Libido a 15 nejčastějších zabijáků chuti na sex

primulus pro zvýšení testosteronu

Jestli jste v situaci, kdy vám nestojí a lámete si hlavu čím to je, zastavte se. Mrkněte na tento článek o faktorech působících destruktivně na sexuální apetit. Pár jich totiž je a můžou do vašeho sexuálního života vnést totální zmatek a zkázu.

Vinu můžete hodit na cokoliv. Můžete obvinit erektilní dysfunkci, stres nebo vaši tchýni. Prosím vás jen, buďte k sobě upřímní. Najděte v seznamu ten pravý důvod. Jen tak odhalíte skutečný problém a rozjedete se. A když se rozjedete, už vás nic nezastaví, neboť jeden sex vede k dalšímu a rozjede se sexuálně uspokojivý cyklus. A najednou je po problému a vy ani nevíte jak.

POZOR! Seřadili jsme TOP 10 přírodních doplňků na podporu testosteronu, které jsme sami odzkoušeli.

primulus

 

 

Chuť na sex a 15 destruktivních vlivů

Nekontrolovaný stres management

Ničí vás stres? Okolí vám nakládá? A to tak že nevíte kde, máte pravou a levou ruku? Zbystřete. Možná to právě bude ten důvod, proč vaše partnerka pláče v noci potají do polštáře kvůli tomu, že je neukojená.

stres_a_erekce

Pod návalem povinností je erekce a zájem o sex na posledních příčkách

Poznali jste se? Pak doporučujeme stres management. Buď mrkněte na film s Adamem Sandlerem a Jackem Nicholsonem, nebo zkuste jiné způsoby. Vynikající je jóga, meditace, zahradní práce a návštěva psychologa.

ČTĚTE TAKÉ: Libido vaší partnerky je částečně i vaše vizitka. Jak zvýšit ženské libido? 

 

Nízká hladina testosteronu

Hladina testosteronu ovlivňuje chuť na samičky více než cokoliv jiného. Nejhorší je, že je fakt náchylný snad na všechno co vás napadne. Špatně spíte? Klesne. Stárnete a je vám nad 20? Klesne. Jste obézní, pijete jak duha, jste ve stresu? BUM! Testosteron se blíží limitně nule.

Testosteron lze zvýšit vhodnou medikací a doplňky stravy. A brát chvilku pilule, aby had opět vstal? To se vyplatí. Vždy ale dbejte na vhodný doplněk. Naše recenze vám budou nápomocné. 

TIP: Megačlánek o testosteronu a možnostech jeho zvýšení.

 

Líbánky skončily

Období zamilovanosti je nenávratně pryč. Na líbánky vzpomínáte už jen ze zašedlých fotografií na nočním stolku. Pokud spolu dostatečně nekomunikujete v dlouhodobém vztahu, jde všechno do kopru.

libanky

Pokud vaše zamilovanost vydrží léta, jste šťastný pár

 

Vztah, libido, chuť na cokoliv. Co je teď, jsou souboje o to, kdo je lepší. Důvěra je v tahu stejně jako zamilovanost. I na tomhle se dá makat. Budujte vzájemnou důvěru, vztah je jako dům. Stavte ho od základů kvalitně a budete v pohodě.

 

Partnerka není příliš hezká

Někdy to na párty nebo večírku ulítne a skončíte s holkou, která není, slušně řečeno, “úplně dle vašich představ“. Stává se to. Pokud jste opilý a zvládnete to s ochrannou, nějak se to dá.

Horší je, když jste při vědomí a vnímáte i přes opilost určité vizuální a audio podněty. Pak je celkem zázrak, když se vůbec dokopete k akci. Pokud ano, gratulujeme. Každopádně dbejte vždy na ochranu.

TIP: Všechno o kondomech se dovíte v tomhle článku. 

 

Psychologické bariéry partnerky

Ženské libido je mnohem nižší a kolísá během měsíce v závislosti na emočním rozpoložení a menstruaci. Vůbec ne!

Žurnalista David Bergner ve své knize: What do woman want? Adventures in the Science of Female Desire zmiňuje, že ženy jsou stejně možná i více nadržené, než muži. Jen to zatím šikovně skrývaly. Otázka je, zda jsme připraveni tomuto faktu čelit.

 

Patříte k sektě, církvi nebo puritánské výchově

Tohle je speciální případ. Silná víra v cokoliv je hnací motor, který nás všechny pohání. Bez něj je to těžké. Může se stát, že víra je tak silná, že přebije i náš sexuální apetit. Je to pravda, jakkoliv to zní šíleně. I v dnešní době se najde spousta věřících, kteří si sex dopřejí až po svatbě kvůli víře.

vira_a_sex

Některé ženy si vybraly doživotní celibát. Nepřizpůsobujte se a najděte si sexuálně aktivní partnerku

 

Ve světě se množí hnutí NoFap. Ti věří, že omezení sexuálního života zlepší jejich sexuální apetit. Tím, že se na určitý čas vzdají porna, masturbace a dokonce i sexu. Vědecky to není dosud podložené, ale neoficiální čísla mluví jasně. Přes 60% účastníků zaznamenalo zlepšení sexuálního života a sebevědomí.

 

Máte depresi

Až pětina případů poruchy erekce je způsobná depresí nebo úzkostí. Je to bohužel daň za dnešní uspěchanou dobu. Každý něco chce a někam chvátá. Šancí vyčistit si hlavu při sportu nebo jiné aktivitě v přírodě je jako šafránu.

Lékař vám ještě předepíše léky na depresi a asexuální koktejl je dokončen. Pak už vám nehoupne vůbec. Léky jsou někdy bohužel nezbytné, ale pokud to jen trochu jde, sáhněte radši po přírodních doplňcích stravy na podporu nálady i erekce.

ČTĚTE TAKÉ o vlivu psychiky na erekci.

 

Děti vždy nablízku

Jestli hledáte zaručenou antikoncepci, dělejte to, když jsou děti v baráku. Vždycky budou vyžadovat pozornost a rušit. Pokud je vyhodíte dveřmi, vrátí se oknem nebo jinou dírou. Jediný efektem na váš společný sex bude nervozita, rozrušenost a strach, kdy vás ti malí ďáblové přistihnou. Ještě že existují babičky, kroužky a kreslené filmy pro děti.

deti_a_sex

Tihle malí ďábli odvedou vaše myšlenky na sex na 100% pryč

 

Zanedbaná péče

Je těžké cítit se sexy, pokud si připadáte tlustí a neatraktivní. Každý psycholog vám potvrdí, že to, jak na sebe pohlížíte na sebe, dělá divy. Chcete lepší sebevědomí v životě i v posteli? Tak cvičte, dobře se oblékejte, a zlepšete držení těla. Uvidíte, že to funguje a není to zas tak těžké. Chce to sebevědomí!

TIP: O psychologickém vlivu na libido se dočtete zde. 

 

Dlouhotrvající únava

Jsme jenom lidé a únava občas dostihne každého. Pokud máte rádi výzvy, můžete se nahecovat a dát to i přes únavu. Ale co si budeme povídat. Po dvanáctihodinové šichtě to není úplná pohádka. To samé platí i pro partnerku. Buďte trochu shovívaví. Ani ona není robot. Na sex si vždy udělejte prostor a náladu. 

 

ZAJÍMAVÉ VIDEO: Kvalita sexuálního života a sledování porna. 

The great porn experiment | Gary Wilson | TEDxGlasgow

 

Ona je spíše „on“

Nevíme jestli to ještě nějak více komentovat. Snad vám jen popřejeme, aby vás toto překvapení při cestách po světě nebo domovských pláních nikdy nepotkalo.

 

Její „náladičky“

PMS (premenstruační syndrom) je svinstvo, co si budeme povídat. To si jen říkáte, kam se poděl ten andílek a jak se tady vzal ten satan s trojzubcem a krví podlitýma očima. Takovéto citové sinusoidy vykolejí i největšího alfa samce.

Podobný účinek mají třeba i hlášky typu: “Miláčku, kde máš kartičku?“, “Zlato myslím, že budeme tři.“, “Zítra přijede tchýně.“, nebo “Jdu na kafe s Tomášem. S tím kulturistou.“

zenske_emoce

Běžná žena za den projde mnohými emocemi. Změny jsou náhlé, nečekané a obvykle velice nepříjemné

 

Nepovedený orální sex

Jedna příhoda od kamaráda mluví za vše. Když byl v telecích letech, vyjel si na technoparty a sbalil tam jednu moc pěknou holku. Měli na sebe chuť a tak za nedlouho skončili oba ve stanu. Bohužel slečna asi neznala pojem hygiena. A tak plánovaný orální sex vzal za své. Kamarád, prý ještě nikdy tak rychle neopustil stan, jako tehdy.

Podobný efekt na ztrátu libida má až příliš mnoho zubů partnerky na vašem penisu. Těžko budete myslet na sex, když řešíte jak daleko je pohotovost a jestli zrovna neslouží ten nový nešikovný chirurg.

TIP: Víte, že orální sex má také malý vliv na velikost penisu

 

Je tak trochu jiná

Řeší s vámi esoteriku, problémy utečenců ze Sýrie? Super. Je dobrý vědět, že se zajímá a není to jen pipka. Ale lepší bude, když nechá tyto záležitosti za dveřmi ložnice. Lenku Střelenku z Harryho Pottera většina z nás v posteli vážně nechce.

 

Zapomenuté kondomy

Budete nadávat. A hodně. Vyjmenujete všechna sprostá slova a až vám dojdou české, použijte i ty co znáte v cizích jazycích nebo jste je dosud neznali. Řeč je o situaci, kdy jste neskutečně nadrbaní, ale jaksi jste si zapomněli gumový kamarády. A ne, řeč není o Gumídcích…:)

 

Závěrem

Tohle byla pouze ukázka situací, ve kterých se pravděpodobně do soulože příliš nepohrnete. Pokud máte s erekcí problém i ve chvilkách klidu, sáhněte po pomoci v tabletách. Ty nejznámější doplňky jsme sami vyzkoušeli.

Naše podrobné recenze si přečtěte zde. Hlavně pozor na šmejdy a neověřené zboží!

primulus pro zvýšení testosteronu

Další články o ztrátě libida a jeho rychlé, bezpečné podpoře

Nízké libido u mužů – všechny příčiny a instantní rady pro zvýšení
Proč libido slábne a jak ho rychle nakopnout?
15 zabijáků libida, které je potřeba eliminovat
14 zlepšováků libida
STUDIE DOKÁZALA: Nedostatek testosteronu významně oslabuje libido
Libido vaší ženy je i vaše vizitka. Co jí pomůže?
Nechuť k sexu - seznam 20ti zlodějů sexu ve vztazích
Hormonální nerovnováha spolehlivě oslabuje libido

 

Leave a Reply