Jak být lepší v posteli? 42 spolehlivých tipů pro muže a dobré milence

Potřebujete se zlepšit v posteli, protože partnerka s vašim výkonem není příliš spokojená? Nebo již dobrý v posteli jste, ale chcete své umění pozvednout a stát se v sexu výjimečným?

V tom případě čtete správný návod. Snažit se zlepšit v sexu o vás prokazuje, že jste zodpovědným partnerem a záleží vám nejen na svém uspokojení, ale není vám ukradeno ani to partnerčino. Pokud chcete ženu přivést k orgasmu a nemyslíte pouze na ten svůj, dobrým milencem jste již teď.

Sepsal jsem 42 tipů, které můžete zařadit hned dnes večer a postupně ze sebe udělat postelového lva a skvělého milence. Některé možná znáte, ale vždy je dobré připomenout si je a na žádný nezapomenout.

jak být lepší v posteli?

POZOR: Být milencem neznamená pouze to, že máte milenku a podvádíte svou partnerku. Mít milenecký vztah znamená, že žijete milostným, a tedy intimním a sexuálním životem klidně desítky let se stejnou ženou.

A pokud náhodou milenku máte a musíte se tak věnovat dvěma ženám, článek vám pomůže podat lepší výkon v posteli doma nebo jinde i tak 🙂

 

Mluvte a komunikujte spolu

Ano, v zápalu vášně mohou byt slova zbytečná. Ne vždy se ale povede dělat věci tak, jak se partnerce líbí, zvlášť pokud se znáte krátce.

Přitom se není čeho stydět. Partnerky se zeptejte, co ji ji vzrušuje a stejně tak prozraďte své sexuální choutky a preference. Čím dříve najdete společné zájmy, tím dříve zlepšíte sexuální vztah a uspokojení. Zároveň buďte pozorný a sledujte, jak na vaše postupy reaguje. Pokud vidíte, že je vzrušená a užívá si s vámi, jste na správné cestě i beze slov.

Ženy se ptejte na všechno, co ráda nemá, čeho se bojí a co se jí nelíbí. Ušetříte si tak nemilá překvapení a zklamání. Komunikace je základem všech vztahů včetně těch sexuálních.

 

Ústa nepoužívejte pouze na mluvení

Ústy lze dělat zázraky, často mnohem větší, než jenom penisem. Přidejte i ruce, a pokud žena dovolí, klidně i nohy. Dráždit ji můžete jakkoliv, protože sex není jenom o penisu a vagině.

Různé formy dráždění zpestří sex a celkový intimní zážitek. Rozvinete pole působnosti a naučíte se novým schopnostem. Aby žena dosáhla orgasmus, potřebuje různé druhy stimulace. Pouze díky penisu se nemusí cítit dokonale uspokojená.

Naučte se, jak holce správně lízat vaginu vaginu a klitoris a zároveň jak holku dobře vyprstit. Až se to naučíte, začne vás svádět sama, protože se nedovede nabažit 🙂

 

Dobrý milenec nespěchá

Určitě máte rád rychlovky a možná nechcete sex zbytečně prodlužovat. Ženy to ale vnímají jinak a naopak potřebují víc času na mazlení i samotný sex. Buďte trošku gentleman. Pokud se scházíte doma, není kam spěchat. Udělejte si ze sexu hezký zážitek a věnujte mu víc času.

Mluvím zde o erotické předehře. Ta může začít sexy rozhovorem, hlazením a doteky, líbáním, masáží nebo drážděním partnerky i sebe pomocí hračky. Žena má spoustu erotogenních zón i mimo vaginální oblast. Zde se dočtete, kde je najdete a co s nimi dělat.

Výhodou pro vás je, že pokud na sex neskočíte ihned, vydržíte déle souložit. Partnerku vzrušujte a rozžhavujte. Až bude dokonale připravená, naskočí si na vás sama 🙂

 

Když je vůle, klidně spěchejte

Pokud jako milenec chcete vyjít partnerce vstříc a má ráda rychlovky, nebraňte se jim. Někdy je pětiminutovka pro oba mnohem příjemnější, než desítky minut. Prostě jí vlítněte pod sukni a po chvilce je vymalováno 🙂 Vyvoláte moment překvapení a ušetříte čas. Samozřejmě se vždy snažte ženu dovést k orgasmu a ověřte si, zda vyvrcholila.

Pokud vám vlastní vyvrcholení trvá příliš dlouho, poradí vám článek Jak zvýšit citlivost penisu, abyste si sex pořádně užil?

 

Dopomozte si hračkami

Erotické hračky udělají spoustu práce za vás a přitom nijak nezastavíte proud dráždění. Jsou výborné v případe, že máte kratší sexuální výdrž. Je pravda, že se žena těší na váš penis, ale pokud jej budete suplovat pomůckou, partnerka si užije a často i mnohem lépe. Inspirujte se doporučenými sexuálními hračkami, které patří mezi bestsellery.

Hračku kupte i pro sebe. Zlepší váš sexuální výkon. Erekční kroužky vám pomohou déle udržet pevnou erekci. Vakuové pumpy do penisu naženou krev a rovněž pomáhají zpevnit erekci. Vyzkoušet můžete i tzv. strap-on, což je umělý připínací penis, který dočasně nahradí váš penis. Vy si sice sex neužijete, ale uspokojíte partnerku a o to vám jako dobrému milenci jistě jde.

Ženy jsou hravé, takže pomocí hraček můžou stimulovat i ony vás a opět tak ozvláštníte sexuální život. Najděte si každý jednu-dvě oblíbené hračky nebo ženu překvapte a vyberte pro ni nějakou sám.

TIP PRO PODPORU EREKCE:

Proerecta KLASIK pro podporu erekce

Žádný muž se neobejde bez pevné erekce. Pokud potřebujete erekci zpevnit a prodloužit výdrž, nechte si doporučit přírodní doplněk stravy pro podporu erekce.

Klikněte a podívejte se na redakční seznam TOP 10 doplňků.

 

Hodně lubrikujte

I dokonalý milenec bude mít problém, pokud bude žena suchá a sex pro ni bude bolestivý. Zde nezáleží, zda budete ženu stimulovat rukou, penisem nebo hračkou. Vagina musí být vlhká, aby vše dobře klouzalo a bylo příjemné.

Lubrikační gel seženete v každé drogerii, lékárně i supermarketu, takže si jeden kupte pro případ nouze. Při použití kondomu si na obalu ověřte, zda je kompatibilní s lubrikantem a nepoškodí ho.

 

Začněte s předehrou ještě přes den

Předehra nemusí být jenom fyzická ve smyslu dráždění partnerčina těla. Navnadit ji můžete již během dne a ani nemusíte být spolu.

Pokud si chcete hezky zasouložit večer, řekněte to partnerce již ráno po probuzení. „Večer se na tebe těším a krásně ti to udělám„. Celý den bude přemýšlet, co bude večer.

Během dne jí pošlete SMS nebo napište přes Messenger, že čas se krátí a vy se pomalu blížíte. Bude vědět, že jste sám pořádně vzrušený a prahnete po ní. Klidně jí zavolejte a pošeptejte něco sexy. Flirtujte, protože flirtování ve vztahu udržuje sexuální napětí a v posteli ho budete oba potřebovat.

 

Uspokojte ji na dálku

I když to zní jako sci-fi, moderní erotické hračky umožňují ovládat je na dálku přes mobilní aplikaci. Vibrátory nebo venušiny kuličky můžete ovládat vy ze svého telefonu a stimulovat ženu odkudkoliv. Ta si pouze lehne někde v soukromí, nasadí hračku a o zbytek se postaráte vy.

Dokážete jí, že vám její orgasmy nejsou lhostejné ani během vaší nepřítomnosti a zároveň na vás bude častěji myslet. Až budete opět spolu, chvilky s hračkou jí vynahradíte svými schopnostmi.

 

Stáhněte erotickou aplikaci

Existují stovky i bezplatných erotických aplikací, které pomáhají párům obohatit sexuální vztah a zlepšit se v posteli. Vybral jsem ty nejznámější, které běží na Androidu i iPhone:

 • Desire: Množství erotických výzev a úkolů, které si s partnerkou vzájemně zadáváte. Úkoly jsou v různé míře rizika a za ty odvážnější získáváte více bodů. Motivujte a úkolujte se vzájemně.
 • iKamasutra: Výborná pomůcka pro zvládání poloh z Kámasútry. Aplikace polohu podrobně vysvětlí a popíše náročnost. Díky appce může být každý sex jiný i pokud nemáte tak velikou představivost.
 • Kindu: Stovky pikantních otázek na partnerku i na vás. Propojíte aplikace a budete odpovídat na intimní dotazy. Partnerka si vaše odpovědi prohlédne, stejně tak vy její. Dovíte se tak o svých tajných choutkách i pokud jste se o nich styděli mluvit. (Nezapomeňte, ze upřímná komunikace je vždy základem sexuálního vztahu 🙂 )
 • We-Vibe: Zmínil jsem erotické hračky, které lze ovládat na dálku přes aplikaci. We-Vibe je jedna z nich a funguje na sexuální pomůcky značky We-Vibe. Partnerku můžete stimulovat ať jste kdekoliv, pomůcku zapnout, vypnout, zrychlit tempo, rytmus a sílu výkonu. Výborná aplikace, pokud jste s partnerkou často bez sebe a bojíte se, aby si za vás nenašla náhradu 🙂
 • 69 Places: Výborný seznam inspirací, kde všude mít sex. Aplikace poradí místa v domácnosti i na veřejnosti a má mnohem více nápadů, než jenom 69 🙂

Určitě se podívejte i na další aplikace na on-line úložištích. Jsou jich tisíce, takže nikdy nezačnou nudit a s partnerkou se díky nim rychle a zábavně zlepšíte v posteli.

 

Více se líbejte

Líbání podporuje vzájemnou přitažlivost. Pro ženy je důležité, aby partnerovi důvěřovaly a cítili pevné pouto. Díky líbání se vyplavují endorfiny a hormony lásky, které prohlubují vzájemný vztah a zároveň tlumí stres a špatný psychický stav, který škodí sexu. Tyto hormony podporují prokrvení organismu a zrychlují frekvenci srdce. Líbejte se často a co nejdéle.

 

Buďte častěji nazí

Nahota podporuje vyplavování hormonu oxytocinu a to i pokud právě nesouložíte. Když budete doma nazí, podpoříte vzájemné vzrušení. Partnerce vysvětlete, že vás nahá přitahuje. Podpoříte vzájemnou empatii, rychleji a lépe se vzrušíte a prospějete i finálnímu orgasmu. Zde mluvím o nahotě ve všedních chvílích, klidně při vaření, uklízení nebo při sledování televize.

Zlepšíte obraz svého těla v očích partnerky. Podle výsledků studie podpoříte sebeúctu a celkovou spokojenost mezi vámi. Je důležité cítit se pohodlněji, protože tak se začnete cítit i v posteli a to je pro intenzivní a nerušený sex nezbytné. I díky této drobnosti začnete častěji souložit, protože si k sobě zjednodušíte přístup 🙂

 

Při sexu mějte oční kontakt

I hluboký zamilovaný pohled do očí před, během a po sexu prohlubuje vzájemné city a souznění. Některé sexuální polohy to sice nedovolí, ale když to bude možné, partnerka váš vášnivý a hluboký pohled do jejích očí ocení.

Navážete silnější pouto a možná i díky tomu se od vás žena nebude chtít odtrhnout (v tom dobrém smyslu slova 🙂 ). Partnerku můžete škádlit a svlékat pohledem i jindy, díky čemu se rychleji vzruší a ochotněji se pustí do sexu.

 

Držte se za ruce

Držení partnerky za ruce prohlubuje romantický pocit sblížení a přítomného okamžiku. Partnerku líbejte po celém těle a přitom ji držte za ruce.

Projevit můžete i špetku dominance, když partnerce přidržíte ruce za hlavou v misionářské poloze nebo je svým sevřením spoutáte při poloze zezadu. Bude cítit, že jste s ní, ale máte nad ní převahu v síle. To je pro ženy velmi vzrušující pocit. Ujistěte se ale, zda je jí tvrdší zacházení příjemné.

 

Nefixujte se pouze na ložnici

Páry, které jsou spolu déle, si často zvyknou mít sex pouze na jednom místě. V ložnici na posteli nebo v obýváku na gauči a podobně. Přitom opakování toho samého sexu na tom samém místě vede ke zvyku a po čase začne nudit. Neděje se v něm nic nového ani překvapivého a to sexuálnímu vztahu škodí.

Přitom souložit se dá všude, kde vás samozřejmě nikdo nevidí. Upozorňuji, že sex na veřejnosti zákon vnímá jako veřejné pohoršování, výtržnictví a postihuje jej dle zákona.

Zkuste si dnes hezky zapíchat v koupelně, ve sprše a vaně, na kuchyňském stole, na balkóně nebo na zahrádce. Příště jděte klidně do garáže nebo sklepa. Udělejte si výlet a souložte v přírodě. Vzrušující bude i sex v autě. No a vrcholem odvahy je sex v práci u ní nebo u vás. Partnerku překvapíte zas něčím novým a jak víme, každá novinka a nezvyklost se počítá 🙂

 

Staňte se znalcem erotogenních zón

Podle vědecké studie dovede díky samotnému sexu dosáhnout orgasmus pouze 18,4 % žen. To je velmi málo. Pro ženy je důležitá i stimulace klitorisu. Pro ženy, které orgasmu dosahují normálně, je souběžná stimulace klitorisu mnohem příjemnější, orgasmus silnější a uspokojení vydatnější.

Erotogenní zóny můžete laskat a dráždit před sexem, během nebo po něm. Masírujte a líbejte bradavky, plácejte ženu přes zadek, při sexu zezadu rukou drážděte klitoris, líbejte ji na uších, šíji, v podpaží a tak dále.

Nezapomeňte, že uvnitř pochvy čeká ještě bod G, jeden z hlavních erotogenních zón a spouštěčů orgasmu. Odvážnější ženy se zeptejte na sex či dráždění análu. Čím více místeček se vám povede dráždit, tím lépe pro ženino blaho a váš status výjimečného milence.

Co možná neznáte, je bod A. Je to silná erotogenní zóna, která leží hluboko v pochvě vedle děložního čípku. Kvůli hlubokému uložení je pro muže hůře dosažitelný, ale pomocí vibrátoru (nebo dlouhého penisu) jej lze dosáhnout a ženě dopřát další typ orgasmu.

TIP PRO PODPORU EREKCE:

Proerecta KLASIK pro podporu erekce

Na bod G a bod A dosáhnete pouze s pevnou erekcí. Nechte si doporučit přírodní doplněk stravy pro podporu erekce.

Klikněte a podívejte se na redakční seznam TOP 10 doplňků.

 

Nechte se obšťastnit

Dokonalý milenec dává, ale také nadšeně přijímá. Vězte, že pro mnoho žen je důležité, abyste se sám cítil spokojeně. Proto pokud vám sama navrhne, že vám promasíruje prostatu nebo vám bude lízat anál, nechte ji. Možná se jí povede dopřát vám i jiný orgasmus, než pouze ten penilní. Muži zažívají anální orgasmus a orgasmus po stimulaci prostaty.

Pošlete jí článek o análním orgasmu u muže a o dráždění prostaty přes hráz nebo anální otvor.

Vám to bude příjemné a ona sama sobě dokáže, že se o vás dovede postarat. Pokud vám to sama nenavrhne, nestyďte se zeptat. Možná se doposud jenom styděla a nevěděla, jak začít a co dělat.

 

Věnujte se jenom tomu okamžiku

Nerad bych zněl ezotericky či nějak duchovně, ale soustředění se pouze na uspokojení partnerky a sebe znásobí celkový prožitek a povznese sex na vyšší úroveň.

Snažte se ženě věnovat všechnu svou pozornost a nemyslete na to, co se stalo přes den ani na to, co vás čeká zítra. Na jiné myšlenky máte čas kdykoliv jindy. Soustřeďte se na to, co žena dělá a jak reaguje na to, co děláte vy. Vnímejte své a její tělo, sledujte, jak stoupá vzrušení a erotický chtíč.

Je to důležité hlavně v případě, pokud vaše partnerka potřebuje dostatek času a sama nechce nic uspěchat. Pokud na sex dost a času nemáte a rychlovky vám nebo jí nevyhovují, najděte optimální dobu společně.

 

Orgasmus pusťte z hlavy

Není vhodné přemýšlet pouze nad orgasmem a snažit se k němu dopracovat co nejrychleji. Tím se oberete o krásu samotného sexu.

Zároveň není vhodné stresovat se a pořád myslet jenom na to, abyste vydržel co nejdéle. Tyto myšlenky mohou vyvolat úzkosti a zmatení, kvůli čemu si sex nakonec vůbec neužijete.

Nebuďte proto posedlý přemýšlením nad orgasmem a nechte mu volný průběh. Když přijde, tak přijde. O ženino blaho se můžete postarat i jinak, než pouze s penisem. Pokud to bude orgasmu trvat déle, nevadí. Partnerka delší soulož ocení a pokud sama vyvrcholí, může se o vás postarat rukou nebo ústy. Užijte si orgasmus, ale nestavějte ho vždy na první místo.

 

Vyzkoušejte edging

Pokud budete přece jenom chtít orgasmus oddálit, udělejte tak pomocí edgingu (tzv. hranování). Souložte nebo masturbujte do momentu těsně před vyvrcholením a dráždění zastavte. Chvilku počkejte, až pocit na vyvrcholení odezní a pokračujte ve stimulaci dál.

Partnerku zvládnete uspokojovat déle a sám si užijete delší sex s intenzivnějším orgasmem. Jak praktikovat edging se dočtete v tomto návodu.

 

Snažte se vydržet co nejdéle

Problém předčasné ejakulace mnohým mužům zhoršuje sex. Nevydrží tak dlouho jako partnerka a orgasmus dosahují mnohem dříve. Vězte, že příliš krátký sex ženě překáží i pokud vám to nepřiznala.

Snažte se ji dráždit všemi možnými způsoby a penis do pochvy vsuňte až na poslední chvíli. Zapojte co nejvíce rad z článku o předčasné ejakulaci a metodách, jak prodloužit výdrž a sex. Zároveň vás mohou zajímat přírodní doplňky stravy pro oddálení ejakulace.

 

Sexu věnujte intimitu

Některé polohy jsou mnohem intimnější pouhé „bušení“ do ženy zezadu nebo když ona skáče na vás v poloze na koníčka. Velmi intimní je misionářská poloha, při které můžete ženě toužebně hledět do očí a líbat krk.

Intimní je i poloha lžiček, lotosová poloha a další, ve kterých se můžete vzájemně obejmout a budete co nejblíže jeden druhému (tzv. tělo na tělo).

NAUČTE SE: 51 dobře zvládnutelných poloh z Kámasútry.

kámasútra lžičky

Intimní poloha lžiček

kámasútra poloha misionář

Klasická misionářská poloha

 

Nesklouzněte do stereotypu a rutiny

Pořád ty samé techniky a místa vytvoří pocity rutiny. Postupně začnou nudit partnerku i vás. Jistě máte své oblíbené postupy, ale žena je možná vnímá jinak a již pro ní nejsou uspokojivé, vzrušující ani zábavné.

Musíte proto experimentovat a zkoušet nové postupy i kdyby nebyly právě úspěšné. Kdykoliv můžete vyzkoušet zas něco jiného. Nové polohy, nové techniky, nové erotické pomůcky, nová místa, jiný přístup. Tipy, jak ven z rutiny najdete v kategorii Sexuálních poloh a praktik.

O novinky se nemusíte snažit během každého sexu, ale přijít s něčím novým jednou za pár týdnů nebo měsíců z vás udělá partnera, který umí mile překvapit 🙂

 

Sex inovujte s partnerkou

Pokud máte sám nápady na inovace a chcete sex posouvat pořád dál, postupujete výborně. Někdy ale můžete mít méně fantazie. Když do sexuálních inovací zapojíte partnerku, dáte jí najevo, že je její názor pro vás důležitý, vážíte si jí a změny děláte hlavně pro ni. Podpoříte tak vzájemnou důvěru a na ženu budete působit jako starostlivý a pečující muž.

Inspiraci můžete čerpat i z porna, pokud se na něj bude chtít partnerka dívat. Případně se inspirujte erotickými povídkami bez videa.

 

Masturbujte společně

Chápu, že vlastní masturbace vás zajímá méně, než sex s partnerkou, ale pro ozvláštnění vzájemná masturbace nemůže uškodit. Vzájemně se sledujte a když uvidíte, jak si to partnerka dělá sama, lépe pochopíte, co se jí líbí. Berte to jako naučnou lekci.

Partnerka bude sledovat, v jakém tempu si to děláte sám. Příště se podle toho zařídí a až vám bude honit, bude to pro vás příjemnější.

 

Vezměte na sebe hereckou roli

Zde záleží na tom, co se partnerce líbí, co jí připadá vzrušující nebo romantické. Pokud má ráda Titanic, zahrajte se na di Capria. Pokud miluje Sex ve městě, imitujte Pana Dokonalého. Nebo vytvořte klasické scény jako špatný policista a nezkušená zlodějka nebo drzý kurýr s pizzou či instalatér a znuděná žena v domácnosti.

Víc si hrajte, měňte různé role a nedělejte si hlavu s kostýmy a rekvizitami. Následný sex opět ozvláštníte, ženu překvapíte, lépe vzrušíte a jako milenec postoupíte o stupínek výše.

 

Mluvte sprostěji

Jako gentleman se určitě nechovejte hrubě, ale opepřit sex sprostými slovy je v pořádku. Berte to jako součást své role. Partnerka i vy sám se můžete lépe vzrušit. Natvrdo řekněte, že jí to uděláte tak, že se z toho nevzpamatuje 🙂 Buďte klidně drzý a arogantní, samozřejmě to berte pouze jako sexuální hru.

Mimo postel si ale na toto chování nezvykejte a buďte k ženě vždy slušný. Pořád jde pouze o její rozpálení pomocí vašich slov.

 

Použijte sílu

Některé ženy mají rády hrubější zacházení a vůbec se nebrání výprasku. Ten nemusí být příliš silný, ale naplácání na zadeček prokrví intimní oblast, stimuluje nervy a tím zesiluje vzrušení a orgasmus.

Dejte pozor, abyste partnerce neublížil. Zjistěte, jakou sílu ještě snese a nebuďte až příliš tvrdý.

 

Svažte ji

Když už jsme u těch perverznějších a agresivnějších metod, sežeňte lano, provaz, pouta, vodítko nebo jemnější šátek a ženu (samozřejmě po svolení) přivažte k čelu postele nebo jinde.

Pro mnohé ženy je věznění nebo znehybnění velmi vzrušující. Celou nadvládu tak převezmete vy a žena bude jenom čekat, co s ní uděláte. Přidejte pár sprostých slov, naplácejte jí a možná se vám zalíbí i některé BDSM metody.

Nechci vás podněcovat k žádnému násilí, ale pokud vás a partnerku tvrdší metody zajímají, není proč se jim vyhýbat. Míru intenzity si určíte sami.

 

Přizvěte si „hosta“

Možná se o svou partnerku nechcete s nikým dělit, ale ženy často přitahuje myšlenka na sex ve třech, kdy ji souloží dva muži najednou. Jiné ženy přitahuje trojka s další ženou a to i když nejsou lesby. Chtějí si jenom vyzkoušet, jaké je milování se ženou.

Možná nad švédskou trojkou nebo rovnou skupinovým sexem přemýšlíte i vy sám, takže se partnerky citlivě zeptejte, zda by do toho nešla. Vše je pouze otázkou upřímného rozhovoru a rozumné domluvy.

Výhodu pro vás je fakt, že až budete těsně před orgasmem, nahradí vás přizvaný host. Sám tak vydržíte déle a možná se i něco nového naučíte 🙂

 

Sex si natočte

Soulož nenatáčejte bez vědomí partnerky, jinak by se na vás mohla naštvat a dokonce vás žalovat. Pokud ji k tomu ale přesvědčíte, lépe poznáte, kde děláte chyby, jak se hýbete a jak na ženu při sexu působíte. Poučte se z vlastních chyb a zlepšíte se v sexu.

Zároveň získáte videomateriál, který na který se s partnerkou můžete kdykoliv podívat v rámci předehry nebo rozhovorů o svých touhách a představách.

 

Přizpůsobte prostředí

Ženy se obecně cítí bezpečně a dovedou si lépe užít sex na klidných, bezpečných, tlumeně osvětlených a hezkých místech. Pokud je taková i ta vaše, snažte se takové prostředí vytvořit.

Otevřete lahev vínka, zapalte svíčky, do aromalampy nakapejte vonný olej, ztlumte světlo, zatáhněte závěsy a zapněte romantickou hudbu. Hudba je skvělá i při sexu, protože pomáhá udržet tempo a rytmus. Zároveň vytváří celkovou atmosféru a dojem. Po romantických baladách si proto pusťte něco rychlejšího.

Partnerce dokážete, že vám záleží na jejím pohodlí a bezpečnosti. Ukažte, že vám romantika není cizí. Žena si krásně odpočine bude mnohem svolnější k sexu a experimentům. Tak to správný gentleman a milenec dělá 🙂

 

Zušlechťujte to, v čem jste dobrý

Možná máte své tajné specialitky, které vám jdou výborně a partnerka je miluje. Možná umíte dobře lízat, možná máte obdivuhodnou výdrž, možná umíte skvěle zacházet s vibrátorem, neodolatelně líbáte nebo jste nepřekonatelný v análním sexu.

Držte se toho, co vám jde v sexu nejlépe a snažte se svůj talent ještě o něco zlepšit. I díky němu s vámi partnerka tak ráda souloží. Pokud vám některá aktivita nejde až tak dobře, nesnažte se o ni a raději ukažte naplno své zdatnosti. Můžete ji trénovat, ale ženu vždy obšťastněte tím, co má na vás nejraději.

 

Cvičte Kegelovy cviky

Kegelovy cviky posilňují svaly pánevního dna. Pokud je svalstvo silné, lépe dosáhnete erekci a déle ji udržíte. Zároveň budete schopný kontrolovat ejakulaci, oddálit ji a vydržet tak déle souložit. Kegely jsou dobré i proti inkontinenci, a tedy samovolnému úniku moči.

Jak cvičit Kegelovy cviky se naučíte v tomto užitečném článku. Kegely může cvičit i partnerka, protože jsou velmi prospěšné i pro ženské pánevní dno.

 

Souložte od brzkého rána

Ráno po probuzení a před odchodem do práce je výborná časová skulinka pro ty, kteří jsou zaneprázdnění do pozdního večera.

Ráno máte oba dva nejvíce energie, takže víc zvládnete a sex si lépe užijete. Jako muž máte po ránu erekci, po spánku vysokou hladinu testosteronu, navíc již jste v posteli spolu s partnerkou. Nic vám tak nebrání začít den sexem jako usilovný milenec ještě než se uvaří voda na kávu 🙂

Jistě vás bude zajímat i 10 důvodů, proč mít sex ranní sex hned zítra.

 

Dýchejte zhluboka

Zdravé dýchání je pomalé, zhluboka a přes nos. Pomáhá zvýšit tělesnou i mentální energii, kterou potřebujete na uspokojivý výkon. Zároveň snižuje stres, který dobrému sexu škodí.

Díky správné technice dýchání nasytíte krev oxidem dusnatým a prokrvíte organismus včetně penisu, takže vede k pevnější a spolehlivé erekci. Tu jako ukázkový milenec potřebujete. Naučte správně dýchat i partnerku a podpoříte sílu jejích orgasmů.

 

Sex si plánujte

Není to dvakrát romantické, ale pro mnohé lidi je to jeden z mála způsobů, jak si sex udržet. Páry, které mají děti a dospělácké povinnosti, si ne vždy najdou čas na sex. Tehdy je důležité domluvit se, abyste svůj intimní čas stihli a neutekl vám.

Klidně si zřiďte sexuální kalendář. Zapište do něj, kdy je kdo v práci a mimo domov, kdy je potřeba hlídat děti a všechny další povinnosti. Je mrzuté, když všední povinnosti utlačují intimní život do úzadí. Společné volné chvíle věnujte sexu a vzájemné erotice.

 

Jeďte na sexuální dovolenou

Páry statisticky souloží častěji na dovolené. Mají více času, jsou šťastnější, uvolnění a nemyslí tolik na běžné problémy. Nezáleží, zda si dopřejete pouze prodloužený víkend nebo se vydáte někam na 11 nocí.

Letos se snažte využít maximum času na sex. Zároveň budete souložit na zmíněných neobvyklých a vzrušujících místech. Zkuste vybrat místo, které partnerka považuje za romantické. Třeba Paříž, Benátky, Toskánsko, nebo se zeptejte, ke by se jí líbilo.

 

Pokud sex není dobrý, povídejte si o lepší minulosti

Hlavně ve starších vztazích z něčí strany postupně dojde k útlumu sexuální aktivity. Partneři si přestanou rozumět po sexuální stránce a jsou frustrovaní. Nedovedou se zesynchronizovat tak jako předtím.

Vhodný je opět rozhovor, ve kterém proberete minulost, vzpomenete si, jaký sex jste měli kdysi, co vás na tom druhém nejvíc vzrušovalo a co se vám v sexu a vztahu líbilo předtím.

Společné vzrušující vzpomínky pomohou opět rozpálit vášeň, protože se budete chtít vrátit do doby, kdy šlo všechno lépe. Pokud chcete být dobrý v posteli, snažte se, aby sexuální život neupadal a dělejte vše pro jeho záchranu.

 

Plánujte sexuální budoucnost

Díky plánům se budete posouvat a tak se zlepšovat i jako milenec v posteli i ve vztahu. Plánujte společně s partnerkou, aby viděla, že o sexuálním vztahu přemýšlíte a snažíte se jej neustále zlepšovat.

Plánovat lze prakticky cokoliv, takže si jednotlivé plány zapisujte do kalendáře, ať na ně nezapomenete.

 • data nejbližšího sexu, pokud jste časově vytížení
 • datum společné návštěvy sex-shopu pro nákup sexuální hračky
 • datum, kdy pojedete na erotický výlet se sexem v přírodě
 • datum, kdy pojedete na sexuální dovolenou
 • termín vyšetření u sexuologa, který prověří vaše sexuální zdraví
 • datum, kdy přijde další host pozvaný do erotické trojky, pokud jste si ho pozvali
 • datum, kdy zajdete vyzkoušet skupinový sex, pokud jste se dohodli
 • datum společného sezení na vztahové terapii, pokud je potřebná
 • a tak dále

Zapisujte si všechno, co souvisí se sexualitou. Pokud máte snížené sebevědomí a přestáváte věřit ve své schopnosti, díky sexuálnímu plánu sám uvidíte, jak se zlepšujete. To vás motivuje k dalšímu snažení. Já vám držím pěsti 🙂

 

Najděte si terapeuta

Pokud máte pořád pocit, že nejste dobrým milencem a sexuálním partnerem, ale neumíte si sám poradit, nechte věc na odborníka. Na internetu seženete různé sexuální kouče a trenéry, poradce a terapeuty, kteří vám s problémy odborně poradí.

O pomoc požádejte sexuologa, psychologa nebo psychiatra, vztahového, párového nebo manželského poradce, a pokud je to potřebné, jděte na sezení i s partnerkou. Není hanba požádat o pomoc, když ji skutečně potřebujete.

Případné dotazy nám můžete posílat na mail pomoc@erekce.cz nebo zanechte komentář pod článkem. Odpovídáme každý pracovní den.

Podělit se můžete i s triky, díky kterým jste se v posteli zlepšil vy sám. Předem děkujeme za příspěvky.

 

Dodržujte hygienu

K sexu patří kromě zábavy a orgasmu také zodpovědnost. Sice přímo nezlepší sexuální vztah, ale pomůže zlepšit váš obraz rozumného milence.

Doporučuji používat kondom a to i pokud jste monogamní a nemáte jiné sexuální partnery. Pokud máte, kondom je povinnost. Před sexem se můžete osprchovat, umýt genitálie a ruce. Zároveň pečujte o erotické hračky. Díky dodržení hygieny bude váš sex bezpečnější a eliminujete riziko otěhotnění.

 

Udržujte sexuální a celkové zdraví

Zdraví je naprosto nezbytné, protože přímo ovlivňuje sexuální kondici. Jako zodpovědný muž proto žijte zdravě, dobře jezte, často se hýbejte.

Jakoukoliv existující nemoc léčete tak, jak vám nařídil lékař. Nepodceňujte preventivní prohlídky a absolvujte je pravidelně. Nečekejte, až se nějaký problém objeví sám. Pokud si udržíte tělesné a duševní zdraví až do pozdního věku, budete v posteli dobrý až do důchodu. To přesně je vašim cílem, takže o sebe dbejte a ideálně společně s partnerkou 🙂

TIP PRO PODPORU EREKCE:

Proerecta KLASIK pro podporu erekce

Výborný milenec má vždy spolehlivě pevnou erekci. Pokud potřebujete erekci zpevnit a prodloužit výdrž, nechte si doporučit přírodní doplněk stravy pro podporu erekce.

Klikněte a podívejte se na redakční seznam TOP 10 doplňků.

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply