Libido vaší ženy je i vaše vizitka! Co pomůže?

Snížené libido je dnes běžným jevem. Život v rychlém tempu, kdy se stále za něčím honíme. Jsme si sami sobě tím nejhorším nepřítelem. Pracujeme přes čas, jíme špatně a nedbáme příliš sami o sebe.

Nejhorší je, že to samé se promítá i do našeho sexuálního života. A místo nažhavené samice, nás doma čeká unavená žena. Žena toužící po posteli jen ve smyslu, aby se v ní mohla vyspat.

Pokud chceme doma zpět svou sexuální dračici, není to zas tak těžké. Nejlepší radou pro naše přepracované ženy je zkrátka zpomalit. Tak aby si našly dostatek času na meditaci a odpočinek. Pravidelně cvičily. A zlepšily své stravování. Zejména stravou přírodního původu.

libido u žen

Pokud má často „migrénu“, možná má snížené libido

 

V rostlinné říši pak lze najít mnoho potravin, která se v historii osvědčila. Některé z nich mají dle tradice vliv na pozitivní proudění sexuální energie u žen. Dobrou zprávou je, že mnohé z nich jsou dostupné. Dost možná je najdete i ve vaší spíži.

Co se týče lékáren, tam na rozdíl od nás mužů pomoc hledat nelze.  Proto je lepší v tomto případně navštívit obchod a nějaká afrodiziaka si domů koupit.

MÁTE SÁM PROBLÉM S LIBIDEM? Tyhle byliny jsou skvělou alternativou Viagry 

 

Přírodní afrodiziaka pro ženské libido

Afrodiziaka jsou definována jako: „Jídlo, pití nebo drogy stimulující sexuální touhu.“ V následujícím přehledu jsem vybral ta, která jsou a historicky prověřená.

Vybraná přírodní afrodiziaka jsem doplnil svými vlastními postřehy. Získal jsem je během testovaní se svou partnerkou a kamarádkami, které jsem požádal, aby mi pomohly afrodiziaka otestovat u sebe doma.

 

Kakao a čokoláda pro „sladké chvíle“

Syrové kakaové boby jsou chutné super jídlo s mnoha bonusy, včetně afrodiziakálních vlastností. Obsahuje anandamid, který potlačuje bolesti a deprese. Navíc podpořuje vylučování hormonů štěstí.

Má tedy blahodárný vliv na naši náladu. Dále obsahuje magnesium, fosfor, antioxidanty a libido nabuzující arginin. V kvalitní čokoládě najdeme také fenylethylamin, který je znám jako „droga zamilovaných“. Uvolňuje dopamin, který se běžně uvolňuje v mozku během sexu.

Osobní hodnocení: 4/5

Vlastní zkušenost:  Během testování slečny zažily zlepšení nálady a mírně větší chuť na sex. Některé se mi přiznaly, že čokoládu používají při depresích, nebo i před sexem, pokud si jej chtějí více vychutnat.

Teď už je jasné, proč se každá láduje čokoládou a bonbonama

 

Pískavice řecké seno pro sexuální energii

Další chutný způsob pro zlepšení libida. Semena této rostliny užívali v Římě, Řecku a Egyptě, když u nich nastala nechuť k sexu. Chuťově je tato rostlina podobná javorovému sirupu je součástí koření kari nebo čatní. V Indii se její listy jí jako zelenina.

Po staletí je tato rostlina užívána muži a ženami pro zvýšení sexuální chuti. Jsou také známy její vlivy na zlepšení kondice prsů a pro vyšší produkci laktátu u kojících žen.

Za to mohou fytoestrogeny. Někteří vědci tvrdí, že tento suplement dokáže zvětšit velikost prsou. Ať je to pravda či ne, proč si díky ní nezvýšit libido či velikost podprsenky.

Osobní hodnocení: 2/5

Vlastní zkušenost: Semena této rostliny testovala jak moje partnerka, tak i mé kamarádky. Dle jejich názoru necítily výraznější účinek například oproti čokoládě. Potvrdily mi, že se cítili po její konzumaci lépe a cítily více energie. Na prokázaní účinku zvětšení prsou byl test příliš krátký.

 

Pikantní kořeniny pro „pikantní atmosféru“

Ájurvédští mistři uvádějí, že výborná přírodní afrodiziaka jsou koření, která celkově zahřívají tělo i genitálie. Skořice, zázvor a muškátový ořech jsou rostliny, které zvyšují průtok krve v břišní a pánevní oblasti.

Stimulují tak chuť k jídlu a sexu. Jsou k dostání jako doplňky v kapslích. Vůbec nejlepší je užít je jako čerstvé suroviny do jídla, nebo při přípravě čajů.

Efekt zvýšeného průtoku krve tkáněmi zvyšuje vaginální zvlhčení a zvyšuje chuť na sex.

Osobní hodnocení: 3/5

Vlastní zkušenost: Zejména u zázvoru jsem zaznamenal kladné ohlasy. Dle zkušenosti s tímto kořenem byla opravdu pociťována větší vnitřní teplota těla a zvýšená chuť na sex. U mé partnerky jednoznačně vyhrál zázvor nad čokoládou. 

přírodní afrodisiaka

Nepřipomínají vám ty papričky něco? Ženám pravděpodobně také…

TIP PRO PÁNY: Kanadský Vimax s kajenským pepřem rozpálí vaši vášeň. 

 

Datle pro exotické polohy

Toto exotické šťavnaté ovoce přidává sladkost a bohatost chutí do mnoha jídel a také do milostného života. V arabské kultuře je tradičním afrodiziakem mix datlí, mléka a skořice.

Toto super ovoce je také skvělé afrodiziakum pro ženy. Obsahuje mnoho vlákniny a mnoho esenciálních nutrietů, vitamínů a minerálů pro všeobecně lepší pohodu. Čím zdravější naše ženy budou, tím více budou mít energie a tím více budou mít chuť na romanci.

Osobní hodnocení: 1/5

Osobní zkušenost: Datle všem chutnaly. Objektivně však nelze říct, že by některá ze slečen pozorovala výraznější vliv.

 

Kořen ženšenu pro hluboký průnik

Ženšen je jednou z nejčastějších složek přírodních doplňků pro ženy. Tato rostlina revitalizuje tělo a rovněž spouští biochemické procesy v těle, které zvyšují libido.

Osobní hodnocení: 3/5

Vlastní zkušenost: Ženšen byl u hezčí poloviny populace vnímán vesměs dobře. Přes polovinu slečen, které produkt testovaly, potvrdily zvýšenou chuť na sex a vzrůst chuti na sex.

ženšen afrodisiakum

Nenápadný kořínek s velice nápadným vlivem na libido. Nejenom pro ženy!

ŽENŠEN PRO MUŽSKÉ LIBIDO obsahuj í kanadské tablety Vimax. 

 

Další oblíbené přírodní afrodiziaka pro ženy, které jsme ale netestovali

Celer

V našich poměrech běžně dostupná kořenová zelenina. Už naše babičky jej používali, když potřebovaly, aby se králíci více pářili. Podobný účinek má tato zelenina i na lidi.

Některé české ženy na fórech uvádějí, že jsou s tímto přírodním afrodiziakem nadmíru spokojeny, i když ne vždy je hořká chuť příjemná.

Vanilka

Vědci zjistili, že vanilka a zejména její vůně stimuluje chuť ženy mít sex. Myslete na to při příští návštěvě parfumérie i cukrárny. .

Šilajit

Během teplejších letních měsíců ve vyšších nadmořských výškách Himalájí se tento minerál odlamuje ze skal. Mistři ájurvédy používali tento suplement po tisíciletí.

Konzumace toho minerálu prý zvyšuje výkon jak během cvičení tak i při sexu. Byl a je užíván pro posílení libida i léčbu neplodnosti. Tento minerál je poměrně dostupný, ale doporučuje se používat pouze ty nejkvalitnější zdroje.

 Šatavari

V překladu znamená Šatavari: „Ta, která má 1000 manželů“.  Bylina obsahuje velké množstvo fytoestrogenů, které zvyšují hladinu estrogenů v ženském těle. Je účinným lékem při stabilizaci ženské hormonální rovnováhy a plodnosti.

Lze ji jednoznačně zařadit mezi nejvíce proklamovaná afrodiziaka pro ženy.

Čtěte také recenze nejlepších přírodních doplňků pro lepší erekci u mužů. 

 

Nejlepší afrodiziakum?

Některé přípravky v našem testu prošly lépe, jiné o něco hůře. Ve finále jsme se s testovacím týmem shodli na tom, že nejlepším afrodiziakem pro ženy zůstává pozorný, láskyplný a pečující muž. Vše tedy máme pánové především ve svých vlastních rukou.

>> PODÍVEJTE SE i na seznam až 67 potravin a nápojů pro podporu mušzkého libida.

potraviny a nápoje pro podporu libida

 

Další články o ztrátě libida a jeho rychlé, bezpečné podpoře

Nízké libido u mužů – všechny příčiny a instantní rady pro zvýšení
Proč libido slábne a jak ho rychle nakopnout?
15 zabijáků libida, které je potřeba eliminovat
14 zlepšováků libida
STUDIE DOKÁZALA: Nedostatek testosteronu významně oslabuje libido
Libido vaší ženy je i vaše vizitka. Co jí pomůže?
Nechuť k sexu - seznam 20ti zlodějů sexu ve vztazích
Hormonální nerovnováha spolehlivě oslabuje libido

 

 

Leave a Reply