodnost, libido a zmírní nepříjemné projevy menstruace.

Maca peruánska, účinky na ženy

 

Kapky pro zvýšení potence na základě přírodních surovin

Mezi účinné kapky pro posílení potence se řadí Sex Elixir 1 15ml, který je vhodný pro muže i ženy, a Dr. Popov Kapky bylinné Sex Muži Prostata 50 ml. Kapky na potenci se řadí mezi bezpečné doplňky stravy.

Stačí užít zhruba 5 až 7 kapek cca 30 minut před sexuální aktivitou. Kapky rozpustíte pod jazykem nebo smícháte s colou, džusem či vodou. Díky tekuté formě se kapky velice rychle a účinně vstřebávají do vašeho organismu, a díky tomu účinkují mnohem rychleji než klasické tabletky.

 

Kapky na podporu plodnosti

Neplodnost je palčivým problémem současnosti. A podle čísel stojí neplodnost páru z 35 % právě na straně mužů. Není proto divu, že se zrovna pánové snaží stále častěji svou míru plodnosti zvýšit. A to ať už změnou životního stylu, zdravým stravováním, pravidelným pohybem, nebo doplňky stravy.

 

Kapky na plodnost pro muže

Založit rodinu, zplodit spoustu dětí, být spokojený. To je snem snad každého páru na světě. Jenže ne každému se to bohužel povede. Plodnost každým rokem klesá a objevuje se stále více a více párů, které mít děti zkrátka nemohou.

Extrémní předpovědi uvádějí, že se v budoucnu budeme množit jenom prostřednictvím umělého oplodnění.
Sexuolog a gynekolog MUDr. Pavel Turčan bije na poplach, sexuolog.net
Sexuolog a gynekolog MUDr. Pavel Turčan bije na poplach

V takové chvíli mohou napomoci kapky na plodnost. Nevyřeší sice žádný váš závažný zdravotní problém, ale mohou být pomocnou berličkou v případě, kdy se vám už dlouhodobě nedaří otěhotnět.

Výhody kapek pro zvýšení plodnosti

Na trhu v současnosti existují doplňky stravy pro podporu plodnosti buď v podobě tabletek, anebo právě kapek. Kapky na plodnost ovšem mají své nepopiratelné výhody:

snadno se užívají
rychle se vstřebávají
obsahují přírodní složky
mají minimum nežádoucích účinků
zlepšují intimní život muže

 

Pokud tedy se svou partnerkou plánuje založení rodiny, určitě se po takových kapkách na podporu plodnosti poohlédněte. Mohou vám zvýšit šance na početí a zajistit rychlejší založení rodiny.

S kapkami na plodnost se už nebudete muset snažit počít třeba i několik měsíců, ale už napoprvé se to může povést. Vyhnete se tak trápení, starostem, nervům a nepříjemným pohledům ze strany okolí.

Časté složky kapek na podporu plodnosti

ashwagandha
damiána
lékořice
kyselina listová
přeslička
maca peruánská
rozmarýn
palma sabalová

 

Složky na přírodní bázi obsažené v kapkách na podporu plodnosti mají příznivý vliv na kvalitu sexuálního života, plodnost a obranyschopnost organismu. Kapky na plodnost představují vysoce koncentrované složení extraktů z tradičních bylin a důležitých aminokyselin na přírodní bázi.

Kapky se užívají mezi jídly. Je možné je nakapat pod jazyk nebo do pití.

 

Bylinky a plodnost – studie

Možná se zdá, že obyčejné bylinky nemohou s plodností nijak pomoci. Ovšem opak je pravdou. Existují desítky studií, které potvrzují jejich pozitivní účinky.

Například na mužskou plodnost pozitivně působí Maca peruánská. Kořen macy prokazatelně zvyšuje plodnost mužů. Tyto výsledky zveřejnily dvě na sobě nezávislé studie, a to Lepidium meyenii (Maca) improved semen parameters in adult men a Effect of Lepidium meyenii Walp. on Semen Parameters and Serum Hormone Levels in Healthy Adult Men.

 

Pro koho jsou kapky na zlepšení plodnosti určené?

Kapky na plodnost jsou určené pro muže v produktivním věku, kteří se s partnerkou snaží o zplození potomka. Nezáleží na tom, zda je to vaše první, druhé nebo třetí dítě. Kapky na podporu plodnosti můžete začít užívat už ve chvíli, kdy o miminku se svou partnerkou pouze uvažujete. Kapky na plodnost nemají žádné vedlejší účinky, a tak je můžete užívat dlouhodobě.

 

Kdo by neměl kapky na plodnost užívat?

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Dále není vhodné, aby kapky užívali vážně nemocní muži, kterým to vyloženě jejich lékař nedoporučí. Raději se proto o vhodnosti takových přípravků domluvte se svým doktorem.

 

Kde koupím kapky pro podporu plodnosti?

Nejčastěji páry užívají kapky Dr. Popov Kapky bylinné Plodnost ženy 50 ml. Ač se jedná o bylinné kapky určené zejména pro ženy, mohou je užívat i pánové a tím zvýšit své šance na oplodnění.

Nezapomeňte na sílu bylinek. Ty se často podceňují, ale přitom zcela neoprávněně. Bylinky vám mohou pomoci založit rodinu v klidu a bez zbytečných nervů.

 

Kapky na podporu libida

Libido, neboli chuť na sex, je dalším častým strašákem našich ložnic. Syndrom sníženého libida představuje dlouhodobou nechuť k sexu a postihuje řadu mužů i žen. Nechuť k sexu je samozřejmě po propařené noci nebo po uběhnutém maratonu zcela logická.

Avšak pokud se potýkáte s nízkým libidem dlouhodobě, může to už znamenat závažný problém. Partneři by si totiž měli po všech stránkách vyhovovat, a sexuální stránka je jedna z těch nejdůležitějších.

MUSÍTE ZNÁT: 15 nejčastějších zabijáků libida.

 

Kapky na libido u mužů – výhody a nevýhody

Kapky na podporu libida pro muže vlastně nejsou nic jiného než přírodní afrodiziakum, které podporuje chuť na sex.

Výhody kapek na podporu libida:

jednoduché užití
přírodní afrodiziakum
rychlé vstřebání
látky přírodního původu
minimum nežádoucích účinků
podporují libido a chuť na sex
nabytí zdravého sebevědomí
vysoce koncentrované složení
pevná a kvalitní erekce
volně prodejné
účinný stimulační účinek

Nevýhody kapek na posílení libida:

nejedná se o lék, pouze o doplněk stravy
nevyléčí vám žádné zdravotní problémy
účinek je pouze stimulační
o vhodnosti užívání je dobré poradit se s lékařem

 

Složení kapek na podporu libida

Kapky na podporu libida obsahují bylinné esence povzbuzující potenci a touhu po milování se složkou:

 • vitamínu C,
 • aminokyseliny L-Arginin,
 • výtažku z kotvičníku zemního,
 • macy peruánské,
 • guarany,
 • kustovnice čínské,
 • ginkgo biloby,
 • damiány, ženšenu
 • a extraktu z kořene anděliky.

 

Kapky na zvýšení libida – studie

Právě všechny výše uvedené bylinky, extrakty z rostlin a přírodní složky byly shledány jako vysoce účinné při zvyšování sexuálního apetitu a chuti na sex.

Jeden příklad za všechny – studie z roku 2002 s názvem „Effect of Lepidium meyenii (MACA) on sexual desire and its absent relationship with serum testosterone levels in adult healthy men”.

Tato odborná studie sledovala účinky macy peruánské na sexuální touhu u dospělých mužů. Do studie byli vybráni muži ve věku od 21 do 56 let. Ti po dobu 12 týdnů užívali 1 500 mg či 3 000 mg macy peruánské, nebo placebo.

Zvýšení sexuální touhy bylo u pacientů, kteří užívali macu peruánskou, zpozorováno už po 8 týdnech léčby. Logistická regresní analýza nakonec prokázala, že Maca peruánská měla pozitivní účinek na sexuální touhu u všech sledovaných mužů.

 

Kdo by měl užívat kapky na podporu libida?

Kapky na zvýšení libida by měli užívat ti muži, kteří cítí, že pomalu ztrácí sexuální apetit. Že už nemají takovou chuť na sex, že je intimní chvíle s jejich partnerkou nepřitahují a že raději tráví čas jiným způsobem.

Pokud do této skupiny spadáte i vy a chcete svou situaci změnit, rozhodně byste měl kapky na libido vyzkoušet. Kapky pro posílení libida jsou čistě přírodního původu a obsahují pouze výtažky z rostlin. Nemají tedy žádné nežádoucí účinky.

 

Pro koho nejsou kapky na zlepšení libida vhodné?

Kapky na libido nejsou vhodné pro osoby s kardiovaskulárními nemocemi. V takovém případě se raději poraďte se svým lékařem. Dále by kapky na podporu libida neměly opět užívat těhotné a kojící ženy, pro které mohou tyto kapky představovat zdravotní riziko.

Dbejte na to, aby byly kapky řádně uskladněny a uchráněny před dětmi. Kapky nejsou určené jako náhrada pestré stravy ani nepředstavují lék pro léčbu erektilní dysfunkce.

 

Prodej kapek na podporu libida

Výběr v oblasti kapek na podporu libida je asi nejširší ze všech dosud zmíněných kapek. Mezi oblíbené kapky pro posílení libida patří stimulační a afrodiziakální Kapky ERO LIBIDO + Male And Female 30 ml, Kapky EROTIC ENERGY 15 ml, Stimulační kapky Drop Sex ♂♀ 20 ml, Španělské mušky EXTREME WOMEN 30 ml, Biovitality Libido pro muže kapky 50 ml a Spanish Fly GOLD Men strong 30 ml – afrodiziakum pro muže.

Všechny tyto přípravky povzbuzují sexuální touhu, podporují chuť na sex, zlepšují prokrvení přirození, pozitivně ovlivňují sexuální apetit a celkově tonizují sexuální zdraví.

 

Kapky na prostatu

Prostata, neboli jinak řečeno žláza předstojná, je sice malý a nenápadný orgán, který ovšem dokáže napáchat spoustu neplechy. Máte problémy s potencí? Ztrácíte v poslední době chuť na sex? Často chodíte na malou? Trápí vás podivné pocity během močení? Na vině může být právě prostata.

Prostata se nachází za močovým měchýřem, kde obepíná močovou trubici. Její hlavní funkcí je vylučování sekretu, který zvlhčuje močovou trubici těsně před ejakulací, čímž napomáhá při zředění spermatu. Ve zdravém stavu není větší než vlašský ořech. S věkem se ale může zvětšovat a začít dělat problémy. Naštěstí i pro zdraví prostaty existují účinné kapky.

BUDE VÁS ZAJÍMAT: Příznaky onemocněné prostaty.

rakovina prostaty infografika

 

Zdravotní výhody přírodních kapek na prostatu

udržet zdraví prostaty až do vysokého věku
zabránit jejímu neřízenému zvětšován
zajistit normální funkci prostaty a reprodukční soustavy
a jako vedlejší účinek také podporují růst vlasů

Nejčastější složky kapek na prostatu

V kapkách pro zdraví prostaty se nejčastěji nachází směs přírodních extraktů a výtažků z tradičních bylin. Mezi známé složky patří:
serenoa plazivá,
damiána
kotvičník zemní
vrbice bílá
vrbovka malokvětá
lékořice
kopřiva dvoudomá

Všechny tyto výtažky jsou důležité pro udržení zdraví prostaty.

 

Kapky na prostatu a studie účinnosti

Potvrdily to i mnohé studie. Pozitivní účinky při léčbě zbytnělé prostaty byly zmapované například během odborné studie z roku 2003, při které bylo zjištěno, že kotvičník zemní dokáže tonizovat erekci a zároveň pečovat o zdraví prostaty.

Další velice účinnou bylinkou, při léčbě problémů s prostatou, je Kopřiva dvoudomá.

Podle lékaře MUDr. Zbyňka Mlčocha patří kopřiva dvoudomá mezi naše nejlepší léčivé rostliny:

Kdyby lidé věděli, jak je léčivá, tak by pěstovali jen kopřivu.”

Kopřiva dvoudomá působí povzbudivě na metabolismus a zároveň pomáhá proti chudokrevnosti, funguje také jako velmi účinné antirevmatikum a bojuje proti problémům s prostatou.

kopriva_na_erekci

Kopřiva roste za každým domem. Problémem je, že málokdo ji konzumuje a lidé raději nakupují předražené výrobky z ní.

 

Vrbovka malokvětá, neboli Epilobium, dokáže vyléčit snad všechny poruchy prostaty. Její účinky potvrdila také odborná studie z roku 2013. Tato studie s názvem „Extracts from Epilobium sp. herbs, their components and gut microbiota metabolites of Epilobium ellagitannins, urolithins, inhibit hormone-dependent prostate cancer cells-(LNCaP) proliferation and PSA secretion” zjistila, že muži, kteří užívají výtažek z vrbovky, mají mnohem zdravější prostatu, netrpí tolik na její zvětšování a zároveň účinně bojují proti karcinomu prostaty.

vrbovka na erekci

I vrbovka je celkem běžná česká rostlina, a možná i kvůli tomu si ji člověk běžně nevšímá. To je ovšem škoda. 

 

Pro koho jsou určené kapky na prostatu?

Kapky na prostatu jsou určené pro zralé muže od 40. roku věku, kteří chtějí pečovat nejen o zdraví své prostaty, ale také o svou sexualitu a intimní život. Opět se ale jedná pouze o doplněk stravy, nikoliv o lék.

Tudíž vám žádné nemoci spojené s prostatou nevyléčí. Pokud již tedy máte problémy s prostatou, trápí vás zvětšená prostata, anebo se potýkáte s rakovinou prostaty, tak v tom případě vám tyto kapky nepomohou.

Na druhou stranu jsou ale kapky k udržení zdraví prostaty skvělým pomocníkem v prevenci proti onemocněním spojeným s prostatou.

 

Nevhodnost kapek na prostatu

Kapky nejsou vhodné jako náhrada pestré stravy, ani by je neměly užívat děti, těhotné a kojící ženy. Ve vlastním zájmu se vždy o vhodnosti kapek na prostatu poraďte se svým lékařem. Ten vás vyšetří a zhodnotí, zda můžete kapky na prostatu bez obav užívat.

 

Značky a druhy kapek na prostatu

Kapek na posílení prostaty není na trhu tolik, jako třeba kapek na podporu libida. Přesto v lékárnách a na internetu nějaké najdete.

Mezi nejznámější kapky na prostatu patří Sex – muži, prostata – bylinné kapky Dr. Popov a Topvet Prostata kapky 50 ml. Jedná se o výživové doplňky volně k prodeji na přírodní bázi, které příznivě působí na správnou funkci prostaty, močového ústrojí, na zachování reprodukční schopnosti, ovlivňují mužské pohlavní hormony, přispívají k prevenci zánětů prostaty, působí protizánětlivě a současně podporují růst vlasů.

 

Kapejte a buďte intimně zdráv

Jak jsem v tomto článku uvedla již několikrát, kapky na podporu erekce, na zlepšení potence, na posílení plodnosti, na zvýšení libida nebo na udržení zdravé prostaty, jsou pouze doplňkem stravy. Ač obsahují účinné složky a výtažky z bylin, stále to jsou pouze výživové doplňky a spadají do kategorie potravin.

Neočekávejte tedy od kapek stejný účinek, jaký vám přinesou léky na lékařský předpis.

Na druhou stranu už ale od nepaměti lidstvo zná sílu bylinek a přírodních složek, takže rozhodně nelze říct, že by tyto kapky byly k ničemu a neměly pro vás žádný efekt. Stačí je jen vyzkoušet a poznáte to sami na vlastní kůži.

Vraťme se společně ke kořenům a objevme sílu přírody v podobě přírodních bylinných kapek. Kapky se oproti klasickým tabletám rychleji vstřebávají do organismu, a tak mají prakticky bleskový účinek. Navíc jsou volně k prodeji, tudíž k jejich koupi nepotřebujete žádné lékařské povolení.

Podpořte svou sexuální touhu, zlepšete svůj výkon v posteli a udržte svoji sexuální aktivitu jako před lety. Přírodní bylinné kapky vám v tom pomohou.

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

Další články o ztrátě libida a jeho rychlé, bezpečné podpoře

Nízké libido u mužů – všechny příčiny a instantní rady pro zvýšení
Proč libido slábne a jak ho rychle nakopnout?
15 zabijáků libida, které je potřeba eliminovat
14 zlepšováků libida
STUDIE DOKÁZALA: Nedostatek testosteronu významně oslabuje libido
Libido vaší ženy je i vaše vizitka. Co jí pomůže?
Nechuť k sexu - seznam 20ti zlodějů sexu ve vztazích
Hormonální nerovnováha spolehlivě oslabuje libido

Další články o problémech s prostatou a jejich léčbě

TOP 5 masažerů prostaty pro nové dimenze orgasmů
Masáž prostaty aneb i muži mají svůj bod G
Co přesně se stane po operaci prostaty? Kdy se zotavíte a jaký bude život po?
Dojení prostaty – užitečný návod na ozdravnou a preventivní stimulaci
Impotence po uzdravené operaci prostaty – co očekávat?
Zánět prostaty (prostatitida) a 11 nejčastějších příčin
Potraviny na prostatu – co jíst a pít pro prevenci zvětšování a rakoviny?

 

Leave a Reply